Märgid, mis ­näitavad, et oled kohanud inimest, keda tead eelmisest elust

21.07.2020 14:15
Celica Sergienko
Kommentaarid
0
Foto:

Kas olete kunagi tundnud seletamatut viha või pahameelt, kellegi suhtes, keda vaevu teate? Või olete olnud hoopis seletamatult kõrvuni armunud?

Võib-olla tõmbab mingi seletamatu jõud teid kellegi suunas, kellega alles kohtusite, kuid tunnete nagu oleksite aastaid tuttavad?
Kui tunnete end ülal välja toodud punktides ära, olete arvatavasti kohtunud kellegagi, keda teadsite ka oma eelmises elus. Lisaks nendele tunnetele on siin veel mõned punktid, mis aitavad kindlaks teha, kui olete inimesega eelmises elus varem kohtunud.

1. Tunnete kellegi vastu kohest tõmmet või eemale tõrjutust
Kui arvestada neid inimesi oma eelmisest elust, mõtleme tavaliselt inimestele, kes olid meile lähedased, nagu sõbrad või sugulased, võib-olla isegi need, keda me kunagi armastasime.
Sageli, kui satute kokku kellegagi, keda olete juba oma eelmisest elust olete teadnud, tunnete end koheselt ühendatuna, nagu oleksite juba vanad tuttavad, kuigi alles kohtusite.
Aga mis siis, kui tegemist on kellegagi, kes teile üldse ei meeldi?
On aegu, kus võite tunda nende inimeste poolt automaatset tõrjumist, sõltumata sellest, kuidas nad teiega kohtudes reageerivad. See on see märk sellest, et teadsite neid juba varem ja nad ei olenud teie vastu head.

2. Telepaatiline side
Selle all pole silmas peetud sellist telepaatiat, mida näete mõnes müstilises sarjas, kus inimestel on täielik mõttevahetus. See on pigem “kõrvapõletustunne”, kui nad teid vestluses mainivad, või tunnete kipitust kaelal, kui nad on läheduses.
Näiteks võite mõelda inimesele ja nad saadavad teile ootamatult tekstsõnumi, või on teil ehk hea ettekujutus sellest, mida nad järgmisena ütlevad. See on seos, mida on keeruline selgitada, aga veelgi raskem ignoreerida.

3. Näete seda nende silmades
On teid kunagi hõlpsalt hüpnotiseeritud, lihtsalt kellegagi silmsidet hoides? Kas oli tunne, nagu oleksite varem justkui miljon korda neisse sügavustesse vaadanud?
Kui need hüpnootilised silmad tunduvad teile tuttavad, võib see olla sellepärast, et olete neid näinud – just oma eelmises elus. Kui see teiega juhtub, siis pöörake sellele kindlasti tähelepanu.
Muistsed tsivilisatsioonid usuvad, et ühelt elult teisele liikudes inimese silmad ei muutu, just see võimaldab meil elu jooksul ära tunda oma vaimseid kaaslasi.

4. Mõistate inimest ka sõnadeta
Te justkui tajute teineteise mõtteviise ning hammustate juba poole sõna pealt läbi, mida teine pool öelda tahab. Mõistate teineteise tundeid ja soove ning teie vahel valitseb müstiline rahu ning mõistmine, mida on raske seletada.

5. Ootamatu abi võõralt
Kui satute hätta ning teile tuleb ootamatult appi võhivõõras, kes teie aitamise eest vastutasuks teilt mitte midagi ei oota, teeb ta seda tõenäoliselt omaenda vana võla tasumiseks. Järelikult olete te oma eelmises elus tema vastu lahke olnud või teda kuidagi aidanud ning ta lihtsalt aitab teid nüüd oma kohtustusetundest.

6. Aeg ei mängi rolli
Kohtute kellegagi esmakordselt, kuid juba peaaegu koheselt tunnete nagu teaksite seda inimest juba väga pikka aega. Teile tundub nagu oleks tegu justkui vana tuttavaga, kellega taaskohtute. Teil on paljust rääkida ning tunnete tugevat sidet ning mõistate üksteist täielikult.

7. Déjà vu
Kogete kellegagi koos olukordi, mis justkui oleks varem juhtunud ning tunduvad teile tuttavad ja äratavad teis mälestusi, mis võivad pärineda eelmisest elust.
Näiteks, viis kuidas teie kaaslane teid vaatab, kuidas ta teile naeratab. Isegi sõnad mida ta teile lausub, võivad tunduda teile justkui oleks keegi neid teile varem öelnud.
Lisaks sellele on uuringud näidanud, et suurem tõenäosus oma elu jooksul selliseid hetki kogeda rohkem ja tugevamalt on suures hulgas just neil kelle mõtte­maailm on väga kirju ja maailmale avatud.
Üleüdiselt arvatakse, et sellised situatsioonid tekivad meiega just nooremas eas ja elu esimeses pooles kuna just siis on meie meeled kõige enam avatud ja ajutegevus kõige loomingulisem, sest elus on veel palju asju, mis meile huvi pakuvad ja millest unistame ning mida avastada sooviksime.
Mida loomingulisem on aju töö, seda paremad on ka meie meeled fantaasia osas, ning seda realistlikumalt suudame me ka unistada. Sellest tulenevalt võivad osaliselt ka meie unistused tekitada meile déjà vu hetki päriselt teoks saades. Sama kehtib ka unenägude kohta.
Mida realistlikum on meie unenägu, seda kergemini võime me seda reaalsusega segamini ajada, ning kui midagi varasemalt unes nähtut saab tõeks, võib meile tunduda nagu oleksime selle momendi juba eelnevalt läbi elanud.
Kuidas tundub? Kas pärast nende märkide lugemist hüppas teile pähe nii mõnigi tuttav, kelle ära tundsite? Või saite selgusele hoopis mõne kummalise olukorra kohapealt, mis teid painas? Võimalik, et teil oli just nende inimestega või situatsioonidega eelmises elus kokkupuuteid.Vaadatud 520 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi