Kuidas noor naine endale kuldsed käerauad lasi panna

26.08.2018 14:35
Mariina Rein
Kommentaarid
4
Foto:

Kui palju raha tuleb ­panna suhtesse, et ­naine endale osta? ­Sigridi jaoks on see ­oluline küsimus.

Sigrid oli saanud just 19, kui tutvus ühel muusikafestivalil endast 12 aastat vanema mehega. Sigrid, kellele olid kogu aeg vanemad jõukamad mehed meeldinud, jättis oma sõbrannad, kellega koos oli peole tulnud, ja veetis kogu aja koos Sanderiga. Enne kojusõitu küsis Sander neiu telefoninumbrit.
Noorte suhe arenes kiiresti. Nad käisid õhtuti jalutamas, kallistasid ja suudlesid ning paari nädala pärast kutsus Sigrid Sanderi enda korterise, mille vanemad talle olid ostnud.

Kohe koos elama
Nad veetsid koos unustamatu öö ja Sigrid tundis hommikul, et on väga armunud. Sander väitis sama. Hommikusöögi ajal tegi Sigrid ettepaneku, et Sander võiks kohe tema juurde kolida. Ta nägi, et see ettepanek üllatas Sanderit.
Sander oli siiski kohe nõus ja kallistas naist. Sander tundis muret, kes üüri maksab või maksvad nad pooleks. Sigrid hakkas naerma ja ütles, et see korter on tema oma. Ja lisas, et tal on ka suvila, mis vajab remonti. Sander süleles naist.
Pärast seda, kui Sander oli sisse kolinud, hakkas ta korterit vaikselt renoveerima ning paari aasta pärast oli see nagu uus. Paar aastat hiljem oli Sigrid mehesse veelgi rohkem kiindunud. Ta elas justkui unelmate elu – tal on töökas kena mees, kes tema korteri uueks ehitas ja kes teda armastab.
Ühel päeval avastas Sigrid laualt roosikimbu, kuldketi ja pääsmed spaasse. Nad olid täpselt viis aastat koos olnud. Sigrid oli nii õnnelik, et vajus Sanderile kaela. Vahepeal oli Sander jõudnud ka Sigridi suvila ümber ehitada.

Mida mees seal teeb?
Ühel õhtul, kui Sigrid piilus uudishimu pärast ukse vahelt, millega Sander teises toas tegeleb, nägi ta meest arvutis teise naisterahvaga suhtlemas. Kui Sigrid tuppa astus, lõi mees arvuti kaane kinni ja küsis, mida naine soovib. Sigrid vastas, et tuli vaatama, millega mees tegeleb. Mees vastas, et niisama tühja-tähjaga.
Sigridi hinge hakkas närima kahtlus. Järgmisel päeval, kui mees tööle suundus, läks ta salaja Sanderi arvutisse, et näha, kellega ta suhtleb. Tuli välja, et mees oli juba pikka aega teise neiuga kurameerinud. Need ei olnud kahe sõbra vestlused. Nii räägivad inimesed, kellel on suhe. Sander oli Sigridi heaks siiski nii palju teinud, et naine surus armukadeduse maha ja püüdis mõista Sanderit. Ta lohutas end, et see on kõigest flirt.
Ent edaspidi arenesid mõtted Sigridi peas hoopis teist rada. Sander oli olnud tema elus ainus mees. Nüüd mõtles ta üha enam teistele meestele. Ta vaatas tänaval vastutulevaid mehi ja mõtles, et nad võiks olla Sanderi asemel.
Sigrid kaotas niimoodi huvi Sanderi vastu. Ühel päeval tegigi ta Sanderile ettepaneku lahku minna. Sigrid rääkis ausalt, et ta tahaks vaba olla ja ka teisi mehi tundma õppida.Me jääme alatiseks kokku
Sander läks selle jutu peale täiesti endast välja, kuid jäi enesekindlaks ja sundis Sigridi vaikima sõnadega, et me ei lähe sinuga kunagi lahku, ma olen sinu kodusse nii palju raha pannud, et sa pead minuga alatiseks kokku jääma.
Sigrid hakkas nutma, ent mees lohutas teda, et me ju armastame teineteist, ükskõik, mis meie elus ka juhtuks. Ja me elame nüüd oma ilusat elu edasi. Sigrid ei hakanud ütlema, et ta mehe arvutis oli käinud, aga ta sai aru, et see ükskõik mis meie elus ka juhtuks, oligi vahest see teine naine.
Sigrid sai nüüd aru, et mees oligi ilmselt nii planeerinud, et ta ei osta oma korterit ega suvilat, vaid hoiab sinna pandud rahaga Sigridit enda küljes kinni. Sigrid oli mehes pettunud. Ta mõtles, et need on tema kuldsed käerauad, millest saab teda kunagi vabastada vahest ainult Sanderist rikkam mees.

Vaadatud 1832 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
No on ikka saast

Imelik, et õigekirja vigu pole, kui juba lihtlausetega kirjutada. "Õues paistis päike. Vihma ei sadanud. Peeter hakkas mängima"

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi