Maarja-Liis Ilus oskab ­nutikalt majandada

20.09.2020 21:20
Nelli Teataja
Kommentaarid
4
Foto:

Laulja Maarja Liis Ilus on endale pesa leidnud Kesklinna linnaosas J. Vilmsi tänaval asuvas korrusmajas. Maarja korter on nelja­toaline ja tervelt 127,6 m2.

Korteri turuväärtus on ligemale 200 000 eurot. Tänu ­suurepärasele asukohale asub kõik eluks vajalik käe-jala juures – Kadrioru park, toidu­kauplused, koolid, lasteaiad, ühistranspordipeatused ja spordi­saalid.
Maarja elukaaslane on muusika­produtsent Fred Krieger. Maarja-Liis Ilus teatas aasta alguses, et sai teist korda emaks. Selle aasta suvel teatas Maarja, et tema poja nimi on Raul. Maarja-Liis Ilusa ja Fred Kriegeri peres kasvab peale väikese Rauli ka 2017. aastal sündinud Iiris.
Maarja-Liis on ainus laulja, kes on Eestit esindanud Eurovisiooni lauluvõistlusel kahel korral järjest. Ta oli 15aastane, kui esitas Eurovisioonil koos Ivo Linnaga laulu “Kaelakee hääl”, mis saavutas 5. koha.
Aasta hiljem esitas ta Eurovisioonil loo “Keelatud maa”, mis pälvis 8. koha.
Mitmeid kordi Eesti üheks stiilseimaks naiseks kuulutatud Maarja-Liis šoppab enamasti internetis või reisidel. Tellib e-Bayst ja saadab siis kauba USAs elava sõbranna juurde, kes toimetab pakikese Eestisse. Ja kui Maarja satub ise USAsse, siis saab sealt sageli koju toodud kogu aasta riidevaru.Vaadatud 4132 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
volta

Kui korter on 127 ruutu siis kommunaalmaksed on ulmelised.MIngi 400-500 euri kuus päris kindlalt. Eks see korter majandusliku eufooria ajal on ostetud.Nüüd on kõik muusikud ju tööta.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi