Mirtel Pohla elab ­endises koolimajas

21.06.2020 23:25
Nelli Teataja
Kommentaarid
4
Foto:

Näitleja Mirtel Pohla elab Kopli tänaval asuvas endises koolimajas. Korrusmaja renoveeriti aastal 2006.

Mirteli korter on 1toaline ja millel ruutmeetreid 32,3. Mirtel Pohla koju on registreeritud firma OÜ Lendur, mille tegevusalaks on teatri- ja tantsu­etenduste lavastamine ja esitamine.
Näitleja Mirtel Pohla lõpetas 2004. aastal lavakunstikooli ja on omale hoogsalt näitemaailmas teed rajanud. Pohla kanda oli oluline roll näiteks “Kodu keset linna” telesarjas ning “Tuulepealne maa”.
Kinolina austajad teavad Pohlat filmidest “Malev”, “Sügisball”, “Portugal” ja paljud teised. Pohla on teatrilava valitsenud mitmetes tükkides meeldejäävaid rolle täites, näiteks “Jeanne d’ Arc tuleriidal”, “Hirvekütt”, “Kes kardab Virginia Woolfi?” ja paljud teised.
Paar aastat tagasi ütles Pohla, et peab ennast pigem introverdiks, kuigi on õppinud ka seltskonda nautima: “Oskan ainult enda kohta öelda. Jah, pigem olen üksik. Aga võin lisada, et mul on üksinda huvitav. Hästi, koos paari lähema inimesega on mul piisavalt huvitav. Suurtes seltskondades tunnen ennast pigem ebamugavalt. Ma ei kipu väga lihtsalt kamraaditsema. Tõsi, olen püüdnud ka seda rolli õppida.”Vaadatud 1697 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Aju

Ajunikku ikka saab

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi