Kuidas oma inglite ja vaimsete saatjatega suhelda?

10.01.2020 14:35
Marta Roosipuu
Kommentaarid
1
Foto:

Tervendaja Liis Ugandi (43) kanaldab oma seanssidel informatsiooni ja nõuandeid inimese vaimsetelt teejuhtidel. Teatud tasanditel on ­nendeks inglid, teatud tasanditel ükssarved, edasi tulevad lohed... Lisaks kasutab ta selgeltnägemist, Lemuuriast pärit tarkust ja abivahenditena imelisi kristalle.

Oma kodulehel kirjutab Liis: “Meie ümber on kogu aeg palju vaimseid tegelasi, keda me silmaga ei näe. Kuna me elame vaba tahte planeedil, siis tuleb abi saamiseks ise nende poole pöörduda. Meie teejuhid sekkuvad ainult siis, kui on juhtumas mida sellist, mida meil ette nähtud ei ole selles kehastuses kogeda. Mida puhtamas ja kõrgemas vibratsioonis oleme, seda selgemini oma vaimseid saatjaid tajume” Võtsime Liisiga ühendust, et oma uudishimulikele küsimustele vastuseid saada.

Kuidas sa ingleid tunnetad?
Ma tajun ingleid nii visuaalselt, kuulen nende sõnumeid, vahest lihtsalt tajun ja tunnetan.
See on tegelikult sarnane inimeste mõistmisega: me näeme, kuuleme, paneme tähele kehakeelt ja tajume inimese meeleolu. Nii on ka minul väljakujunenud terviklik inglite mõistmine ja tajumine.

Milline oli sinu teekond inglitega kontakti saamiseni?
Minu teekond inglitega sai alguse lapsepõlves, mil pidin tihti üksi kodus olema. Nagu enamus lapsi tajuvad nähtamatut maailma enese ümber, nii ka mina suhtlesin täiskasvanutele nähtamatute olenditega. Mul ei olnud kunagi üksinda igav. Eriti meeldis mulle suurte kivide otsas mängida ja kividega suhelda ning looduses haldjatega mängida. Vahel jäeti mind vanaema juures Mustamäel ka koju luku taha ning siis lendasin ma oma mõtteis tuvidega ringi. Nägin kõike, ka seda mida vanema tööl tegi ja mida vanaisa kaugetel reisidel koges. Kui vanaisa reisidelt koju saabus, rääkisin talle ise, mis temaga juhtunud oli. Tajusin ka enese ümber ingleid, ehkki neid ingliteks nimetada siis veel ei osanud.Kas mäletad esimesi tundeid, kui mõistsid, et sa suhtled oma ingliga. Mis oli tema sõnumiks sulle?
Teadlik ühendusevõtmine oma enese kaitseingliga tuli aga hoopis hiljem, kui olin juba kahekümnendate alguses ning mu elus olid rasked õppetunnid. Teda kutsudes meenus mulle, et ma pole kunagi üksi, ma tundsin end armastatuna ja väga turvaliselt. Katseingliga ühendust luues polnudki sõnalist sõnumit, vaid see hea tunne, et olen tõesti hoitud ükskõik, mis minuga juhtub. Ja tuli ka taipamine, et saan oma reaalsust ise muuta.

Kas sul oleks anda head nõu kuidas oma südant inglitele avada?
Nagu Sa mainisid oma küsimuses hästi, tuleb oma süda avada. Piisab, kui keskendud armasuse tundele või tänutundele. Näiteks meenuta, mille eest sa täna tänulik said olla ja kui keskendud sellele tundele, siis see suureneb. Südamest tulenev tänu avab uksed. Võid kujustadagi, et lükkad uksed oma südame eest valla.
Nüüd võid paluda, et Kaitseingel Sinu lähedale tuleks. Tavaliselt kaasneb sellega hea, turvaline, soe tunne. Võid nüüd mõttes talle oma palved esitada või siis teda tänada. Iga kord, mil mõtled kaitseinglile, teie omavaheline side tugevneb ja Sa tajud, tunnetad teda järjest selgemini.
Tasub tähele panna ka sõnumeid välisest maalimast. Ehk märkad ärgates sulge oma voodil ja tead, et oled hoitud või ehk näed korduvaid numbreid – ka see on Sulle sõnum. Õpi märkama väikeseid märke ja kui Sa kohe ei taipa, mis sõnum selle taga on, siis ole kannatlik, õige pea ilmub ka seletus. Ole avatud kõikjalt seletusi vastuvõtmast: näiteks tunned soovi raadiot kuulata, kuigi Sa tavaliselt raadiot, siis tee seda. Võib-olla tuleb Sulle just vajalik info sealt. Või avad raamatu suvalise koha pealt ja seal violaa vajalik info ootab Sind. Inglid juhatavad meid õige infoni.

Millal hakkasid teised inimesed sinu poole pöörduma abi saamise sooviga? Kuidas sa neid aitad?
Teised inimesed hakkasid minu poole pöörduma, kui olin oma elus väga keerulised õppetunnid läbinud. Sel teel olid mulle suureks abiks inglid. Oma teekonnal õppisin nendega suhtlema, koostööd tegema ja oma reaalsust muutma. Kuna muutused olid silmnähtavad, küsisid tuttavad, kuidas ma seda tegin ja hakkasin oma maailma teistega jagama, ning minu üllatuseks see aitas neid. Hea sõna levis ja nii see pall veerema hakkas. Inimesed lihtsalt ilmusid mu kodu aia taha ja ootasid, millal ma neid vastu saaksin võtta. Alguses polnud ma sellega sugugi rahul, ma pole kunagi tahtnud saada tervendajaks või kanaldajaks. Aga aja jooksul lihtsalt tuli mõistmine, et see on see, mida mul selles elus teha tuleb.
Iga seanss on erinev, ma ei tea ette, mis juhtuma hakkab. Mina olen lihtsalt vahendaja inimese enda Hingelt ja teejuhtidelt tulenevale infole. Tihtipeale näidatakse mulle ka probleemide algpõhjuseid. Vahel tulenevad meie probleemide algpõhjused hoopis eelnevatest eludest ja antakse ka võtmed, kuidas neid lahendada. Vahendan ka inglitelt saadetavat tervendavat energiat ja sõnumeid.
Viin läbi ka koolitusi, kus õpime erinevatelviisidel tunnetama oma teejuhte ning saama neilt sõnumeid ja juhatust. Ka reikikoolitusel, mida juhendan, jagan inimestele, kuidas ise end tervendada ja oma reaalsust luua.

Millised inglid meid ümbritsevad?
Igal inimesel on kaitseingel. Mõnel inimesel on ka mitu, see on seotud inimese eluülesannetega. Näiteks Ema Theresal olid tohutud ingliväed seljataga aitamaks tal suurt missiooni läbi viia.
Aga on ka armastuse ingleid. Näiteks kui saadame kellelegi südamest tuleval puhast armastust, siis armastuse inglid aktiviseeruvad ja võimendavad armastuse voolu ja kui me neid siiralt appi palume, siis tõepoolest see voog suureneb kordades.
On olemas tervenduse ingleid, keda saame appi kutsuda nii enesele kui teistele ja vägevad peainglid , keda saame samuti paluda.

Mis on inglite peamiseks soovituseks kõikidele inimestele?
Hetkel tuleb inglitelt lugejatele soovituseks: Kuulake oma südant, süda ei valeta teile kunagi. Igal inimesel on südamehääl, õppige seda kuulama ja usaldama ning ka tegutsema südame soovituste järgi.
Vaimse kasvu võimalused on lõputud. Kui võtad oma õppetunnid vastu ja tõstad oma vibratsiooni, siis läheb aina põnevamaks. Igaühel on omad teemad, mõni näeb ja tajub ingleid, teisel on side väeloomaga, mõnel vanaemaga ja nii edasi.
Mõni usub ainult seda, mida ta näeb ja katsuda saab, tema hingel on just sellist kogemust vaja ja see on tema reaalsus. Kõigil meil on ka selliseid elusid olnud, kus oleme tegelenud elamisega oma füüsiliste tajude pinnalt ja pole tajunud mitte midagi nähtamatut. Ka sellisel inimesel on kaitseinglid ja teejuhid, kes vaikselt tegutsevad vastavalt inimese hinge kokkulepetele teiste hingedega. Kõigil on hinge kokkulepped kellegagi kokku saada, midagi ära teha, kuskile jõuda oma elus, inglid korraldavad neid kokkulepitud asju niiöelda „juhuste” kaudu.
Inglid püüavad meile näidata lihtsamat, armastuseküllasemat teed. Nad ei ütle kunagi, mida me tegema peame. Tihtipeale inimesed küsivad, et las kaitseingel ütleb, et mis ma tegema pean. Seda ei ütle mitte kunagi ükski kaitseingel. Me olemegi tulnud kogema vaba tahet. See ongi sellel planeedil elamise mõte, et me saame siin vabast tahtest kõike teha.
Liisiga saab soovi korral ühendust võtta: liisugandi@gmail.com, www.keskpaike.com

Vaadatud 1538 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Sitikas

Palju armastust sulle Liis!

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi