Mehe söömisstiil annab aimu, kuidas ta voodis on

07.02.2021 22:25
Nelli Teataja Illustreeriv foto
Kommentaarid
10
Foto:

Esimesel kohtingul koos sööma minnes saab aimu ­sellestki, mida kaaslaselt voodis oodata on.

Ta sööb kiirustades
Pole raske ette kujutada, mida selline toitumiskäitumine voodi­käitumise kohta ütleb. Tal ei ole eelmängu jaoks aega ja ta ei ole nagunii huvitatud ka pikkadest suhetest. Selline mees on huvitatud peamiselt sellest, et tema enda vajadused rahuldatud saaks ja… või noh, see ongi ainuke asi, millest ta huvitatud on.

Tal pole vahet, mida ta sööb
Kui see mees on näljane, siis pole tal mingit vahet, kus ja mida ta sööb — peaasi, et süüa saab. Seksiga on muidugi sama lugu: kui ikka isu on, siis esimese naise, kes nõus kaasa tulema on, ta ka kaasa võtab. Aga valimatusel on positiivne külg ka — tema arvates pole seks kunagi halb, nii et isegi kui sina arvad, et ei teinud erilist sooritust, siis tema on ikka rahul.

Ta sööb aeglaselt ja korralikult, noa ja kahvliga
Ta on džentelmen. Ta valib väga hoolega, mida süüa ja mida mitte süüa. Ta teab lauakommetest kõike. Ära ole selle suhtes skeptiline, sest see ei ole halb märk. See tähendab seda, et ta teeb ka voodis kõike sama pühendunult ja on ainult õnnelik, kui saab kõik sinu seksuaalsed unelmad viimseni täita.

Süües loeb ta ajalehte või vaatab telekat
Selle mehe tähelepanu on kerge kõrvale juhtida. Seksi ajal tulevad talle hoopis muud mõtted pähe kui näiteks see, et kas sina ka rahuldatud saad. Ta lahendab hoopis peas mõnda oma töömuret või mõtleb selle peale, et ta peab oma koera loomaarsti juurde viima. Multitasking võib ju hea olla, aga süües ja seksides… ee, pigem mitte.

Ta on toiduga pirtsakas
See mees loeb kaloreid, proteiine, sahhariide ja mine tea, mida kõike veel — ühesõnaga üritab ta nii tervislikult toituda, kui võimalik. Ta teab täpselt, kui palju kasu toob hästi toitumine. Sama kehtib voodis. Ta oskab valida kõige põnevamaid ja rahuldavamaid poose, ta teeb kõik, et sa saaksid maksimaalse rahulduse. Loomulikult ootab ta sama ka sinult. Kui oled oma ülesannete kõrgusel, koged temaga alati ­midagi uut ja vaimustavat.Vaadatud 1281 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Munajoodikul

ei tõuse üldse.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi