Kuidas hästi suudelda? Nipid parimateks suudlusteks

01.06.2022 09:00
Kommentaarid
5
Foto:

Suudlemine on õrn kunst, millega ei tohi kiirustada. Kui tegemist on inimesega, keda sa veel väga hästi ei tunne, tuleb sul esmalt õppida tundma tema iseärasusi ning seda, milline hellitus talle meeldib. Suudlemine pole ainult seksi eelmäng, vaid ka intiimsuse ja romantika väljendus.

Kuidas siis suudelda nii, et see täiuslik oleks? Sellele proovimegi kohe vastust leida.

Kuidas suudelda ideaalselt?

Sellele küsimusele pole ühest vastust, sest iga inimese eelistused ja soovid on erinevad. Kõige tähtsam on pöörata tähelepanu oma partnerile ning jälgida tema kehalisi vihjeid. Anname mõningad näpunäited, kuidas vajaduse korral oma suudlemisstiili kohandada, et see sobiks nii sinu partneri kui ka sinu endaga.

Võta rahulikult

Lõõgastu hetkesse. Täielik lõõgastus toob vabaduse ja mugavuse. Lõdvesta lisaks oma kehale ka enda kael, huuled ja näolihased. Ole oma liigutustes enesekindel ja rahulik.

Kuidas suudlust austada?

Kui tahad oma partnerit suudelda, kummardu aeglaselt tema poole ning hakka tema huuli väga õrnalt suudlema. Kui partner lükkab sind eemale või tunnetad temas ebamugavust, lõpeta suudlemine. Kui sa pole kindel, mis sinu kaaslasele meeldib, võid alati küsida.Keel

Kui sinu kaaslane sind eemale ei lükka ning hakkab vastu suudlema, too mängu oma keel. Alguses puuduta partneri keelt õrnalt enda keelega. Ära suru oma keelt peale! Mida õrnem, seda parem, eriti kui tegemist pole sinu pikaajalise kaaslasega. Ühe uuringu kohaselt meeldivad lausa 90 protsendile meestest ning 88 protsendile naistest pikad ja õrnad suudlused. Seega pole sul tõesti põhjust kiirustamiseks!

Ära unusta oma teisi kehaosi

Kui suudlused kirglikumaks muutuvad, liigu musidega vaikselt oma partneri kaela juurde. Sealjuures tuleb ettevaatlik olla, et sa oma partneri kaela liiga tugevalt ei musitaks, muidu tekitad verevalumi. Mõnele inimesele meeldivad suudlused ka kõrvade juures. Mehena võid õrnalt suudelda või imeda ka oma kaaslase rindu ja nibusid. Võid proovida kasutada ka hambaid, n.ö partnerit näksata. Mõnele meeldivad õrnad hammustused alahuulel, kaelal või kõrvadel. Et ka kõik suudlustele järgnev eriti romantiliseks muuta, külasta Supersex e-poodi.

Paitused ja kallistused

Kellele ei meeldiks kallistused? Kehaline lähenemine võib suudlusele palju juurde anda, et see liiga üksluiseks ja igavaks ei muutuks. Ära karda oma suudlustehnikat muuta. Asenda pikad prantsuse suudlused lühikeste suudlustega kaelale. Mis veelgi tähtsam, ära unusta paitusi! Puuduta õrnalt oma kaaslase käsi, selga, põski ja pead. Pea meeles, et suudlemine ei ole võistlus – seega ära kiirusta! Pööra tähelepanu oma partneri reaktsioonile ning naudi tema seltskonda ja hetke.

Kuidas suudelda kaela?

 Pole vaja piirduda pelgalt huulte suudlemisega. Kehas on ka palju teisi tundlikke piirkondi, millele tasub tähelepanu pöörata.

Suudlused kaelal on paljude inimeste lemmikud, sest selles piirkonnas on tundlikke närvilõpmeid eriti rikkalikult. Anname mõned näpunäited, kuidas kaela suudelda.

 • Suudle vaheldumisi partneri kaela ja tema huuli – suudle kaela aga õrnalt, muidu jätad vampiiri mulje!
 • Kui sa ei tea, mis su partnerile meeldib, ära kasuta hambaid. Suudle tema kaela kergelt ning ära tee talle haiget.
 • Pööra kaelale piisavalt tähelepanu, kuid ära unusta ka huuli. Suudlused kaelal on paljude inimeste lemmikud.
 • Suudle kaela erinevaid osi – pööra tähelepanu kaela külgedele, lõua alguse piirkonnale ning õlgade lähedal olevale piirkonnale.
 • Kui suudled ühte kohta kaua, tekib kaelale verevalum ehk maasikas. Tee kindlaks, kas sinu partnerile selline puudutus meeldib või mitte. Kui tahad verevalumeid ennetada, suudle kaaslase kaela lühidalt ning õrnalt.
 • Mõnele inimesele meeldivad õrnad hammustused kaelal, teisele mitte. Tee kindlaks, mis sinu kaaslasele meeldib. Kui hammustad, tee seda alguses õrnalt ja ettevaatlikult. Kui see meeldib sinu partnerile, võid proovida hammustada veidi tugevamalt.
 • Pea meeles – mitmekesisus on hea suudluse võti. Ära unusta suudelda ka partneri teisi kehaosi ning jälgi kindlasti tema reaktsiooni, et saada teada, mis talle meeldib ja mis mitte.

Suudluste tähtsus pikaajalises suhtes

Suudlus on esimestel tutvumishetkedel väga oluline. See on kohtingu kõige erilisem, intiimsem ja romantilisem osa. Kahjuks kipub pikaajalises suhtes suudlusi väheseks jääma. Seda tuleks aga muuta! Pea meeles, et suudlused ei ole mitte ainult ideaalne eelmäng, vaid ka tujutõstja ja suhte tugevdaja igapäevaelus.

Suudlused on pikaajalises suhtes ülimalt tähtsad, sest:

 • need tuletavad sulle ja sinu partnerile minevikku ja kohtumishetke meelde;
 • need tuletavad sulle meelde, mida sa oma partneri juures imetled;
 • nendega saad oma kallimat üllatada – ootamatud suudlused on tihti kõige meeldivamad;
 • nendega saad romantilist pinget tekitada ka siis, kui riided on seljas;
 • saad suudelda väga erinevalt ja mitmekesiselt ning tänu sellele ka oma voodielu rikastada;
 • neid saad kombineerida kallistustega ning näidata nii üles hoolimist;
 • üks suudlus ütleb rohkem kui tuhat sõna.
Vaadatud 1791 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Mari

hargivahe suudlused ongi prantsuse suudkus

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi