Mehe hirm pärast suurt pidu: kui palju see naine nõudelõhkumise eest raha küsib?

11.03.2018 14:35
Mariina Rein
Kommentaarid
0
Foto:

Müügimees Kaspar läks koos kolleegiga reede õhtul pubisse mõneks tunniks juttu ajama, sööma ja õlut jooma ilma mingite peoplaanideta. Mõlemad mehed olid küll juba pea pool aastat poissmehed, aga nad ei läinud välja naistega tutvuma.

Pubis istusid peagi nende pika laua teise otsa üks mees ja kaks naist. Kaspar oli mehega varem kohtunud ühe tuttava juures peol ja ühel firmapeol, sest mees töötas cateringi alal. Seega nad teadsid teineteist ja tervitasid. Mees ütles, et nad kõik kolmekesi on ammused tuttavad.

Pidu nagu pidu ikka
Tunni pärast oli see oli nagu üks seltskond, kõik olid endast piisavalt rääkinud ja endile uued sõbrad saanud. Selgus, et üks naine on õpetaja ja teine väikeettevõtja finantsalal.
Õpetaja oli loomult tagasihoidlikum ja tagasihoidlikumalt riides, aga finantsist Viivika oli Kaspari meelest tõeliselt särav ja efektne naine, kusjuures ta ei häbenenud öelda, et ta poeg oli juba gümnaasiumi lõpetanud. Seega pidi ta Kasparist umbes kümme aastat vanem olema, mida tema välimusest üldse näha ei olnud.
Kesköö paiku hakkas seltskond laiali minema, aga pubi ees hüvastijätmise ajal kutsus Viivika ootamatult kõiki enda juurde. Kuna kõigil oli hea hoog sees, olid kõik kohe valmis oma kodu asemel Viivika koju sõitma.

Lahkumist ei mäleta
Viivika korter oli sama stiilne kui ta ise. Sisekujundajast sõbranna aitas, ütles ta. Viivika kattis laua ja pidu läks edasi. Kõigil oli väga lõbus. Mingil ajal jõuti ka tantsimisseni.
Tantsimine on viimane, mida Kaspar mäletab. Ta ärkas oma kodus. Kuigi tal oli joodud suure hulga alkoholi tõttu vilets olla, jäid eelmisest ööst ilusad mälestused. Ta mõtles, et võib-olla kohtub selle toreda seltskonnaga veel.Ilmnevad uued asjaolud
Kaspar elas oma tavapärast elu edasi ja kohtas ühel päeval seda cateringi meest kaubakeskuses. Too astus tõsise ilmega juurde ja ütles Kasparile, et Viivika tahab temaga rääkida. Kaspar imestas. Mees küsis, kas Kaspar mäletab, kuidas ta Viivika juures laua vastu kakerdas, selle ümber ajas ning peaaegu kõik kallid toidunõud ja pokaalid ja ühe perereliikvia purustas. Kaspar ei mäletanud midagi. Mees rääkis, et tellis Kasparile takso ja sõidutas Kaspari koju. Enne oli Viivika küsinud Kaspari telefoninumbrit, aga mees oli valetanud, et ta ei tea. Siis oli Viivika palunud anda Kasparile oma numbri, kui nad peaks kohtuma. Kaspar saigi siis Viivika telefoninumbri ja lubas helistada. „Ära muretse, küll kõik laheneb, ega see staff siis tervet varandust maksa,” lohutas mees.

Helistada või mitte?
Kasparil oli väga piinlik selle ilusa naise ees. Ta ei olnud mitte ainult mäluauguni purjus, vaid lõhkus naise hinnalised lauanõud ja pokaalid ära. Ta ei julgenud Viivikale helistada. Mitte hirmust palju raha kaotada ja naise süüdistusi kuulata, vaid tal oli väga häbi oma käitumise pärast. Ta oli ju lootnud, et nad hakkavad suhtlema.
Tegelikult ta siiski otsustas kõik suuremad ostud edasi lükata, et kui Viivika ta üles leiab ja mingi summa ütleb, siis see raskusteta ära maksta. Viivika ei pidanud teda otsima. Ta tõttas ühel päeval vanalinnas Suur-Karja tänaval Kasparil vastu. Kaspar märkas teda varakult, aga põgeneda polnud enam kuhugi. Miks see tänav nii kitsas peab olema, ahastas Kaspar.

Kõvad mehed ja loomulikud mehed
Viivika hüüdis rõõmsalt ta nime, kui Kasparit märkas. Kaspar hakkas vabandust paluma tolle õhtu ja lõhutud nõude ja selle pärast, et ta pole helistanud, kuigi sai numbri.
„Oh, ma ei viitsi nii tühistest asjadest rääkida, mul nii hea meel sind näha,” ütles Viivika ja naeratas nagu filmitäht. Nad läksid kohvikusse.
Viivika rääkis, et Kaspar hakkas talle tol õhtul meeldima ja kuna mees rääkis, et ta on vaba, siis kas nad ei võiks vahel koos aega veeta. „Ära karda, ma ei taha abielluda sinuga, tahan sinuga lihtsalt vahel koos olla, sest sa oled nii siiras,” ütles Viivika kelmikalt naeratades.
Edasi rääkis Viivika, et ta on oma elus kohanud tüütuseni palju nn kõvasid mehi, kes iga lause ja liigutusega annavad mõista, kui kõvad mehed nad on. Et ta tahaks vahelduseks suhelda ühe loomuliku mehega.
Kaspar jäi täiesti sõnatuks. Pisar tuli silma. No mis sai tal selle võluva naise ettepaneku vastu olla? Sellest hakkaski hargnema ühe ilusa suhte lugu.

Vaadatud 1342 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi