Kuidas luua head karmat!

14.10.2019 11:05
Müstilised Lood
Kommentaarid
1
Foto:

Karma on sanskriti sõna, mis tähendab tegutsema. Nagu Newtoni seadus ütleb: "Igale tegevusele järgneb reaktsioon.

Kui me mõtleme, räägime või teeme midagi, siis algatame jõud, millele maailm reageerib vastavalt. Seda protsessi ei saa muuta või peatada. See on põhjuse ja tagajärje seadus, mis ei ole mõeldud kui karistus, vaid pigem õppetund. Ini-mene kannatab ainult siis, kui ta ise on teinud endale need kannatused. Seaduse mittetundmine ei vabasta vastutusest. Vahet pole, kas seadused on inimese loodud või on need universaalsed. Toome välja viis karma seadust:

1. Suur õigluse seadus
See on põhjuse ja tagajärje seadus. Kui me tahame õnne, rahu, armastust ja sõprust, siis peaks olema õnnelik, rahulik, armastav ja tõeline sõber. Universum annab sulle selle tagasi, mida sa välja kiirgad.

2. Laienemise seadus
Elu ei ole ainult selleks, et juhtuda. See nõuab meie osalemist. Ükskõik, mis meid ümbritseb, annab meile vihjeid meie sisemisest seisundist. Ole sina ise ja ümbritse end sellega, mida sa tahad oma ellu ja see laieneb.3. Tasakaalu seadus
Kõik siin maailmas on tasakaalus. Karma seadus näeb ette, et kõige pimedamal ajal paistavad tuled kõige eredamalt ja et igas ebaõnnestumises on võimalus edu saavutamiseks ning iga edu võib meid viia tulevikus ebaõnnestumisteni.

4. Seoste seadus
Isegi kui me teeme midagi, mis tundub tähtsusetu, on see väga oluline viia lõpuni, sest kõik Universumis on ühendatud. Iga etapp viib järgmise etapini ja nii edasi ja nii edasi. Esimene samm pole suurema tähtsusega kui viimane. Kõik oli vajalik, et täita see ülesanne. Minevik, olevik ja tulevik on kõik omavahel seotud.

5. Kasvu ja muutuvuse seadus
Meie ainus eesmärk siin on kasvada hingena ja areneda ei ole vaja muuta inimesi, kohti ja asju meie ümber. Ainus, mida me saame muuta on me ise ja meie elu. Selle üle on meil kontroll. Kui me muudame seda, kes ja mis me oleme oma südames, võib ka meie elu olukord muutuda.

Vaadatud 298 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
anita

ühe sõnaga ära ole kade,õel,keele peksja,.siis läheb elus hästi.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi