Mood: Aasta kõige säravavam aeg

23.12.2018 19:15
FashionistA
Kommentaarid
0
Foto:

Aasta tähtsaimad peod – jõulud ning aasta­vahetus, ei ole enam kaugel. Et tunda end neil puhkudel ­veelgi erilisemalt, ­selleks võib ja lausa peabki end üles lööma!

Naiste peokollektsioon
Selle hooaja tõeline lemmik on pits oma salapäras – pilku paeluvad pitsiga kaetud pinnad ning pitsdetailid teiste materjalide peal. Pits – see on kangas, mis ühtaegu peidab ja ahvatleb ning sobib suurepäraselt kaunite tualettide vormimiseks. Koos pilkase talveööga laskub moelavadele musta pitsi vaimustus, mis on eriti kaunis kombineerituna kreemika ihutooni, kahvatu kulla ja valgega. Lisaks pitsile säravad valgusvihus müstiline samet, rock'n'roll ja naha moodi kangad ning karusnaha imitatsioonid.
Trendika naise garderoobist ei puudu tänavusel pidudehooajal kloššlõikeline seelik ning üks šikk pikk seelik. Et talvel end ka moekalt soojas hoida, soovitan kanda efektsest materjalist või tikandkaunistusega mantlit ja kindaid. Muidugi ei tohi unustada ka glamuurset, samas hästiistuvat pesu peorõivastuse alla.
Sära ja glamuuri lisavad peokollektsioonidele veelgi tikandid ja pärlid kudumitel, lõbusad rüüžid ja krooked, lipsukesed kaunistustena. Ehetest tasub eelistada kette ja pärleid, samuti on taas au sees prossid. Kui veel sõrmede vahele haarata lihtsa vormiga dekoorita clutch, tepitud ja kettkaunistustega või siis hoopiski rüüžidega kott, on tulemus täiuslik! Ehteid kombineerides võib vabalt koos kanda heledat ja tumedat, helklevat ja musta, sest nende ilu pääseb mõjule nii toon-toonis kui selgetes kontrastides. Suhteliselt uus toon hooaja värvikaardil on malahhiitroheline, mis pidudehooajal on veelgi võimsust juurde saanud. Eeskujuks on siin vääriskivide muinasjutulised ja rasked rohelised, mis toovad kandjas esile täiesti uue ja intrigeeriva ilu.
Sära lisavad aastalõpumoodi veel kuldsed toonid, mis sel korral on omandanud erilise külma ja kahvatu või maagilise mustja sädeluse. Inspiratsiooni võib leida lummavatest 20ndatest, mil filmikunst oli veel mustvalge ja diivad dramaatilised. Võrgutavaid siidist, sametist ja pitsist rõivaid on ajastule omaselt kaunistatud tantsivate narmaste ja sulgedega. Üldmuljet täiendavad ekstravagantsed ehted ning katsetada tasuks kindlasti hooaja ägedamaid aksessuaare – pikki kindaid ja karusnahka. Glamuursetele kleitidele vastandudes võib täpselt sama pidulik ja stiilne välja näha ultramoodsas pükskostüümis.

Meeste peokollektsioon
Meeste peorõivastuses köidavad tähelepanu šikk sametpintsak ja vest ning kitsa revääriga pintsak. Pidulikkust lisavad veelgi läiklevad materjalid ning elegantne särk – olgu see valge, hõõguv sinine või purpurtooni, aga kindlasti luksuslikumast materjalist!
Ühtviisi nii pidudel kandmiseks kui ka oma kallitele meestele kingituseks sobib kitsas lips, mansetinööbid ning elegantne kitsas püksirihm. Ülikonda täiendagu šikk mantel, lisaks tasub investeerida peorõivastega sobivatesse kingadesse. Ja ärge unustage galantset hoiakut – see ei maksa midagi, see tuleb teie enda seest!

 Vaadatud 494 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi