Naine otsustas seksikamaks hakata, et oma mees tagasi saada

18.07.2021 22:40
Mati Lootus Illustreeriv foto
Kommentaarid
9
Foto:

Kui Kristiina mees Sulo naise asemel tema kursuseõe valis, plaanis petetud naine hirmsat kättemaksu. Kohtumine ühe paariga aga muutis tema meelt.

„Kui kaua see sinu Sulo siis selle linnu juures pesitseb?“
“Homme saab juba kaks kuud.“
Kolmekümnendates sõbrannad Kristiina ja Berit on kohviku laua taga ennast turri ja tigedaks kütnud ning üks konjakipokaal järgneb teisele.
See Sulo on ka paras jäär, pealtnäha kuku pai poiss, aga silmad kilavad võõraste naiste järele nagu jänesetäkul jooksuajal. Ja sina, naiivitar usaldasid seda naist, oma endist kursaõde, kellele sa ise Sulo juurde töökoha muretsesid. On alles reetlik lits! Mille poolest on tema sinust parem? Olete ju ühevanused. No jah,seda,et ta oma kartulikarva juustest sitikmusta mustlastüdruku pea lasi triibuliseks pintseldada, ei tee temast Carmenit ega Dulcinead… Oled sa uurinud, kus nad kudrutavad ja kus see Aurelie elab? Kättemaksukontorist oled kuulnud? Ka sellele lipakale tuleks neil lasta koht kätte näidata,” pahandas Berit ning Kristiina muudkui noogutas. Sõbranna jutt mõjus palsamina.

Väline ja sisemine ilu
Siis asuti preili Aurelie välimust sarjama. Lühikesed jalad, torso meenutab leivaahju, tagantvaates nagu langevarjur, kes valmistub hüppeks. Aga näe – mehi oskab küll enda hoovi tõmmata. Tüdrukutirtsu korjas ta üles väljamaal praktikal olles mingilt jõukalt svenssonilt. See küll temaga elama ei hakanud, aga oli aumees ja ostis naisele Tallinnasse korteri. Maksab elatisrahagi.
Lõpuks väsisid naised Sulo uue kallima kirumisest ära ja läksid ridikülidega vehkides ning kõvahäälselt juteldes taksopeatusse, et peagi uuesti kohtuda ja liiderdajate vastu lahingusse asuda.
Koju jõudes viskus Kristiina riidest lahti võtmata voodisse ja jäi peagi magama. Oli juba õhtu,kui ta silmad avas ja tasapisi nägijaks ja kuuljaks sai. Kooris end porgandpaljaks ja läks duši alla.
Siis uuris oma nägu peegli ees ja jäi mõttesse. Istus alasti diivanile ja hakkas oma ihuliikmeid ükshaaval üle silitama. Mida rohkem ta oma kehasse süvenes, seda enam leebus ta oma võistleja suhtes. Äkki ei peaks ta ainult naiste välimust ja vormikust võrdlema, vaid pöörama pilgu sissepoole, nende hingemaailma erinevustesse ja mõtisklema selle üle. Millest aga alustada?
Kooselu Suloga oli kestnud juba kuus aastat ja kui hästi meenutada siis viimane pool sellest oli näidanud väsimuse ja rutiini märke. Üks põhjus oli muidugi see, et Kristiinal oli olnud äge munasarjapõletik ning kaks nurisünnitust. See tegi ka voodielu haavatavaks ja Sulo pidi pooside valikul eriti ettevaatlik olema.
Äkki peaks hoopis seda Aureliet paremini tundma õppima ja tasapisi vaatlema, kuidas ta käitub ja mis on temas nii erilist võrreldes Kristiinaga. Vaevalt see õnnestub, eriti nüüd, kus peetakse sõjaplaani talle hoopis käru keerata...

Teise paari kogemus
Ees oli nädalavahetus ja Kristiine otsustas sõita oma suvilasse, mille ta isa, kunagine nõukaaja tehase peainsener, oli talle pärandanud.
Autot tal polnud ja varasematel aegadel oli seal ikka Suloga käidud. Nüüd otsustas Kristiina helistada suvilanaabritele, temaga ühevanusele Anettele, kes noore abielunaisena koos IT firma juhi Marcoga ja kolme aastase Reigoga neile headeks sõpradeks olid olnud.
Laupäeva hommikul kell kümme oli Marco helehall Subaru Kristiina maja ees. Kristiinat nähes hüppas mees autost välja nagu keravälk ja avas naisele viisakalt tagaukse.
Naabrid teadsid Sulo lahkumisest ega puutanud otseselt seda delikaatset teemat. Anett viis aga oskuslikult jutulõnga abieluinimeste suhtemaailmale ning puistas sealt ridamisi pärle.
„Mäletad Marco, kui meilgi suusad risti läksid ja see sinu punapäine sekretär Miranda oma hiidrindadega püüdis sind oma kastmõrda meelitada. Ma passisin kaks õhtut tema akna taga ja tahtsin ta maha lüüa, kuid mõistus tuli õigel ajal koju. Lugesin läbi mitu eneseabiõpikut seksuaalelust, psühholoogiast ja suhtekorraldusest ning panin tabelisse kirja kõik, mida varem polnud kooselus märganud ega arvestanud. Kujuta ette – raskeid möödapanekuid oli üle kahekümne. Ikka meeldis mulle olla mugavustsoonis, rahulolematu ja virisev. Mehe vaatevinkel ei läinud mulle üldse korda. Sina, Marco, käisid veel seksuaalnõustaja juures ja joogatrennis. Uue alguseni jõudsime aga puhkusereisil Kreetale, kus õpitu praktiliselt läbi võtsime. Mul oli tunne,et olen uuesti mehele läinud. Jah, abielus on rutiin kergesti tekkimas, eriti aga voodis...”

Armumõnud keset päeva
Auto tagaistmel hiirvaikselt kükitav Kristiina ei osanud lausuda musta ega valget.
Ometi ta tundis end äkki süüdlasena. Ehk algas ka neil armastuse hääbumine mugavustsoonist? Nähtamatu, aga ohtliku ja vääramatu tundega – täna ei viitsi ja homme ei saa.
„Miks ma ei mõelnud, et ümberringi vaevleb mehevalus kümneid tuhandeid igas vanuses naisi, kes on valmis kasvõi hetkelise õnne nimel pingutama kogu jõust, et naudingut saada? Millega hoidsin mina oma õnne kinni? Selle nimel tuleb aga vaeva näha ja kui vaja võideldagi...” mõtiskles naine endamisi.
Vahepeal oli Marco jõudnud suvilate juurde pöörava tee peale. „Metsas pidi tänavu palju mustikaid olema. Kristiina, kas sa ei tahaks koos meie Reigoga neid täna korjama minna? Meil on kella kahest kolmeni laupäeviti Marcoga intiimne teraapiatund. Linnas on minu ema sel ajal poissi vaadanud, siin aga… Ei tahaks ka täna seda vahele jätta.“
„Keset päeva ?”
“No jah! Kõik, mis oleme looduselt saanud, peab teineteisele ka päevavalguses näha ja tunda olema. Asja teeb huvitavaks see, et iga kord õpime juurde mõne uue poosi...”

Kättemaks pole mingi võluvits
Kristiinale oli selline tegevus võõras. Sulo oli laupäeviti ikka sõpradega kokku saanud ja käinud pubis õlut rüüpamas, tema aga poodides šoppamas. Siinsed naabrid – samuti abieluinimesed! – aga amelevad ja seksivad keset päist päeva oma kodus ning saadavad lapsegi selleks ajaks eemale. Teised ikka ajavad seda asja pimedas ja teki all. Imelikud inimesed!
Nädalavahetus läks aga korda, kuigi tegi Kristiina pisut kadedakski. Naabrite perehoid oli heaks õppetunniks ning andis maad järelemõtlemiseks.
Kui petetud naine Kristiina oma sõbranna Beritiga kohvikus uuesti kohtus, oli ta käitumiselt ja meelelaadilt hoopis teistsugune kui eelmisel korral.
„Mis lahti,kas Sulo tuli koju tagasi?“
“Ei. Aga ma mõtlesin sügavalt järele, mis meie elu viltu vedas. Me oleksime pidanud ennekõike enda ja teineteisega tegelema, selle asemel,et minna mujalt rahuldust ja  süüdlasi otsima.“
„Oled sina aga leebekene. Ma tellisin juba selle himura mõrra jälitamiseks kaks  naisvampiiri. Võin kihla vedada, et nädala pärast saab ta oma karistuse kätte ja sina oma Sulo tagasi.”
„Kulla Berit! Jäta oma kättemaksu plaanid ja mustad mängud. Ega see võluvits ei ole, mis imet teeb. Sulo helistas eile, oli hästi sõbralik. Ei tea, kas on oma uue armsamaga tülli pööranud? Kutsusin ta koju tagasi. Ei öelnud musta ega valget. Loodan, et saame ise hakkama ja läheme uuele ringile,” vastas Kristiina.Vaadatud 1956 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
persega

võib normaalne inimene ainult sittuda

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi