Kuidas vältida kodus halba energiat

13.08.2019 17:25
Kalev Kuusik
Kommentaarid
0
Foto:

Feng shui aitab "ravida" mitmeid koduseid ruumiprobleeme, mis takistavad hea energia voogamist, kuid on ka asju, mis takistavad sel energial vabalt voolata. Vaata järgi, mis on need asjad, mida tasub kodu ostes või kujundades silmas pidada.

1. Vannituba ei tasu ehitada kodu keskele.
2. Trepp ei tohiks asuda täpselt korteri või maja keskel.
3. Magamistoa valikul vaata, et see ei asuks garaaži peal.
4. Pikk ja kitsas koridor maja või korteri sees loob halba energiat.
5. Väldi liigset peeglite kasutamist. Peeglid on head, kuid neid tuleb asetada õigetesse kohtadesse. Loe feng shui ja peeglite kohta.
6. Katkiste asjade alleshoidmist tasub vältida.
7. Lekkivad kraanid, tilkuv vesi ja umbes torud takistavad hea energia liikumist.
8. Kui sinu kodus vedeleb kasutu kola, siis vabane sellest – anna ära või viska minema.
9. Väldi kodu sissekäigu juures liigset segadust – jalanõude ja riiete kuhjasid.
10. Ära suru voodit seina vastu, hoia mõlemad pooled seinast eemal ning võimalusel pane mõlemale poole voodit väike öölauake.
11. Ära võta elektroonikat magamistuppa. Voodi kõrval ei tohiks olla ühtegi juhet, k.a mobiiltelefoni laadija ja elektriga töötav äratuskell ei ole soovitatavad.
12. Hoolitse selle eest, et su kodu välisuks avaneks täielikult. Ukse ees või sees ei tohi olla ühtegi takistajat, näiteks ei tohiks sa ukse külge riputada nagisid ja üleriideid, mis ukse täielikku avanemist takistama hakata võivad
13. Mida rohkem sodi ja mööblit sul kodus on, seda rohkem on sul seisvat energiat. Seega, tasub teha vähemalt paar korda aastas – kevadeti ja sügisel, tõsine suurpuhastus.Vaadatud 662 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi