Mis juhtub, kui endine ja uus naine peavad koos töötama?

11.02.2018 22:15
Mariina Rein
Kommentaarid
2
Foto:

Marika tutvus Rainiga ühel firmade liidu peol. Nad on sama tööala inimesed, aga see pole siinjuures tähtis. Rain rääkis, et on oma abielu lahutamas ja Marika jäi teda uskuma.

Neil tekkis kohe külastussuhe. Rain elas põhiliselt kodus oma naise ja lapse juures ning kinnitas, et naisega elavad nad nagu korterinaabrid. Nädalas korra või paar käis ta Marika juures.

Parem oleks lasta ajal minna
Kuna niisugune elu jätkus kuid ja kuudest sai aasta, mõtles Marika sageli, et mees jääbki oma naisega koos elama ja peab teda kui armukest. Rain seevastu rääkis, et neil käib lahutusprotsess, aga see võtab aega. Põhiline probleem olevat see, et naine tahab koos lapsega korterisse elama jääda, aga Rain ei taha päris käed taskus ka minema astuda, kuna põhiliselt rahastas korteri ostu tema.
Veel rääkis Rain, et tema naine Rita vihkab Marikat nii palju, et parem oleks lasta ajal natuke kuluda. Et kuigi ta on naisele korduvalt selgitanud, et Marika ju nende abielu ei lõhkunud ja nad olid otsustanud lahku minna enne Marika ilmumist, ei suuda Rita seda suhet rahulikult võtta ja on Marika suhtes väga vaenulik.
Rain tunnistas, et ta kardab, et kui ta kohe Marika juurde koliks, siis hakkaks Rita neid kõnede ja sõnumitega pommitama või tuleks lausa ise ukse taha „kummitama“. Marika nõustus, et ju on mehel õigus, sest paar kohtumist Ritaga kinnitasid mehe kahtlusi.

Kohtumised ei olnud meeldivad
Marika ja Rita olid kaks korda ka kohtunud ühes Tallinna kaubanduskeskuses. Rain ja Marika olid seal koos ja Rita jalutas neile vastu. Marika nägi, kuidas Rain ühte naist nähes võpatas ja siis sosistas Marika-poolse suupoolega oma naise nime. Rain tervitas Ritat ja üritas naisi teineteisele tutvustada, kuid Rita ei öelnud mitte ühtegi sõna ja marssis otsustavalt välisukse poole. Teisel korral sealsamas kaubanduskeskuses Rain neid tutvustada enam ei üritanud, aga nii Raini kui ka Marika tervituse peale vuhises Rita neist sõnatult mööda.
Nii see elu kulges ning nii Marika kui Rain hakkasid seda pidama stabiilseks eluks, sest Rita ju ei kiusanud neid, lihtsalt vahel tegi kodus Rainile mürgiseid märkusi.Koostöö uue töötajaga
Marika oli tööl ette valmistanud koostööprojekti ühe teise firmaga, korra kohtunud, siis kirjutanud ja telefoni teel rääkinud sealse osakonnajuhatajaga. Ühel päeval ütles osakonnajuhataja, et annab selle töö üle nende uuele töötajale, kes äsja konkursiga tööle võeti. Et too helistab ise Marikale ja ütles töötaja nime. See oli Rita.
Järgmisel päeval Rita helistas ja tutvustas ennast. Ei midagi sellest, et nad on varem kohtunud või et nad teavad teineteist. Tema hääl oli mahe ja väga sõbralik ning ta võttis kohe ette tööasjad.

Miks naine muutus?
Marika oletas, et ka Rita ei olnud rõõmus, kuuldes, et peab hakkama temaga koos töötama. Aga tal polnud ju valikut – ta oli äsja saanud maineka töökoha ja väide, et mina selle inimesega ei suhtle, oleks ta karjääri rikkunud esimestel päevadel.
Nii nad hakkasid suhtlema ja Marika ei tundnud Rita suhtumises mitte kübetki endisest vaenulikkusest. Ka Marika tahtis suhtlemises igati rõhutada, et ta suhtub Ritasse väga hästi ja et ta tahab väga pingutada selle ühisprojekti õnnestumise nimel.
Marika otsustas, et ta kohe Rainile ei räägi, et nad suhtlevad Ritaga tööasjus. Ilmselt ei olnud ka Rita Rainile sellest rääkinud, küll aga võttis Rain jutuks Rita muutumise – naine olevat kogu aeg sõbralik ja mingit intriigi Marikaga suhtlemise pärast enam ei ole. Marika rääkis siis loo ära. „See on siis nagu uus teraapiavorm,“ naeris Rain.

Vaadatud 1470 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
kati

praegu ju moes sina minu mina sinuomaga

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi