Kopli liinide uus elu: ­esimesed uued majad ­hakkavad valmis saama

23.06.2019 14:30
Gert Liivamäe
Kommentaarid
1
Foto:

Tallinnas Kopli liinidel, kunagises linna ühes koledamas kohas, hakkavad esimesed uued majad valmis saama. Esimene kolmest suuremast majast on valmis elanikke vastu võtma juba juulis.

Neis kolmes suuremas majas on kokku 75 korterit ja viimane saab valmis oktoobriks. Teisel pool uut mere äärde viivat avarat alleed on juba ehitamisel seitse seitsme korteriga maja. Neist kolm on uued vanade hoonete mahtudega ning neli maja renoveeritakse.
Kokku on OÜ Fund Ehitus arendatavas kvartalis 18 seitsme korteriga maja ja 126 korterit. Ühes Kopli liinide servaalale jääva kolme suurema 75 korteriga majaga valmib esimeses etapis kokku 201 erineva suurusega korterit.
Kokku on planeeritud 900 uut korterit aastaküneid Tallinna häbiplekiks olnud piirkonda, kus vanad puumajad pidevalt põlema süttisid.
Kopli liinide alale rajatakse ka teenindusasutused ja kaubandusettevõtted. Rannale on ette nähtud promenaad, spordi- ja mänguväljakud ning katuseterrassiga paviljon. Säilitatakse ka munakivikattega teed.Vaadatud 700 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
stiilinäitaja

https://epl.delfi.ee/uudised/naabreid-hairib-nommele-ehitusluba-rikkudes-rajatud-villa?id=86614419 https://epl.delfi.ee/uudised/hostel-voi-korterelamu-mustamae-uusarendus-voib-kasutusloast-ilma-jaada?id=86577939

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi