Külgetõmbeseaduse toimimise seitse tunnusmärki

14.05.2019 19:20
Marta Roosipuu
Kommentaarid
0
Foto:

Isegi kui sa mõistad külgetõmbeseadust hästi, leiad sa ikka, et su ­unistustel läheb täitumiseks natuke aega. Seni, kuni sa ootad oma ­unistuste täitumist, on siiski hea otsida Universumilt märke, et nad on sinu poole teel.

See annab väikese kindlustunde, et säilitada positiivne maailmavaade, mis on ülitähtis. Mõnikord annab Universum väikseid vihjeid, et oled liikumas õiges suunas.
Siin on seitse märki, et oled külgetõmbeseadusega õigel teel. Otsi neid märke, ja kui sa näed või tunned neid, siis võid naeratada ja teada, et liigud õiges suunas.

1. Kananahk või külmavärinad (pole seotud haigusega).
Oled sa kunagi tähele pannud, et kui sa kuulad muusikat, millega sul on tugev side, tekib sulle kananahk või tunned külmavärinaid? Tugevad positiivsed emotsioonid toovad esile kananahka või külmavärinaid.
See on kindel märk, et oled ühenduses oma kõrgema minaga ja kiirgavad positiivset energiat, et saavutada oma unistused.

2. Voolad läbi liikluse ilma ummikusse või valgusvoori taha kauaks jäämata.
See on hea märk, et sa "käid vooluga kaasas". See on kiireim viis saamaks, mida sa tahad. Tee tööd koos Universumiga ja Universum hakkab sinu kasuks töötama.3. Näed korduvaid numbrimustreid.
Kas tuleb tuttav ette, et näed korduvaid numbrikombinatsioone päeva jooksul? Mõned tavalised numbrid, mida inimesed näevad on 000, 111, 222, 444. Sümboolselt esindavad sellised numbrid tugevad vibratsioonilist energiat. Otsi neid näiteks auto numbrimärkidelt, telefoninumbritest ja digitaalsetelt kelladelt.

4. Su lemmiklaulud mängivad raadios.
Kiirgad tugevaid positiivseid emotsioone, nii et Universum annab sulle laule, mis peegeldavad su emotsionaalset olekut. Keera muusika valjemaks ja näita välja tänulikkust.

5. Näed pilvedes spirituaalseid või positiivseid kujundeid.
Südame-, naerunäo ja inglikujulised pilved on sümboolsed märgid, et oled õigel teel. Olles looduses näed elulille kujundit ristuvates okstes või märkad, et midagi, mida nägid unes, sarnaneb päris eluga. Need on märgid, et liigud õiges suunas. Matrix vastab sulle.

6. Tugevam intuitsioon.
Su intuitsioon on tugevnenud, see tähendab, et oled ühenduses Universumi poolt saadetud juhendustega. Sa tunnetad energiat paremini. Hea näide sellest on see, kui mõtled kellegi peale ning kohe ka näed teda mööda kõndimas või saad temalt kõne.

7. Saad komplimente, kallistusi ja positiivset tähelepanu teistelt.
Sa kiirgad armastust maailma ja seega maailm annab sulle armastust vastu. Asjad lihtsalt lähevad sinu rada ja sa saad rohkem komplimente kui tavaliselt.

Kui sa näed või tunned neid märke, võta hetk, et väljendada tänulikkust Universumile.
Su tänulikkus tugevdab magnetismi.
Mida rohkem sa hindad neid märke, seda rohkem on neid näha ja seda kiiremini töötab ka külgetõmbeseadus.
Need on ainult seitse märki, et Universum töötab sinu heaks, kuid neid on veel. Otsi oma "õnnemärke".

Vaadatud 641 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi