Kui mees teeb nii, jäta maha!

18.09.2022 19:25
Nelli Teataja Illustreeriv foto
Kommentaarid
7
Foto:

Armastus teeb pimedaks, see on tuntud tõde. Eriti tihti on naised need, kes iseennast ohverdavad teise inimese heaks. Nad ei näe või ei taha näha teise halba käitumist, mis peaksid teda ettevaatlikusele sundima.

Toome ära neli punast lippu – kui oma partneri juures neid märkad, varu mugavamad jooksusussid ja sahista vaikselt minema.

1. Vägivald
Vägivald ei ole ainult füüsiline. Ka verbaalne vägivald on vägivald. Kui su kaaslasel on harjumuseks sulle oma sõnadega haiget teha või kui ta kasutab füüsilist vägivalda sinu kallal, siis ei tohi sa sellise mehe kõrvale jääda. Ka siis, kui see vägivald piirneb üksnes asjade lõhkumisega peaks see sind valvsaks tegema. Sellised harjumused ei kao kuskile vaid muutuvad ajaga sagedamaks.

2. Truudusetus
See, kes petab ühe korra, jääbki petma. Kui inimene on piirist üle astunud ühe korra on üsna tõenäoline, et ta teeb seda veel kord. Kui su kaaslane on eelmistes suhetes juba olnud truudusetu, siis pole see võimatu, et ta ka sind petab. Iga normaalse suhte aluseks on vastastikune usaldus.

3. Sõltuvus
Narkomaania, alkoholism, seksuaalne sõltuvus ja kompulsiivne käitumine mõjuvad igale suhtele hävitavalt. Kui su kaaslasel on sõltuvusprobleeme, siis tea, et see paneb ohtu tema suhted, rahalise olukorra, karjääri ja isegi elu. Sõltuvusprobleemidega inimene peab end enne kõike ravima.

4. Haiglane armukadedus
Kui mees on liiga armukade, siis pole tal tõenäoliselt ei enesehinnangut ega enesekindlust. Normaalse mõistusega mees mõistab, et ta naisel on vaja sotsiaalseid suhteid teiste inimestega ilma, et ta näeks selle taga alati truudusetust. Kahjuks aga haiglane armukadedus toob enesega tihti kaasa vägivalda ja vihahooge.Vaadatud 1532 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...

Kui mees seksib teiste meestega,siis ta on homa ja naisel tasub ta maha jätta.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi