Marco Tasane suhtleb telepaatia teel

12.02.2020 15:25
Margit Peterson
Kommentaarid
0
Foto:

Kõik teavad ja tunnevad Marcot stripparina, aga vähesed teavad, et ta näeb unes sündmusi ette ja ka tajub asju ette.

Pidevalt on ta eluteel põnevad märgid, mis viitavad mingile teatud situatsioonile ning hiljem unenäole tagasi mõeldes oskab neid siduda õigete asjadega.

Millal te endas selle taju avastasite?
Tegelikult üsna ammu avastasin just unenägude tähendused, aga siis esines neid vähem. 14aastaselt nägin unes, et kaotasin hamba ja mingi must putukas tuli suust välja. Järgmisel päeval haigestusin leetritesse. Hiljem, kui kasvas minu enesekindlus, tekkis ka rohkem seoseid unenägudega. Tihti nägin kellestkit miskit väga halba unes ja see isik suri ...
Kunagi elas majas, kus mu vanaema praegu elab, üks kokk, kes ootamatult haigestus. Käis pikalt haigla vahet, aga suutis seda varjata. Ühel päeval nägin teda kaugelt maja juures ja must vari oli taga. Nädala pärast ta suri. See juhtus vist juba aastal 2005.
Juhuseid on tohutult, neist kõigist ei jõuagi kirjutada. Viimasel ajal on neid muidugi juba rohkem. Kuna ma kaugele eriti ei näe, ajan ma tihti inimesi segi. Ja juhtumisi peale seda näen alati iskikut, kellega segi ajasin. Telepaatia.

Paljud šamaanid vajavad rituaalide tegemiseks piibutubaka, mõned isegi kanepisuitsu manustamist. Olete pahedest prii. On väidetud, et inimesel, kes ei kasuta meelemürke, on kergem jõuda alfa-tasandile ehk aktiviseerida paremat ajupoolkera, loovuse poolt. Kas olete selle nimel teadlikult maagiaga tegelenud, või tulevad teile need tajud ja nägemised spontaanselt?
Mina ei tarbi kanepit. Olen paaril korral istunud väikses ruumis, kus suisa 6 inimest tõmbab kanepit. Algul ajab see meelmürk naerma, siis muudab raevukaks ja vihaseks ja asi lõppeb masendusega. Ei sobi see mulle!
Ma ei tarbi ühtegi meelemürki, isegi alkoholi mitte, küll aga vajan igapäevaselt Solpadeine, sest põen migreeni. Nendel päevadel olen eriti tundlik.Olete väitnud, et minnes teatud kohta, tunnete nagu oleks seal enne käinud, kuigi viibite selles kohas esmakordselt. Kas seda deja vu tunnet tunnete te tihti?
Deja vu´d oled tundnud Jurmalas, ja neid olukordi on aastate jooksul olnud palju, mil olen kindel, et need inimesed on juba minu elus olnud ja neid lauseid on lausutud. Seega see tunne või maailm ei ole minu jaoks võõras ning tekitab kummalise tunde – nagu kukuks korra auku.

Väidetavalt inimene, kes teeb endale sobivat tööd, salvestab endasse positiivset energiat. Kuidas mõjutab teid teie töö? Kas see võtab energiat või pigem annab? Kus või kuidas ennast laete?
Kui rahvas läheb minu sõuga kaasa, siis saan just positiivset energiat. Viimasel ajal seda jagub. Üritan magada vähemalt 7 tundi ööpäevas, liikuda ja käia regulaarselt trennis, nii ma ennast laengi. Liikumine on väga vajalik!

Kas teil on olemas mõni amulett või talisman, mida kandes tunnete ennast paremini? Mis kaitseks teid ja hoiaks halva eest?
Ma ei tea, kas ma just amulettidesse ja talismanidesse usun, aga parema jalaga tõusen voodist küll. Varem oli mul rohkem sarnaseid „kiikse,“ näiteks liikudes nuputasin, kas lähen sellest või teisest postist mööda. Või siis mantrana lugesin teatud majade korruseid või asju.

Tean, et olete külastanud ka selgeltnägijaid või nõidu. Mis või kes ajendas teil neid külastama? Kas olete ka abi saanud? Millist? Kellelt?
Mul soovitati külastada bioenergeetik Valentinat. Seda ma ka tegin, käies seal kahel korral. Korra käis ta mul ka kodus. Vanadaam rääkis õigetest asjadest ja ma suisa tundsin ta võimeid. Sain abi. Siiani on mul alles tema antud pühitsetud vesi, mida aeg-ajal tarbin. Paraku teda enam elavate kirjas ei ole, ta lahkus möödunud sügisel, olles alles elujõuline inimene, ega paistnud 77aastasena. Valentina elas Otepää lähistel. Igalühele on antud oma aastad siin ilmas!

Paljudel inimestel on teie suhtes eelarvamused, sest te teete sellist tööd, mida paljud eesti mehed ei tee. Eelarvamuste küüsis vaevlevad inimesed, kes teid ei tunne, ei oska aimatagi kui positiivne ja õiglane te olete. Kuivõrd tihti olete pidanud silmitsi seisma negatiivsete olukordadega ja kuidas need endast eemale hoiate?
Jah, kindlasti on olemas neid inimesi, kes peavad minu tööd valeks. Vaadatakse veel ju riideid, millega esinen ja inimesed on eelarvamustega. Aga ma olen kangekaelne ja distsiplineeritud, elan oma elu täpselt nii, nagu heaks arvan. Ma pole kellelegi midagi võlgu. Pole ma ka kriminaal ega varas. Saan oma eluga hakkama ja naudin seda, millega tegelen.

Kuidas suhtute eesti nõidadesse ja kellesse usute?
Kindlasti on Eestis häid nõidu - olen kursis. Vaatan meelsasti nõiasaateid ja olen arvamusel, et häid nõidasid on tegelikult veel rohkem, kuid paljud ei reklaami ennast, ega osale reality´tes.

Kas olete viibinud seltskonnas, kus mõne inimesege teie energiad mitte kohe kokku ei sobi? Kuidas kaitsete ennast halva eest?
Olen. Varem oli neid olukordi rohkem, kus teatud inimeste energiad minuga energiaga kohe üldse ei sobinud. No kuidagi saab hakkama, oleneb inimesest ja situatsioonist.

Mida soovite inimestele alanud 2020. aastaks?
Aastaks 2020 soovin inimestele rohkem tolerantsust, mitte kadetseda, liikuge rohkem, magage rohkem. Pange arvuti õigel ajal kinni ja katsuge tarbida alkoholi vähe. Veel parem, kui te seda meelemürki üldse ei tarbi!

Vaadatud 531 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi