Meestemaias lesk sai seasoolikad kaela

09.02.2020 23:35
Rasmus Ott Illustreeriv foto
Kommentaarid
5
Foto:

"Üle küla" naabrinaine tahtis hulluks ajada ka naabrimehe, kes omakorda oli valmis oma naist ära tapma, aga lapsed jõudsid vahele ja mõrv hoiti ära.

Ühes Pärnumaa külas elas Meeli, kes oli nümfomaan ehk ajas taga kõiki mehi, kes talle vähegi huvi pakkusid.
Meeli oli varasemas nooruses abielus, aga ta mees sai õnnetul kombel surma. Selle mehega oli tal ka kaks last.
Kui mees surma sai, hakkas naisel lõbus elu pihta. Püüdis kõiki mehi, kes talle vähegi meeldisid. Nii näiteks käis tal külas üks teehöövli juht, kes isegi pahandas Meeli üle, et kui Meeli kohe rahuldust ei saa, siis virutab vastu silmi ja sõimab hädavareseks. Ometi käis too teehöövlimees tal külas pea iga kord, kui sealkandis teed hööveldamas käis. "Hööveldas" ta muidugi ära ka Meeli.

Mehi nopiti üsna valimatult
Kord kui Meeli elukoha lähedal tehti maantee sirgemaks, siis sõlmis Meeli tutvust juba teetöölistega ja kutsus nad naabrinaise poole, et seal omi asju ajada.
Naabrinaine oli vanem inimene ja kui ta nägi pealt, kuidas võõrad mehed Meelit tema toas kargutavad, tegi ta Meelile selgeks, et ärgu tema poole rohkem nende meestega tulgu, et mingu ja viigu nad oma koju. Nii Meeli ka tegi.
Suurem lõbu oli Meelil naabrimehega, kes oli küll abielus, aga suur naistekütt ning "pani" kõiki naisi, kes ette juhtusid. Tema üle isegi irvitati, et ta paneb seale ka taha, kui sel siidirätik peas.
Naabritäku Rainiga oli Meelil ikka pikem seksisuhe ning nii kui Rainil oma naine kodust tööle läks, nii oli mees krapsti kohe puust lootsikus ning aerutas mööda jõge Meeli poole. Mööda jõge sõita oli selles mõttes lihtsam, et siis teised naabrid ei näinud. Küll aga ajas närvi üks naabripoiss, kes käis jõe ääres sageli kala püüdmas ning siis sai ka naabripoiss hurjutada, et kas tal targemat teha pole, kui jõe ääres olla. Hurjutati seetõttu Meeli ja Raini poolt, et kardeti naabripoisi lõugade lõksutamist

Süüdistas hoopis eakat naabrinaist
Millalgi tegi Meeli serva ühele teisele abielumehele, kellega ta lapsegi sai ning püüdis seda meest omale saada. Samal ajal käis ka sageli Atsi pool külas ning ühel korral läks naiste vahel isegi kismaks. Atsi naine viskas Meelile seasoolikad kaela ning Meeli suure vihaga tahtis Atsi naise keevasse vette lükata, aga elusalt keetmist õnnestus siiski kuidagi vältida.
Vahepeal leidis Meeli omale ka uue mehe, kellega ta samuti lapse sai, aga kuna see mees oli selline möku, et kui viina võttis, siis jäi laua taha tukkuma ning voodis erilist asja polnud, siis polnud tal sellest mehest sooja ega külma ning jätkas litutamist naabrimehe Raini ning teistegagi.
Kord tekkis Meelil mõte, et oleks tore, kui saaks Raini omale meheks, sest see seksib aktiivselt. Kuna Raini perel oli uhke majagi, siis himustas Meeli ka maja ning hakkas Raini tolle naise vastu üles ässitama.
Samal ajal mängis Meeli ka Raini naisele sõbrannat ning valetas talle vanema naabrinaise peale. Raini naine Epp ja Meeli said igal hommikul piimapukil kokku ning piimaautot oodates ajasid head juttu nagu suured sõbrannad ning Meeli näitas ikka vanema naabrinaise maja suunas, et ta näeb pidevalt, kuidas Rain käib vanema naabrinaise Pilvi pool ning on tundide kaupa tema pool ning sealt majauksest välja astudes on Rain purjus ja tuigub. Tegelikult jootis Meeli ise Raini enda kodus täis, et siis oleks parem voodis asju ajada.Lapsed hoidsid mõrva ära
Ühel ööl juhtus aga selline kole lugu, et Rain tuli Meeli poolt vindisena ja Meeli poolt üles ässitatuna ning läks öösel oma naise juurde maja teisele korrusele ning tiris naise sealt öösärgis juukseidpidi trepist alla. Tiris kraanikausi juurde, kus oli tal ka kirves valmis pandud ning plaan oli naine seal ära tappa, et veri kraanikausist alla jookseks.
Naine muidugi pani kisama ja appi hüüdma. Selle peale ärkasid nende väikesed lapsed üles ning läksid emale appi ning naine jooksis öösel kodust ära Pilvi juurde suure nutuga ning veetis edasise öö Pilvi juures, sest ei julgenud enam koju minna.
Kui Epp hiljem koju läks, siis pani oma asjad kokku ja sõitis koos lastega sugulaste juurde. Meeli muidugi suurest rõõmust plaksutas endamisi käsi, et selline asi juhtus, aga näitemängu mängides läks hoopis naabritele Raini kiruma, et milline kole inimene ta on.
Mõnda aega elas Rain üksinda, aga siis läks naist koju tagasi paluma ning naine tuligi ja seda tingimusel, et taoline asi enam kunagi ei korduks.
Rain käis pärast seda juhtumit veel Meelil külas, aga harvem ning mõni aeg hiljem kukkus Rain kodus kokku ja tal avastati ajukasvaja. Möödusid mõned kuud ja Rain surigi.
Meeli elukaaslane läks ka Meeli juurest minema uue naise juurde ning sai seal elada mõne aasta ning suri temagi. Nii viimaks jäi Meeli ise ka üksinda.

Vaadatud 3077 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Haavli Lizu

See on nagu EKRu seiklused.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi