Mustlase ennustus viis traagilise õnnetuseni

12.05.2019 22:25
Hillar Kohv
Kommentaarid
2
Foto:

Usk mustlase ennustusse viis selleni, et üks noor mees ­kaotas traagiliselt elu.

Marvil olid toona elus ema ja isa ning vend ja vanavanemad. Ühel kenal päeval oli Marvi Tallinnas asju toimetamas ning kiirustas bussi peale. Enne bussisõitu oli vaja tal kiiresti ka tualetist läbi minna ning kohe, kui ta sinna jõudis, oli üks mustlane kohal ja tahtis Marvile ennustada.

Karm ennustus
Marvi ütles mustlasele, et tal on kiire ning raha ka pole, et ennustamise eest tasuda.
Mustlane ei jätnud jonni ning ennustas Marvile vägisi ning tema ennustuses oli halb sõnum, mis naise tõsiselt muretsema pani.
Mustlane teatas Marvile, et tema peret tabab tragöödia ning keegi sureb. Ennustus ehmatas loomulikult Marvi väga ära ning terve bussisõidu Tallinnast Pärnusse ei saanud Marvi rahulikult olla ning mõtles, et kellega ja kus võib tragöödia juhtuda.
Ühe peamise variandina mõtles Marvi Soomaal elava vanavanema peale ning rääkis kohe mustlase ennustusest ka oma vennale.
Ka vend võttis mustlase ennustust tõsiselt ning sõitis kohe maale, et seal mõnda aega viibida. Kui näiteks vanavanemal on halb, siis saaks talle kohe arstiabi kutsuda.

Traagiline hukkumine
Kuna oli suvine aeg ning pärnad õitsesid, siis otsustas Marvi vend minna pärnaõisi korjama. Et neid paremini korjata saaks, ronis ta palgivirna otsa.
Paraku juhtus samal ajal tulema sinna ka masin, et palke peale panna ning ei märganud seal Marvi venda.
Tulemus oli kohutav: noor mees kukkus masina alla ning hukkus kohapeal.
Marvit painab tänaseni mõte, et kui ta poleks mustlast Tallinna tualetis kohanud ning lasknud endale vägisi halba ennustada, siis oleks ehk see traagiline õnnetus vennaga ära jäänud? Marvi vend sõitis linnast maale ju ainult sel põhjusel, et mustlane tragöödiat ennustas ning nemad vanavanemate tervise pärast kartsid.

Surmade jada jätkus
Kohalikud elanikud teavad seda ammu, et Soomaal elanud perepoeg sai seal traagiliselt surma, aga seda nad ei tea siiani, et selleni viis mustlase ennustus.
Marvi vend oli n-ö valel ajal vales kohas ja seda mustlase ennustuse tõttu, sest peres ei osatud arvata, kellele surma ennustati?
Tänaseks on surm selles peres veel kõvasti lõikustööd teinud. Teises ilmas on Marvi vanavanemad ja vanemad ning ka tema laps.Vaadatud 1582 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
pauk

Palgiauto ei näinud venda? Siis vend pidi autot ikka nägema.Puhas lora jutt.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi