Kooliõpetaja Liina: käin välismaalt halastusseksi otsimas

01.07.2024 06:35
Margarita Müntze
Kommentaarid
26
Foto:

Üldjoontes mõeldakse seksituristi all ikkagi meesterahvast, kuid ega naine ole ka mingi erand, tunnistab kohe 30aastaseks saav, pisut ülekaaluline algklasside õpetaja ametit pidav Liina, kes enda sõnul käib reisil küll puhtalt seksi pärast, kuna kodumaised mehehakatised ei paku enam lihtsalt pinget.

Vähemalt kaks korda aastas, koolivaheajal, võtab Liina koos sõbrannadega seksretke ette lõunamaade kuumimatesse paikadesse, et tunda ennast tõelise naisena ja saada tunda seda, mida Eestis võimalik Liina sõnul enam tunda ei ole.

Põhjamaad
Kõige odavam sihtmärk on põhjamaad ehk Soome ja Rootsi kruiisipaketid. Tellid ööbimise kajutis ja küll baarist või diskolt kellegi rajalt maha saab võtta. Soomlane on muidugi möku ja ta vaatab tihti parema meelega mõne päris prostituudi poole ning Rootsi mehed on kõik väga naiselikud, lausa piinlik hakkab.
Põhjamaade meeste peamine erinevus Eesti töllidega on see, et nad söövad sinuga järgmisel päeval viisakalt ka hommikust, mitte ei hiili varastel hommikutundidel kajutist trussikute väel välja nelja tuule poole. Väike tehniline probleem on muidugi kajutivoodid, kust kehakamad seksijad kipuvad maha veerema. Õnneks on teatud kajutites võimalik kaks voodit kokku lükata. 

Mustmesi
Hoopis teisest puust on lõunamaa mehed, tõelised džentelmenid, kes daamile kunagi ära ei ütle. Nad arvestavad kõigi su soovidega, see oleks just nagu nende missioon, täita kõik su soovid. Liina on käinud nii Türgis, Egiptuses, Hispaanias, Indias - igal pool võetakse mind vastu ja koheldakse kui daami. Mustmesi, nagu Liina tõmmusid mehi hellitavalt kutsub.
Kuid kõigile hoiatuseks lisab Liina, et asiaatidest tasub kaarega mööda käia: "Külmad ja saamatud nagu puupakud, jama kuubis ühesõnaga, mustad on kindlasti paremad!" ütleb ta.
Mustanahaliste kohta lisab veel seksiturist Liina, et temperament on kõvasti parem, valge mehega ei saa ega tahagi võrrelda. „Toon ühe hea näite: eesti mehed ei oska või ei taha flirtida, aga see on just see, mis mõtted voodi poole viib, nii et ronid või mööda seina üles õhtut oodates. Oijah," ohkab Liina ja lisab, et need, kes pole proovinud, ei tea, millest nad ilma jäävad! Siiani kindlalt parim partner tema elus oli just tumedanahaline afroameeriklane.

Inglise ja iiri poissmehed
Teine töllide kategooria on muidugi inglise ja iiri poissmehed, need eriti meie kohalikest töllidest ei erinegi. "Kiilanev pea, särgi alt punnitav õllekõht, roppused, lagisev naer, suunurgast tilkuv õllevaht ja pilk bubi nurgas olevale televiisorile või oma nutitelefonile - tänan, ei," võtab selle Liina selle kategooria kiiresti ja konkreetselt kokku.
Inglismaal on muidugi tõelisi härrasmehi ka, aga need on tihtipeale sellised kõrgid ja kuivad, sellised juristi-tüüpi, kes umbes loevad sulle enne vahekorda su õigused ette.

Uued seiklused tulekul
Kuigi mõni aeg tagasi lävis Liina veel eesti ärikast abielumehega, kellega ta tutvus lausa tänaval ja juba esimesel õhtul lõpetas paarike kõrgklassi hotelli numbritoas. Kuid ikkagi pikalt koosolemine muutus tema jaoks tüütuks.
„Mehike oli muidugi helde ja ma võinuksin õnnest ogar olla, kuna kingitused stiilis auto+kütusekaart ei olnud mitte just kõige erilisem kink, mis ta mulle tegi, riietest ja reisidest ei ole mõtet rääkidagi.
Kirg lihtsalt puudus ja midagi ei olnud teha, meie teed läksid keva­del lahku ja kuna koolivaheg tuli peale, olen ma taas seiklusteks valmis.
Sellel suvel tahan kindlasti külastada Prantsusmaad ja Itaaliat, kuna nende riikide esindajatega pole ma veel isiklikult lähedalt tutvust teha jõudnud, internetist olen küll lugenud, aga eks tuleb omal ära proovida!" lõpetab Liina

Vaadatud 4257 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Tom

Milleks sõita lõunasse kui suguhaigust saab ka Bolti neegri käest.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi