Mees ­kuses bussis püksi

21.06.2020 23:35
Hillar Kohv
Kommentaarid
13
Foto:

15. juunil leidis liini number 40 bussis üks vahejuhtum, kus vihase reisija soovil visati bussist välja üks Tori vallas elav mees, kes oli purjus ning väidetavalt püksi kusenud.

Pärnu Bussijaamast kell 17.01 väljunud liini number 40 Pärnu-Sindi-Tori-Tootsi bussist viskas bussijuht Pärnus Riia maanteel ühes peatuses välja ühe reisija, sest üks Toris elav mees läks bussijuhi juurde ja ütles kõva häälega, et bussis on purjus mees, kes haiseb kuse järele ning bussijuht tuli oma kabiinist välja ning läks purjus mehe juurde ja käskis bussist väljuda. Umbes viis minutit läks aega, kui see mees bussist välja astus ning sõit sai jätkuda Tori suunas.
Bussis sõites häirib ka see, et kui praegusel soojal ajal on buss lämbe nagu saunalaval. Nimetatud liinibussis oli eile normaalne sõita, aga kui hommikul näiteks Aesoo- Riisa bussiga Pärnu sõita, siis on küll vahel saunalava tunne ning lämbus ajab higiseks.
Kui liinibussides on ventilatsioonid ikka olemas, siis need peaksid ka töötama.
Pärnumaa Ühistranspordikeskuse juhataja Andrus Kärpuk hindab olukorda nii: „Võib öelda, et liini nr. 40 bussijuht käitus õigesti, paludes purjus ja haisval reisijal bussist lahkuda. Vastavalt Korrakaitseseaduse § 55 on avalikus kohas keelatud käituda teist isikut häirival viisil. Antud juhul häiris selline sõitja teisi isikuid.
Kõik maaliinibusside on varustatud nii ventilatsiooni kui ka konditsioneeriga. Juhul, kui märkate, et need ei toimi, andke palun meile teada täpsed andmed ebakvaliteetse teeninduse kuupäeva, kellaaja ja liini numbri kohta.”Vaadatud 3177 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Vändra Bede

Oh sa heldene aeg, no mis sa oskad ütelda, ossa taeva risti vägi!

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi