Linnapoiss maal: "Naised jooksevad jalust!"

12.02.2017 18:40
Helen Mandel Illusteeriv foto: A. Pärtel
Kommentaarid
6
Foto:

Alevidiskol käiakse riides nagu filmis või ajakirjas ning seksi pakutakse lahkemalt kui erootilistes romaanides, sai linnatudeng teada.

Tudeng Tõnis õpib esimest aastat Tartus. Ülikooli läks ta Tallinnast, kui keskkool läbi sai. Tartus üürib Tõnis koos mitme poisiga üht suurt korterit. Korterikaaslastest sõpradele kurtis Tõnis ka oma suurt muret – kangesti tahaks mõne toreda tüdrukuga käima hakata, oma kursusel pole aga keegi silma jäänud ning laiemaks seltsieluks pole õppimise ja hilisõhtuse töökoha kõrvalt aega.
Sõber Rene teadis kohe, mida teha – tuleb minna linnast välja, maale pidutsema. Seal pidi olema „tahtjaid naisi” kohe palju.
Kuna sõbra kodu jäi Tartust 60 kilomeetri kaugusele ning nädalavahetuseti pidid kohalikus baaris kuumad diskod olema, läkski Tõnis esimesel vabal nädalavahetusel Renega kaasa.

Naispühak ja mikroseelikud
Rene kodus ootas poisse sõbralik vastuvõtt. Hoolitsev ema oli teinud palju head süüa ning mõlemad tudengid vitsutasid kõhud mõnuga head maatoitu täis.
Tõnis sai tuttavaks ka Rene kaksikõega, kes talle esimesest pilgust väga meeldis. Mõte kuumast diskost ja „tahtjatest naistest” muutus kohe märksa vähem huvitavaks, oleks tahtnud hoopis Eveliga juttu ajada, et teda paremini tundma õppida.
Rene vist aimas sõbra mõtteid, sest õige pea andis ta teada, et Eveli on „naispühak” – tema peika läks pooleks aastaks Iirimaale tööle ning Eveli on kindlalt otsustanud oma kallima ära oodata.
Diskole Eveli siiski tuli, ehkki hoiatas juba kodus ära, et olgu poisid alati tema poolt, sest kellegi muuga peale oma paari hea sõbranna ta tantsida ei kavatse. Ka rõhutas Eveli, et ta ei kavatsegi ennast üles lüüa. Tõnis ei saanud sellest aru – tema arvates oli teksaste ja kampsuniga Eveli väga ilus...
Diskole jõudes jõudis aga Tõnisele kohale, mida Eveli üles- löömise all silmas võis pidada – baariruum oli täis naisi, kelle riietus fantaasiale enam palju ruumi ei jätnud. „Ma olin selliseid naisi näinud ainult ajakirjades,” tunnistab Tõnis ausalt. „Ega ma eriline pidudel käija pole ju ka kunagi olnud, aga tõesti, no seelikud olid nii lühikesed, nagu polekski seelikut või kleiti seljas...”

Naised kohe platsis
Ka Rene jutt „naiste tahtmistest” leidis kinnitust esimese veerandtunni jooksul. Poisid läksid koos Eveliga leti juurde õlut ostma ning juba leidsid nende juurde tee paar ülinapis riides naisterahvast. Naeratati, tehti silma ja uuriti, kust „kenad noored mehed ka tulevad”.
Tõnisel oli korraks tunne, et siin oleks vist õige koht, kus peaks ligiastujatelt küsima, mida nemad juua soovivad ning siis nad oma lauda kutsuma. Aga esiteks on Tõnis veidi pikaldane ning vajab otsustamiseks aega, teiseks on ta rahaga väga ettevaatalik, sest osaajaga töö ei too palju sisse, aga ülikoolilinnas on vaja maksta toa eest ja toidurahaga tuleb samuti järgmise palgapäevani välja tulla.
Niisiis noormees jookidega ei kiirustanud, vaid otsustas rahulikult vaadata, kuidas õhtu edasi kujuneb. Liiatigi tahtis ta endiselt Eveliga juttu ajada.Kiimas teismelised
Jutuajamise aega aga diskol ei tekkinudki. Üks aktiivne (ja peaaegu olematutes rõivastes) tütarlaps tuli nende laua juurde, võttis Tõnisel käest kinni ja kutsus ta kohe tantsima. Teise tantsu lõpuks andis tüdruk teada, et vahepeal võib tema juurest läbi käia, ta elab kõrvalmajas.
Tõnis oli selleks ajaks teada saanud neiu eesnime ja vanuse. Ja oli täiesti veendunud, et 15-aastasega ta kõrvalmajja nahistama ei lähe. „Ma olen 19 ja käin ülikoolis. Ma ei hakka ju semmima põhikooli tüdrukuga, kes peole tulles enamiku riietest koju unustab,” ohkab poiss, natuke nukral ja natuke ülbel toonil korraga.
Lahkeid pakkumisi, mis ühel või teisel viisil tudengipoissi oma sängi kutsusid, tuli sel õhtul kokku viis tükki. Viieteistkümnene neiu polnudki kõige noorem, Tõnist kutsus ühisele tualetiringile ka tollest aasta noorem tütarlaps.

Joodikust mehe seksikas proua
Kõige vanem daam, kes Tõnisele isiklikku tähelepanu osutas, oli 48-aastane, ilus ja hoolitsetud proua, kellel oli riideid verinoorte piigadega võrreldes sallijagu rohkem. Tema tegi Tõnisele, Renele ja Evelile pudeli „Törley´t” välja ning mainis Tõnisele nagu muuhulgas, et tal pole ju vaja nädalavahetuseti Rene juures ööbida, tulgu parem talle külla.
Kui siis Tõnis ettevaatlikult uuris, et kas nii kaunil proual meest polegi, sai ta teada, et mees hakkab juba reede õhtuti jooma ja enne pühapäeva õhtut polevat tal aimugi, mis majas toimub.
Vaatamata pakkumiste lahkusele jäid Tõnisel kohalikud toredad neiud-naised järele proovimata. „Lihtsalt vaadata oli huvitavam,” tunnistab poiss ja lisab vaikselt, et Eveliga tahaks ikka natuke tuttavamaks saada.

Vaadatud 4255 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
..

Mis vahet,kes oma riista sisse lükkab.Põhiline ,et baaris välja teeb.Pärast nõuad alimente.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi