Kohtumised Hingekaaslase või Kaksikleegiga

10.01.2020 14:15
Kairit Rebane
Kommentaarid
0
Foto:

Miks, millest ajendatuna või millal võib tekkida inimeste vahel tugev magneetiline hingeside, mis paneb neid tundma nagu oleksid nad juba enne reaalset kohtumist üksteist varem tundnud?

Miks tekib sõnuseletamatu tunne, mis tekib eikuskilt, lahvatab plahvatusliku leegiga, terve keha läbistava elektrilöögi sarnaselt. Miks avaldub omavaheline telepaatia, mis lennutab mõtteid eksistentslikele tasanditele. Nendele küsimustele ei ole tänaseni ükski teadlane ega ka mõõteriist põhjapanevat selgitust leidnud.
Armastuseavaldumise vorme on erinevaid, ent need, kes on kogenud eelpool kirjeldatud hingesuguluse tunnet, hakkavad otsima ka vastuseid – kas tegemist on saatuse poolt ettenähtud suhtega ning kas needsamad kõrgemad jõud on piisavalt toetavad, et see suhe jääb püsivaks?
Sellised kohtumised, mis pakuvad mõlemale poolele vaimsel tasandil intensiivset emotsionaalset sidet, on vägagi kosutavad. Seda juhul kui meie ellu saabub tasakaalu ja rõõmutunne, mis lennutavad meid argielu mõtetest kõrgemate vibratsioonide tasanditele. Justkui ujuksime puhta elumere soojades lainetes. Ent elu Maal võib ka keerukamaks muutuda, juhul kui on tegemist hingekogumiga, mis on laskunud Maa peale, et täita ülesandena oma Kaksikleegiga ühineda.

Hingekaaslase ja Kaksikleegi erinevused
Kujutage ette kosmoseavaruses asuvat tohutut tähte. Hingekaaslased on selle tähekogumi erinevad kosmilise energiaga laetud osakesed, mis plahvatades paisatakse üksteisest eraldi. Tulemuseks on rohkelt maapeale saabunud hingi, mis pärinevad samast tähest nagu teie. Füüsiline elu on täis oma hingekaaslasetega kohtumisi. Seda sõltuvalt õppetundidest, mida peate õppima ning teile jagatud hingelepingute sisust. Kõik hingekaaslased pole mõeldud vaid romantilisteks suheteks. Hingekaaslasteks on ka paljuski sõbrad, pere kui ka erinevate eluetappides teile saadetud kaaslased.
Kaksikleegi hingekogum on aga võrreldes hingekaaslaste energiaolemusega piltlikult öeldes paisunud. Kaksikleek on jõudnud teadvuses teatud tasemeni või kõrgema sageduseni ning tema hing peab füüsilise kehasse tagasisaatmisel jagunema kaheks. Seega Maa peal rändlevad Kaksikleegi hinged on pool energiast, mis nad algselt olid. Sellist energilist pooldumist ei juhtu kõigil. See juhtub ainult nendega, kes on jõudnud teatud sagedusele või teadvuse tasemele. Igas "kaksikus“ peitub võimas magnet, mis tõmbab üksteise poole. Oma Kaksikleegiga kohtudes tunnete end koheselt uuesti tervikuna. Kui kaks Kaksikleegi energiat lõpuks uuesti sulanduvad, ükskõik kui mitu reinkarnatsioonitsüklit see aega võtab, muutub energiakogum suuremaks ja moodustades lõpuks uued hinged.

Hingesugulase ära tundmine
Hingekaaslased tõstavad teineteise vibratsiooni, mis mitte ainult ei lase meil end suurepäraselt tunda, vaid avab ka uksi vaimseks kasvamiseks. Hingesugulased saabuvad ellu ka karmiliste õppetundide lahendamiseks. Seetõttu on ülioluline, et teaksime nendega kohtudes, kuidas oma hingesugulast ära tunda.1. Teie vahel tekib kohene side
Kui te oma hingekaaslasega esimest korda kohtute, mõistate, kui lihtne on temaga rääkida. Ehkki olles alles kohtunud, on pidevalt tunne, et kõik on nii tuttavlik.

2. Teie tulevikunägemusel ja minevikutaustal on üllatavalt palju ühist
Hingekaaslased on tavaliselt oma elukogemuste osas üllatavalt sarnase taustaga. Põhjuseks, et selle suhte loomiseks on vajalik kogemuste jagamise näol tugevat aluspõhi, et mõista teineteise mõtlemisviise.

3. Teie kogu keha reageerib!
Hingekaaslasega kohtumise füüsilised mõjud on alguses kõige ilmsemadki. Ehkki sooviksite esmakordselt kohtudes oma tundeid varjata, siis keha reageerib isetahti. Naeratused, punastamine ja kõhus hakkavad nn. liblikad lendama. Märka neid samu reaktsioone oma hingesugulaselgi.
Kuna Maale saabudes teadsime, et meid ootab ees palju vaimseid kasve, siis olles leidnud oma partneri näol hingekaaslase, tunnete end koos tugevamana ning võimekamana kui lahus olles. Oma hingekaaslasega kohtudes olete leidnud partneri, kelle energiad harmoneeruvad teie omaga ning kellega saab jagada nii füüsilist ja emotsionaalset keemiat kui ka tugevat vaimset ühendust.
Hingekaaslasega kohtumisel tunnete omamoodi armastusetunnet – kõik on nii helge ja kerge. Tekib äratundmisrõõm, et teievaheline side on alati olemas olnud ja seda kogu varasemas elus. Tunnete võimsaid tundeid, mida kartsite, et ehk ei pruugigi kunagi kogeda.

Jätkub ajakirjas...

Vaadatud 320 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi