Koroonameetmed ajasid valitsuse raksu

09.01.2022 22:30
Nelli Teataja
Kommentaarid
3
Foto:

Lõppev koolivaheaeg ning üha ülespoole kerivad nakatumisnäitajad hoiavad stressitaseme kõrge nii Stenbocki majas kui ka ministeeriumites ja ametites.

Rahulolematut nurinat kostub kõikjalt – külapoe trepipealsega alustades ning tippettevõtjatega lõpetades.
Viimastest on hea näide Tallinki juhatuse esimees Paavo Nõgene, kes ütleb, et valitsus teeb õigeid asju, aga kogu aeg liiga hilja. Kõike, mida praegu tehakse, soovitas Nõgene juba paar-kolm kuud tagasi.
Nüüd soovitab Tallinki boss lausalist testimist – spordisaalide, teatrite ja kinode ustel, reisima minnes niikuinii.  Keskerakond eesotsas Jüri Ratasega näib olevat suuresti samuti seda meelt.
Reformierakondlased paneksid aga rohkem rõhku vaktsineerimisele ning kardetakse, et kui testimine ka teemaks võtta, läheb fookus segaseks. (Nagu see, eks ole, juba niigi seda poleks!)
Igatahes on valitsushoones kostnud mitmeid kõvemaid hääli, märgitakse sahisevates kõlakates. Ja Ratas kippuvat ka ikka ja jälle varipeaministrit mängima.
Samas on reformierakondlik haridusministeerium testimise ette võtnud – esmaspäeval teeb testi iga õps ja jüts, kes koolimajja läheb. See on alternatiiv sotsiaalministeeriumi vahepealsele kavale vaheaega lihtsalt nädala jagu pikendada.Vaadatud 625 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
KaKa käkitab

See valitsus on iseenesest täielik kobarkäkk.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi