Loe, mida kolleegid ja konkurendid arvavad Anu Saagimi värskest poliitikahuvist

27.01.2019 20:25
Hillar Kohv Foto: A. Pärtel
Kommentaarid
13
Foto:

Skandaalne bravuuritar Anu Saagim kandideerib roheliste nimekirjas Riigikokku. Nii toetajad kui ka konkurendid on tema poolt.

Taavi Libe, Vikerraadiost: Olen pisut skeptiline Anu Saagimi rohelises maailmavaates. Arvan, et Rohelisi sobiks esindama pigem tugeva külaelu taustaga inimesed...

Kristina Võsu, saatejuht: Olen alati Anu poolt olnud, ükskõik mis ta siis ette on võtnud! Anu on väga tark naine - naine suure algustähega!

Robert Antropov, poliitik: Anu on tubli, elukogenud ja enesekindel, need peavadki olema rahvasaadiku omadused... Pluss lisab Anu ka sära targutajate pikas toiduahelas.Heiki Valner, loomakaitsja: Tunnen Anut ja kinnitan, et erasuhtluses ning -vestluses on tegemist ülimalt normaalse, aruka ja meeldiva naisega, Kaamerate ees käib tal aga justkui mingi "kiiks" ning siis keerab täiega vinti üle. See on mõistagi taotluslik.

Katrin Toome, saatejuht: Minul ei ole selle vastu midagi. Edu talle!

Sirje Põllu, laulja: Ega siis valitavas pole asi vaid ikka valijas? Riidekapp võib ka end üles seada, kõik sõltub valijast, kas ta valib või ei. Anu vastu pole mul midagi. Las näeb selle telgitaguse ära. Kui ta suudab jääda endaks ja oma põhimõtetele kindlaks, siis hea. Kui aga tõstab kätt oma südametunnistuse vastu, siis pole millestki rääkida. Elu näitab.

Rain Tolk, filmimees: Poolt.

Diana Klas, laulja: Anu on tark ja vahva naine. Soovin talle südamest edu ja usun,et ta oma julge ütlemise ja otsekohesusega saab ennast teha kuuldavaks ka meie poliitikamaastikul.

Yana Toom, poliitik: Ikka poolt! Anu on tore inimene ja tōeline rohelise mõtteviisi kandja. Ja väga sümpaatne on see, et ta lähtus oma valikus enda veendumustest, mitte rehkendusest, et kust saab kindlamini sisse. Nii et soovin talle edu!

Jaak Madison, poliitik: Ma arvan, et igaühel on põhiseaduslik õigus kandideerida ja kui pr Saagimil on piisavalt toetajaid, siis on tal ka õigus osutuda valituks.

Ain Saarna, meediajuht: Kandideerimine on tema põhiseaduslik õigus ja ootan huviga valimistulemust.

Sergei Maasin, laulja: Anu Saagim on arukas ja tark naine.

Olev Remsu, kirjanik: Tahaksin talle musi anda. Ja hästi hirmsa Hillar Kohv

Vaadatud 2830 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
MINA

Täitsa normaale inimene, las möllab kuniks elu.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi