Motoklubi armudraama: naine sebis mehele armukese

26.07.2020 21:35
Marta Roosipuu Illustreeriv foto: Neeme Reinjärv
Kommentaarid
4
Foto:

Ühes Eesti motoklubis hargnes keeruline armu­draama, mis hoidis osaliste närve pingul ning nende sõprade uudishimu üleval.

Aastaid kestnud hulknurkne intriig oli kui jõehobu elutoas – kõik nägid, kuid keegi ei julgenud sellest kõva häälega rääkida. Nüüd julgevad osalised seda juba meenutada, kuid palusid siiski nimed ära muuta ning klubi nimetuse sootuks maha vaikida.
Oliver oli üks tore mootorrattur, kes oli tehnikahull ja omamoodi ka naistehull. Tema  ei pidanud naisi hulluks nagu tuntud laulumees, vaid hoopis hullutavateks. Talle meeldis neid püüda ja meeldis nendega hullata.
Üks kord aga sattus ta naise otsa, kes ta pea totaalselt sassi ajas. See naine oli Kairit. Nad olid ühevanused ja huvitusid samadest asjadest – nende hobid olid mootorrattad ja tehnika ning reisimine ja seiklused.
Niisiis võttis mees end kokku ja hakkas korralikuks, ei vaadanud tükk aega teisi naisi. Ühel päeval aga hakkas hoopis naine ajama, et temal on sellest korralikult elus küll saanud. Kui mees uuris, et kas ta tahab siis endale armukest, tuli naiselt hoopis üllatav vastus, et pigem on tal mõttes mehele armuke hankida, et tema  seksiisu pole nii suur kui mehel ning üleüldse on moslemi­maades kombeks mitmenaisepidamine, kuna see teeb kõigi elu lihtsamaks.
Mees imestas, et selline asi üldse jutuks tuli, sest tema polnud juba pikka aega iitsatanudki, et tal midagi puudu jääks ja tegelikult ega väga ei jäänud ka. Tõsi, motikaklubis ja klubiüritustel, kui mõni õlle oli lipsu taha libistatud, hakkas Oliver flirtima küll.
Sõbrad ja motokaaslased olid juba kursis, et oma naistel tuleb hoida silm peal, sest mine sa seda Oliveri tea, see veab kõik oma urgu.

Alguse asi
Ühel peol juhtuski nii, et Oliver jäi Kairitile koos sõbra naisega vahele. Aga see oli üsna suhte alguses, kui polnud veel mingeid kokkuleppeid ega midagi. Kairit ei pahandanud ka. Oli ju temagi mõne seksika mootorratturiga seal flirtinud. See oli alguse asi, ja kaasad andis teine­teisele andeks, ning kui naine kinnitas, et temast saab Oliveri pruut, oli mees kui tehtud mees ja enam tükk aega teiste poolegi ei vaadanud.
Naistemehe kuulsus aga oli talle juba külge jäänud. Teda see ei häirinud ja tundus, et Kairitit ka mitte. Naine võttis asja huumoriga ja lohutas alati meest, et mehed peavadki murdjad olema, tema pole iialgi mingit mökut tahtnud.
Igal juhul võttis Kairit pärast viit aastat korralikku kooselu ootamatult jutuks, et võiks ellu seiklusi tuua. Oliverile tegi ta lausa ise Tinderisse konto ja vaatas, et mis siis seal lihaturul ka saadaval on. Ta kirjutas ise mõnedele tibinatele, kes talle huvitavad tundusid ja ässitas meest kohtingutele minema.
Esiti ei võtnud Oliver vedu, kuid pilte vaadates ja mesijuttu puhudes, mida tihtipeale tegi tema eest Kairit, oli ka Oliver kihevile aetud.
Tinderis oli ausalt kirjas, et ta on naisemees ja lausa abielus, kuid ega see tibisid väga huvitanud. Mõni, kes otsis elu armastust ja püsisuhet, küll kurtis, et temale oleks ikka vaja päris oma… ja sinnapaika see jutt siis jäi. Oliver ei kavatsenudki Kairitist lahku minna.

Kreisi kohting
Mehe, tegelikult õieti naise, esimene väljavalitu oli Reelika. Kairit õhutas Oliveri temaga kohtama minema.
Mees läkski. Kui Oliver oli Reelikaga õhtusöögi lõpetanud, helises ta telefon. Helistajaks muidugi Kairit, kes ei mallanud oodata, millal mees koju jõuab ja muljeid jagab – tal oli vaja kohe teada. Oliver vastaski kenasti telefonile ja ütles naisele, et kallis, ma jõuan varsti koju, mul on siin praegu Tinderdeit pooleli... Et me lõpetame Reelikaga koogi­söömise ja siis kohe tulengi.
Tema deidil kukkus lõug peaaegu et põrandale. Kui Oliver oli kõne lõpetanud, ei suutnud Reelika uudishimu tagasi hoida ja päris, et kellele ta sellest kohtumisest rääkinud on. Mees rääkis kõik ausalt ära, sest temal polnud midagi kaotada. Mehe suureks üllatuseks ei lõpetanudki Reelika suhtlust, vaid oli nõus mehe n-ö ametlikuks armukeseks hakkama.

Rahulik ja rahuldav aeg
Kodus oodanud naine oli väga elevil ja erutatud. Oliverile see meeldis, ta oli sõiduvees.
Ta käis motoüritustel nüüd kord ühe, kord teise naisega ja mehed ainult kadestasid, patsutasid õlale ja muhelesid, et hästi paned, mees, vaata, et vahele ei jää.
Oliver ei olnud eriti jutukas ega pidanud vajalikuks meestele öelda, et naised on teineteisest teadlikud ja tihti kohtuvad nad ka kolmekesi. Ka magamistoas. See oli nende kolme hästi hoitud saladus.
Kord käis Oliver Reelikaga motomeeste saunapeol ja järgmine kord läks Kairitiga kontserdile. Mehed püüdsid sõnu valida ja proovida Kairitile mitte mehe vägitegudest rääkida.
Ka Oliveri ja Kairiti eelnevast elust pärit lapsed võtsid Reelika kui peresõbra hästi vastu. Nemad ei teadnudki, kui lähedased peresuhted tegelikult on.
Armukolmnurk oli rahul. Mees oli rahul ja püüdis igati nii teha, et kumbki naine end kõrvalejäetuna ei tunneks. Enamasti oligi nii, et kui olid mingid suuremad üritused, sobis kas ühele või teisele naisele kaasa tulla, kord aga ühele saunakale sõites teatasid nii Reelika kui Kairit, et nemad mõlemad tahavad tulla. Mis seal ikka. Kairit võttis oma ratta ja Reelika hüppas Oliveri motika tagaistmele, sest tema ise sõita ei osanud.
Reelika kirjeldab, et kui nad saunapeole jõudsid, oli seltskond juba parajas peotujus ja kui seda hetke saaks kuidagi taaslavastada või esitada või kui ta oleks taibanud pilti teha, siis see oleks olnud kirjeldamatu – need näod… kui nad nägid, et mees tuli peole nii oma abikaasa kui armukesega.

Kolmnurgast sai nelinurk
Mitmedki mehed käisid tol õhtul Oliveri eemale kutsumas ja pärimas, et kuidas see ikkagi võimalik on, et mingit armukadedust sellises suhtes ei esine. Mees ise ka ei mõistnud. Reelika oli vaba hing ja ta vajas meest, aga päris oma jorssi ta ei tahtnud. Kairit oli ilmselt tüdinenud üksluiseks muutunud kooselust. Ei osanud mees seda asja seletada. Ilmselgelt oli tal vedanud.
Kauaks aga seda armurõõmu ei jagunud, sest mängu tuli neljas osapool. See oli üks Reelika eksidest, kes oli olnud tema elu suur armastus, kuid kuidagi segastel põhjustel naise maha jätnud, nii et sellest tuli päris pikk depressiivne periood.
Reelika oli üsna värskelt Kairiti ja Oliver abiga sellest suhte­draamast ja üksindusest välja tulnud ning hakanud taas uskuma armastuse võimalikkusesse, kui mees taas ta elu pahupidi pööras. Kuidagi kummalisel kombel ei suutnud Reelika ­Raunole ei öelda.
Reelika jätkas suhtlust oma sõpradega, kuid Rauno proovis neid ikka ja jälle maha kriipsutada. Ei lubanud ta enam moto­üritustel osaleda ega kuhugi ilma temata minna. Tuli välja, et ta oli totaalne kontrollifriik ja ta püüdis igal võimalikul viisil Reelika järele nuhkida ning igast sõnumist ja pilgust tüli üles tõmmata.
Reelika ohkas alati, kui ­Oliveriga kahekesi juhtus jääma, et oli seda nüüd vaja… aga ju oli, sest miski nagu tõmbas magnetiga eksi poole, mis siis, et eks „viskas muudkui puid alla”. Mees ei jätnud ­Reelikat minutikski järelvalveta ja isegi korteriühistu koosolekul suutis ta armukadedustest kakluse korraldada. Samuti suutis ta draama üles tõmmata seal, kuhu teda üldse polnud kutsutudki – motomeeste kokku­tulekul, mida Reelika koos oma vana sõbra Oliveriga väisas. Kuidagi suutis ta ka Kairiti Oliveri vastu keerata ja tegi selle kolmiku elu puhta põrguks.

Tekkisid uued paarid
Reelika otsustas oma ekspeika Rauno ikkagi maha jätta, sest vana arm ei olnud küll roostetanud, kuid võttis hirmsasti tuld, kui tema hõõguvat sütt pisutki sorkida.
Aasta pärast aga, – oh üllatust! –, teatas Oliveri kaasa Kairit, et tema enam ei suuda seda draamat välja kannatada ja tema jätab Oliveri maha. Reelikaga olid nad saanud suurteks sõbrannadeks, kuid nüüd teatas Kairit, kes oli olnud kogu selle suhte algataja, et tema pole kunagi unistanud olla kolmas ratas ning nõudis lahutust. Lahutuse ta sai.
Aasta hiljem aga võis tema profiilipildil Facebookis näha, et ta on abiellunud… Pulmakellad olid taas löönud ja beebigi oli sündinud. Ups...!  
Kaugelt ei olnud vaja otsida, peigmeheks ja isaks osutus Reelika eksmees Rauno. Reelika oli selle uudise peale päris löödud. Kuidas nii saab?
Ta veetis üha rohkem aega Oliveri seltsis… ja nendest sai ka paari aasta pärast paar. Kairit tunnistas, et ta oli alati tahtnud enda kõrvale alfaisast ja Oliver oli tema jaoks korraliku abielumehena igavaks muutunud. Talle oli vaja tulesid ja vilesid, lõbu ja draamat – elu pidi keema. Seda kõike ja rohkemgi veel pakkus kuumavereline ja ülimalt armu­kade Rauno. Varsti lepiti aga ära ja käidi ka neljakesi läbi. See, et nad kõik olid omavahel eksi-staatuses, enam ei seganud.Vaadatud 3587 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
piizdus kantoss

kas sind külahullu lubati sigalasse nikkuma?

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi