Mehe mure: kallim ei saa suhelda, sest mängib oma vanematega kaarte

17.05.2020 21:40
Mariina Rein Illustreeriv pilt
Kommentaarid
3
Foto:

43aastane tallinlane ­Aigar on viis lahutusjärgset aastat hüpanud ühest suhtest teise.

Mitte sellepärast, et ta nii tihti uut naist tahtis, vaid ilmselt sukeldus ta uude suhtesse nii kiiresti, et polnud aega partnerit põhjalikumalt tundma õppida. Tavaliselt hakkasid arusaamatused tekkima juba paari kuu järel.
Aasta algul tutvus Aigar peol äsja 40aastaseks saanud Anneliga. Naine meeldis talle väga ja Aigar otsustas, et suhte loomisega ta ei kiirusta – nad võtavad endile n-ö käimise aja. Aigari õnneks ei kiirustanud Anneli kooseluga. Käimise aeg kujuneski väga ilusaks. Anneli poeg oli eelmisel kevadel kooli lõpetanud ja ülikooli läinud ning Aigar sai Annelil külas käia.
Aigar ja tema abikaasa müüsid pärast lahutust oma uhke korteri maha ja ostsid mõlemale väiksemad korterid. Aasta pärast lahutust abiellus Aigari naine uuesti – kolis mehe juurde majja ning korteri andis üürile. Aigari suhted oma tütrega olid head ja nad veetsid iga teise nädalavahetuse koos.

Nädalaks vanemate juurde
Võib öelda, et see soe talv oli Aigari ja Anneli mesinädalate talv. Nad käisid kinos, teatris, pubis, niisama jalutamas ja sõpradel külas.
Siis tuli eriolukord. Viimati olid nad koos nädalavahetusel pärast eriolukorra väljakuulutamist. Anneli saadeti tööle kodukontorisse ja esmaspäeval kirjutas ta oma kodust Aigarile, et sõidab nädalaks vanemate juurde Tartusse. Siis polnud veel ka seda manitsemist, et ärge mingil juhul oma vanemate juurde minge.
Aigar pidas Anneli otsust igati loomulikuks – ikka vaja pikaks ajaks toit koju tuua ja üldse kõik vajalikud asjad korda ajada, et vanemad ei peaks linna peal käima.
Nad suhtlesid õhtuti Facebookis ja Aigar ka helistas. Mees ootas Annelit nädala pärast tagasi enda juurde.

Naine muutus hõivatuks
Kui Anneli tagasisõiduni jäi veel kaks päeva, ei vastanud ta enam. Aigar helistas viis korda ja saatis sõnumi: “Mis juhtus? Ma olen mures ju!” Anneli vastas, et midagi ei juhtunud, tal on vanematega vestlus pooleli ja telefon oli tema toas. Aigar rahunes.
Anneli saatis veidi hiljem sõnumi, et õues on nüüd iga päev palju tegemist ja õhtuti teeb ta süüa ning telefonis üldiselt ei saa rääkida. Aigar küsis, kas õhtuti kirjutamiseks on aega. Anneli vastas, et natuke ikka on. Järgmisel õhtul kirjutas Anneli Messengeri, et ta jääb veel nädalaks vanemate juurde, kuna neil on abi vaja ja ka tema tunneb end seal väga hästi ja saab tööpingetest rahu.
Aigarile ei meeldinud see suhtumine, et mina jään, sest minul on siin hea, aga ta sundis end rahulikuks. Ju siis nüüd hakkavad avalduma Anneli kapriisid, mõtles ta.

Suhtlemine läks veel ­raskemaks
Pea terve järgeva nädala kestis olukord, mil Aigaril oli lausa võimatu Anneliga suhelda. Kas ei olnud Annelil aega telefoniga rääkida või ei olnud tal aega Messengeris suhelda. Kahel õhtul mängis ta vanematega kaarte ega saanud Aigariga suhelda. Siiski oli ta nii suuremeelne, et soovitas Aigaril ka täiega puhata ning unustada kogu argipäev. Aigar ütles, et Anneliga koos oleks seda argipäeva siiski parem unustada.
Kui ka Anneli teine nädal vanemate juures hakkas läbi saama, kirjutas ta Aigarile, et jääb veel üheks nädalaks. Aigar oli väga solvunud, aga hoidis end vaos.
Nüüd mõtles ta tõsiselt, et Anneli suhtumine temasse on väga muutunud. Üldse ei ole enam aeg suhelda ja asi pole ilmselt vanematega pidevas suhtlemises, kuna see oli varem tavapärane – kõne kord nädalas.Üllatunud oma tunnetest
Aigar kannatas kolm päeva, siis aga kirjutas Annelile tõesti tigeda kirja, et keda naine oma juttudega lollitab, kuidas ta pole kallimaga aega rääkida, kuna ta vestleb vanematega või mängib vanematega kaarte. Anneli vastus tuli kohe. Seal seisis, et tema ellu ilmus taas tema viimane õnnetu armastus ja mitte ainult virtuaalselt, vaid päriselt. Ja et ta on ise ka üllatunud.
“Käi kuradile!” kirjutas Aigar ja võttis niisuguse peatäie, et toibus alles järgmiseks keskpäevaks. Mees mõtleb sageli: ”Leiad uue naise, äkki see ka on ühel päeval üllatunud oma tunnetest!” Anneliga ta enam suhelnud ei ole.

Vaadatud 1149 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
sitt mees

kui naised maha jätavad

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi