Lihtne viga: seksikas mäng hotellisviidis lõhkus kaks peret

24.11.2019 21:25
Marta Roosipuu Illustreeriv pilt
Kommentaarid
4
Foto:

Eesti abielupaar sattus Lätis kummalisse ja pisut piinlikku olukorda, mis esialgu lahenes lõbusalt, hiljem aga kujunes traagiliseks.

Paarike saabus Läti pealinna ühte spaa-hotelli, kus neil oli broneeritud kahene laia voodiga tuba, kuid kellegi apsaka tõttu olid kõik toad juba broneeritud. Polnud ühtegi vaba tuba. Siiski klõbistas administraator natuke arvutis ja leidis, et nad saavad majutatud sviiti, kus on kaks tuba, üks suur laia voodiga, teine lahtikäiva diivaniga ja suur mullivanniga vannituba veel boonusena peale.
Paar oli õnnest uimane ja nõustus minema sandardtoa asemel sviiti. Nad pakkisid asjad lahti ja klõpsisid rõdul pilte teha, lasid vanni vee ning tegelesid parajasti oma rõõmsa sündmuse tähistamisega väga intiimsel moel, kui kuulsid äkitselt, et keegi avas ukse. Naine hüüdis, et meie ei ole toateenidust tellinud ja lootis, et koristaja või baaridaam nüüd viisakalt ukse sulgeb, kuid ei, seda ei juhtunud - tuppa astusid kaks üsna märgatavas joobes soomlast ja väitsid, et see on nende sviit. Tõenduseks avasid kapiukse ja võtsid sealt välja oma kohvri.

Huvitav kokkusattumus
Seda ei olnud Eestist saabunud paarike tõepoolest märganud, kuna tuba oli kasutamata, kui nemad õhtuhämaruses tuppa saabusid.
Hmmm... Katrin tõmbas kähku lina ümber, et oma kehavõlusid varjata ja mees sukeldus käega oma meheau kattes kiirelt vannituppa, kus vahutava mullivanni kõrval olid temagi kehakatted.
Peale esimest ehmatust, mis soomlasi küll päris kaineks ei ehmatanud, said nad tuttavaks ja hakkasid asja lahendama.
Katrin ja Rene olid päris ärritunud. Kuidas saab selline asi juhtuda? Juha ja Marina aga olid nii lõbusas tujus, et hakkasid lõõpima, et ju hotellil oli plaanis paaridele mingi tutvumisõhtu ja panid ette, et võiks mingit seksikat mängu mängida või paarivahetust teha. Marina oli venelanna ja vene temperamendiga ning mitte sugugi suu peale kukkunud. Kiitis oma Juha taevani ning ütles silma pilgutades Katrinile, et tasub proovida.
Rene aga ei olnud naljatujus ning võttis asja käsile. Ta kamandas kõik vastuvõttu ning nõudis, et sviiti tunginud paarike sealt ära viiakse.
Administraator oli näost õhetav ja leemendav, helistas kümme kõnet, karjus ja palus, kui oli aru saanud, et keegi kolleeg oli koguni kolmeks õhtuks ühe ja ainsa sviidi broneerinud neile soomlastele ja nad varem tuppa lasknud. Lisaks unustanud märkida, et tuba polegi enam vaba.
"Järgmisest päevast oleks võimalik teile teine tuba anda, aga täna on nii, et ka lähedalasuvad hotellid on üle broneeritud ja meil ei ole võimalik teid mujale paigutada," vabandas klienditeenindaja. "Kas jääte üheks ööks tuba jagama või me tellime teile takso ja aitame teil leida mõne teise hotelli. Loomulikult tagastame teile kogu raha," oli tema ettepanek. Veidi internetis surfates selgus, et selle tagastatud raha eest ei ole midagi ümbruskonnas võtta, kõik on kolmekordse hinnaga ja kuna väljas ei olnud ka parajasti telkimise ilm, oli eestlaste seis väga nutune.

Nalja nabani ja rohkemgi
Nalja kui palju, aga tegelikult oli asi väga tõsine. Sellist puhkust ei olnud keegi oma halvimaski unenäos osanud ette näha, et peavad võõraste inimestega tuba jagama.
Soomlastel paistis aga lõbus olema. Nad jätkasid baaris trimpamist ja kutsusid oma kaaskannatajad ka kampa. Hotell andis neile valurahaks mõned joogiringid tasuta ja nii nad otsustasid siis jääda, sest õnneks käis toauks vahelt kinni ja teised variandid olid päris kehvakesed.
Esimene öö sai siis mööda saadetud ja järgmisel päeval suurte vabanduste saatel anti mõlemale paarikesele oma eraldi tuba. Soomlased jäid sviiti, eestlased said suure kahese toa. Hotellis oli spaa ja õhtul ka pidu. Nii et sundnaabrid otsustasid, et kui elu neid niimoodi kummalisel viisil juba kokku viis, siis veedavad nad koos aega ka peol. Tantsiti ja joodi ja jälle tantsiti kuni Rene ära väsis ja magama läks. Katrinil jagus kuraasi küllaga. Samamoodi oli Juha jutusoonel ja puistas nalju varrukast nagu mõni stand up koomik. Marina aga liialdas paraku alkoholiga ja vajus ära nii, et mees pidi ta tuppa tassima.
Jäidki siis Katrin ja Juha kahekesi ja ega siin midagi väga üllatuslikku ei ole, tuleb mainida, et nad leidsid teineteist. Seekord siis sviidi kõrvaltoas.
Ja kuna nad olid päris purjakil siis jäid nad peale asjatamist magama. Hommikul oli Rene juba varakult jalul ja nähes, et kallis kaasa polegi tema kõrval, tegi ta suure poleemika, misjärel leiti turvakaamerate pildi järgi noored üles. Nad olid väga ehmunud. Nüüd selle kisa ja kolistamise peale ärkas ka Marina ning tegi tõelise draama.
Mehed läksid kaklema ja nai-sedki karvupidi kokku. Mõlemad paarid otsustasid lahutada. Samuti ei saanud paari neist üheöö võluvatest kaasadest. Vot sedasi võib juhtuda, kui hotell üritab kedagi paari panna. Teinekord tasuks vist eelnevalt ankeedid küsida ja suhteeksperte nõuandjaks kaasata.Vaadatud 2850 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
elgiljotino

jaa jaa, täiesti tõsilugu...

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi