Mööblimajast saab eriti odavalt süüa ja sokke

12.01.2020 20:25
Gert Liivamäe
Kommentaarid
0
Foto:

Info, et kunagises uhkes mööblimajas Tallinnas Mulla tänaval on avatud väga soodsate hindadega pood A1000 Market, levib pigem suust suhu kui meedias. Hinnad seal laotüüpi poes on tõesti odavad, selles veendus ka Nelli autor, kes poega tutvumas käis.

Lai valik on näiteks kõiksugu pesemis- ja puhastusvahendeid. Nelli autor ostis kaheliitrise pesugeeli hinnaga 1.15 ja Vene loodussarja “Russkoje pole” kuuluva üsna suure 360grammise šampooni hinnaga 92 senti. Tasub mainida, et see kaseurvaekstraktiga šampoon on looduslikest koostisainetest ja tõesti pehme. On valida erinevate looduslõhnadega šampoone. Euro piiris on ka hambapastade hinnad.
Eriti odavad on poes makaronitooted ja tangained. Ka kilo soola maksab näiteks vaid 29 senti.
Pooleliitriste õllede hinad jäävad ühe euro piiresse. Kuna tegemist on Võru firmaga, siis on seal saada toodangut Võru õlletehaselt, kellest kuigi palju ei teata. “Tamula Vanakese” 0,33liitrine purk maksab 59senti ja see 5,2 kraadine õlu on hea õlu.
Nelli autor ostis ka kaks paari 68sendiseid sokke – mugavad kodus käimiseks.
Tallinnas on sama firma kauplus ka Peterburi teel, aga sinna peab spetsiaalselt sõitma. Mööblimajja Mulla 1 on bussiga lihtne minna - mööda Sõle või Ristiku tänavat sõidavad mitmed bussliinid.
Võru firma esimene A1000 Market avati 2017. aastal Tartus. Nüüd on siis poed ka Tallinnas, Võrus, Viljandis, Valgas ja Pärnus
Poed on avatud kõigil seitsmel päeval hommikul kell 9 ja need on lahti õhtul kella 9ni, vaid Valga oma pannakse kinni kell 20.Vaadatud 1170 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi