Küll see abielumehe võrgutamine on raske!

09.06.2019 16:30
Mariina Rein Illustreeriv Foto: Aivart Pärtel
Kommentaarid
7
Foto:

Piret ja Erik käisid ühes alevikoolis. Piret oli ilus ja poiste seas ­hinnatud ­tüdruk.

Pärast gümnaasiumi lõpetamist avaldas Erik Piretile armastust, aga Pireti meelest polnud sel mehel perspektiivi edukaks saada ja üldse oli ta kuidagi nohiklik ja lihtne.
Piret ihkas kenamat ja suurema haardega meest ja leidis sellise paari aasta pärast Tallinnas kõrgkoolis käies.
Mees oli kena, jõukas ja väga hea suhtleja. Nad abiellusid aastase kurameerimise järel ja neile sündis tütar. Mees liigutas 1990ndate lõpus päris suuri rahasid, aga nende elu oli üsna ebastabiilne. Mees oli kõva pidutseja ja naistekütt, millele Piret enne abielumist tähelepanu ei pööranud.

Tore mees ja jälle pettumus
Nad elasid koos kuus aastat, siis jättis mees Pireti maha. Ega Piret väga õnnetu polnudki, sest see kooselu oli veel õnnetum kui üksiolek. Sellest abielust jäi Piretile kurb mälestus, tütar ja väike korter Tallinnas.
Poole aasta pärast leidis Piret endale ühe lahutatud kena ja eduka mehe, kes ta lausa oma kingituste ja reisidega üle kuldas. Elu oli taas ilus. Tagantjärele ei saa Piret siiski üldse aru, kuidas ta selle mehega seitse aastat koos elas, sest hingeliselt lähedaseks nad ei saanudki. Lõpuks selgus, et mehel oli vähemalt kaks aastat paralleelselt ka teine naine ja nii see kooselu lõppes.
Erikuga Piret ei suhelnud. Erik oli tema äraütlemisest nii löödud, et vaevalt teretas teda.
Eriku elutee viis teda ka Tallinna kooli ja pärast seda jäi ta pealinna elama, sai hea tasuva töökoha ning siis abiellus alles 30aastasena. Erikul on naisega poeg.

Uus aeg, uued suhted
Erik käib tihti kodukohas oma emal külas, vahel naise ja lapsega, aga sageli üksi. Emal on väike maja ja aed ning aias töötamine on Erikule kogu aeg meeldinud.
Piret käib ka kodukohas oma vanemate majas külas. Vahel tütrega, aga sageli üksi. Suvepuhkuse ajal kohtuvad Piret ja Erik iga päev. Nagu inimesed alevis ikka kohtuvad. Erik meeldib nüüd Piretile väga, sest ta on just niisugune, milline võiks üks väga hea mees olla.
Edasine lugu on imelik.
Kui Piret oli veel alla 35, siis tundus talle, et aega on, las armastus tärkab taas ja küll kunagi Erik märkab teda. Igal suvel tundus see Pireti jaoks vaid päevade küsimus, millal ta oma sarmi ja seksikusega Eriku pimestab. Alati, kui Erik üksi ema juures oli, üritas Piret võimalikult palju alevi vahel jalutada ja kui Erikut aias või mõnes poes nägi, siis ka temaga juttu teha. Erik rääkis temaga meelsasti ja näis, et talle meeldis, kuidas Piret temaga flirtis. Suvel kandis Piret ikka niisugusst pesu ja niisuguseid pluuse või kleite, mis rinnad hästi esile tõstaksid. Kindlasti Erik märkas seda ja vahel isegi punastas ning neelatas, aga edasi lugu ikka ei arenenud. Suhtlemise tegi raskemaks Eriku ema, kes oli kogu aeg kodus ja jälgis, mida poeg teeb. Seetõttu ei sanaud Piret ju aias Eriku sülle istuda.
Aga aastad läksid ja Erik ei avaldanud Piretile armastust.

Mida siis ometi teha?
Paar korda pärast Erikule head aega ütlemist ja minema asumist vaatas Piret ootamatult selja taha ja nägi, et Erik vaatab talle järele. Piret jäi siis seisma ja vaatas Erikut kutsuvalt. Tavaliselt Erik lehvitas ja tappis olukorra sellega ära. Vahel oli Piret mehe ükskõiksuse ja huvi vahel kõikumisest täiesti meeleheitel. Aga ta ei öelnud mehele: “Ütle otse välja, kas sa tahad mind või ei taha!“ Järgmisel päeval alustas Piret Eriku meelitamist jälle justkui nullist.
Piret oli oma lähedase sõbrannaga nõu pidanud, mida teha. Sõbranna soovitas Piretil mehele otse öelda, et armastab teda väga. Piret tundis, et ei ole nii lihtne abielumehele ja lapse isale seda otse välja öelda. Ta kartis Eriku ära ehmatada ja samas kartis ka lolliks jääda, kui Erik vastb umbes nii, et tal on väga kahju, aga ta ei armasta Piretit.
Sõbranna soovitas Piretil ka väga väljakutsuvalt riides käia ja leida võimalus Erikut kallistada ning end tema vastu suruda oma reitega või lahtiste rindadega. Ei olnud see asi ka nii lihtne. Piret oli Erikut mittu korda kallistanud, aga ei tekkinud kuidagi sellist võimalust, et oleks saanud tema külge kleepuda.
“Täiesti haige lugu,” kommenteeris sõbranna. Ja ongi haige lugu. Ja Pireti hing on ka haige, sest Erik on justkui käeulatuses ja samas teda pole.
Suvi läheneb ja Erik hakkab jälle peaaegu iga nädal ema juures käima ja enamsti tuleb ta ilma naiseta.
Pireti jaoks algab jälle suvi täis võimalusi, aga kas selles loos tuleb murrang ja kas ta suudab Eriku oma kaissu meelitada?Vaadatud 3060 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...

Püksid mana ja mehi võrgutama....

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi