Kuidas veebist rõivaid ostes õiget suurust leida

26.03.2021 10:25
Kommentaarid
2
Foto:

Olgem ausad: veebist kingade ja riiete ostmine võib olla tõeline õnnemäng. Suurused ja brändid on iga poe puhul väga erinevad ning mõnikord võib vale suuruse tagasisaatmine osutuda tõeliselt tüütuks protsessiks. 

Isegi kui te ei ole kuigi innukas veebiostleja, ei saa te siiski eitada seal saadaolevaid imelisi pakkumisi. Kuna veebipoed on võimelised kasutama väga laiaulatuslikku varu, on neil võrreldes füüsiliste kauplustega sageli soodsam lõpumüük ja laiem valik. Lisaks taskukohasusele on see ka supermugav. Veebist uue kingapaari haaramine säästab rändamise  tavapoodi, kus te ei pruugi otsitavat toodet isegi mitte leida.

Mida peab ostja niisiis tegema, et õigeid suurusi mõista ja veenduda, et kõik sobib? Rida näpunäiteid juhatab teid õiges suunas ja aitab teil iga kord sobiva suuruse välja noppida.

Mõõtke end ära 

Esimene asi, mida teil tuleb teha, on ennast mõõta. Ühe brändi suurus 4 võib tunduda teise brändi suurusena 6, seega on oluline lähtuda pigem oma mõõtudest, mitte kleidil märgitud suurusest. 

Mõõtke ära oma rind, vöökoht ja puusad. Seda tuleks teha, mõõtes rinnaosa ümbrus rinna juurest, taljeümbrus naba juurest  ja puusaümbrus puusaluu juurest. Pange oma mõõdud kirja ja hoidke neid käepärast, kui olete valmis veebist riideid ostma hakkama.


Lugege läbi mõõtude informatsioon 
Peaaegu kõigil veebipoe rõivaste jaemüüjatel on oma veebileheküljel jaotis teabega, mis on pühendatud rõivaste suuruste informatsioonile – see võib olla elupäästjaks, kui te kulutate raha esemetele, mida te selga/jalga proovida ei saa. Ärge ignoreerige seda – uurige seda!

Enne kui hakkate rõivaid oma virtuaalsesse ostukorvi lisama, veenduge, et võite olla kindel veebipoe suuruste  määramise põhimõtetes. Isegi kui teie suurus on ühe kaubamärgi järgi 6, ei tähenda see, et teie suurus on automaatselt 6 kõigi kaubamärkide järgi. Mõne tootja kaubanumber on lihtsalt suurem või väiksem, nii et ärge usaldage kleidi suurust enne, kui olete veebisaidil oleva teabe läbi lugenud ja kindlaks määranud, milline suurus teie mõõtudega kõige paremini sobib.  

Veendu erinevuses 

Mis puudutab naiste rõivaid, siis mõned poed müüvad "misside" suurust, teised keskenduvad "juunioridele". On oluline teada nende kahe suuruse erinevust, sest see mõjutab tohutult rõiva sobivust teie kehaga.

"Missid" on naiste rõivaste traditsiooniline suurus ja see kasutab sobivuse tähistamiseks paarisnumbreid, näiteks 2, 4, 6 ja 8. Misside riietel on rindade ja puusade ümber üldiselt rohkem ruumi, nii et need sobivad suurepäraselt „sipelgafiguuri“ jaoks. Juunioride riiete suurus seevastu märgitakse ära paaritu arvuga ning puusade- ja rinnapiirkonda on lõigatud vähem ruumi. See sobib paremini väiksemate raamide, trendikama maitse ja poisilike kujundite jaoks. Enne ostmist kontrollige alati suuruse tüüpi.

Tellige rohkem kui üks 

Ärge kunagi sooritage oste veebipoest, kus puudub asjakohane tagasisaatmispoliitika. Hea pood pakub tagasimaksete eest tasumist, kuid teised poed nõuavad, et te lihtsalt edastaksite tagastussildi. Sõltumata kõigest hoiduge kindlasti veebikauplustest, mis ei võimalda kaupade tagastamist.  

Suuruse kaootilise olukorra vältimiseks tellige veebisaidilt kaks ühesugust rõivast erinevas mõõdus, seejärel saatke tagasi see üks, mis ei sobi. Veenduge lihtsalt, et kauplus tagastaks makse tegelikus rahas, mitte krediidina.

Makselahendused

Kui te nüüd otsite viise kuidas oma ostlemist veelgi mugavamaks teha siis vaadake laen.ee lehele, kust on võimalik leida endale sobiv krediitkaart, millega kaasnevad mitmesugused boonused ja erinevad soodustused nagu näiteks ( cashback) mis tähendab, et teenite igalt ostult 5% raha tagasi. Lisaks leiate sealt laia valiku koostööpartnerite sooduspakkumistest ja kui otsustate füüsiliselt poodi minna siis on võimalik teha ka viipemakseid.

Lühidalt kokku: veebi kaudu osteldes võite säästa aega ja raha, kuid ainult eeldusel, et teate, kuidas leida endale õige suurus. Kuna suurused, kaubamärgid ja sobivus võivad erineda siis vaadake alati enne tellimuse esitamist poe tagastamise eeskirju. Sel viisil näete hea välja ja samuti teie eelarve. Vaadatud 876 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
molluskas

lähed poes proovid selga ja netist tellid

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi