Naine sõbrannale: „Mu ilus õde on meeste mängukann...”

05.06.2022 23:30
Helen Mandel Illustreeriv foto
Kommentaarid
4
Foto:

Mida teha, kui avastad oma ilusa, aga üpris lolli õe pildid kuulsast erootikaportaalist? Kas õde on leidnud uue karjäärivõimaluse või kasutatakse teda lihtsalt ära?

Ühes Eesti väikelinnas kasvasid külg külje kõrval üles kaks õde. Hille on mõned aastad vanem – ilus ja tegus naine. Teises abielus, kahe lapse ema, usin õppima ja veel virgem töötama. Igati kena ja stiilne ka. Tema õde Merlin on aga hoopis teisest puust – piltilus, kuid nii suurte raskustega maailma asjadest arusaamisel, et kooliajal lahutas teda diagnoosist üksnes vanemate katse last säästa. Ametlikult on Merlin aga täiesti terve ja teovõimeline. Vahel töölgi käinud, aga üldiselt leidub tal alati nii palju austajaid, et kaunitar on eelistanud aega nendega veeta ning lasta oma arved kinni maksta.
Õdede vanemad nendega palju ei suhtle. Isa on siitilmast lahkunud, emal aga on oma eluga piisavalt palju tegemist ning suhted ema ja tütarde vahel on teismeliseeast saati pigem keerulised ja jahedad.

Netileid tõstis kulmud pealaele
Hille jaoks on Facebook kohaks, kus sõpradega suhelda. Ta teab, et ka Merlinil on seal konto, kuid peale mõne meemi või sooduspakkumiste jagamise pole seal kunagi mingit sisu olnud.
Ootamatult avastas Hille tütar aga, et „Ema, kas sa teadsid, et tädi Merlin on õunlifäänsis?”
„Misasjas?” ei saanud naine esimesega hooga arugi.
Tütar siis seletas. Koos uuriti netist lisa ning nagu Hille ütleb – lausa kulmud tõusid imestusest pealaele. Nimelt saadi teada, et OnlyFans on portaal, kus naised näitavad oma rohkem või vähem paljast keha ning teenivad sellega raha. Põhimõtteliselt nagu iga-naise-erootikaajakiri, ainult et ilma toimetajate ja väljaandjateta – tee aga konto ja näita ennast, mispidi soovid.
Hille meenutab, et koos tütrega tädi mõnd tasuta pilti vaadata oli väga kummaline. Teise magamistuppa ju niisama sisse ei astu ning ehkki nende peres keegi riietumisest või paljalt päevitamisest suurt numbrit ei tee, oli ikkagi väga veider näha oma õde end niimoodi välja pakkumas, saati seda veel koos oma teismelise tütrega uudistada.
Lisaks oli Hillel kõva kahtlus, et Merlin pole suuteline sellist afääri üksinda ette võtma. Õde kasutas küll nutitelefoni, aga Hille uskus teadvat, et eriti suuri digioskusi ta seal küll ei ilmuta.

Uus mees ja modellitöö
Lähipäevil seadis Hille sammud Merlinile külla, et sotti saada, mis afääri noorem, ilusam ja tema teada märksa rumalam õeraas sattunud on.
Merlin aga oli oma eluga vägagi rahul ning jutustas rõõmsalt, et tema elus on nüüd suur armastus ja uus töökoht korraga – nimelt hakkas ta modelliks!
„Nii et kui ma olin mõelnud, kuidas ettevaatlikult ja õde solvamata juttu seksikanalitele juhtida, siis seda muret polnudki – Merlin rääkis mulle ise kõigest ja suure vaimustusega,” ohkab Hille.
Meelis, Merlini „uus mees ja suur armastus” polnud parajasti kodus, nii et vanem õde ei tea temast midagi, peale selle, mida noorem rääkinud on. Noorem aga ei tea mehest perekonnanimegi mitte, sest „Ega me siis teineteist perenimega ei kutsu, ikka ütleme „Musi!” ja „Armsake!” või muid hellitusi,” rääkis Merlin.
Modellitöö ettepaneku teinud mees. Põhjendusega, et Merlin on väga ilus naine ning pole ühtegi põhjust, miks see ilu talle raha sisse tuua ei võiks.
„Ta ütles, et ma olen palju ilusam kui välismaa modellid,” säras Merlin. See oli üks väheseid hetki, kus Hille puhta südamega kaasa noogutada sai. Noorem õde on tõesti lausa silmi­pimestavalt ilus.

Ebaselge taustaga elukaaslane
Siiski on Hille rahust kaugel. Ühtpidi on nooremal õel täielik õigus nii oma suhteid valida kui ka ennast igast asendist näidata – olgu siis raha eest või ka tasuta. 24 aastat vanust ja igasuguse intellektiriskile viitava diagnoosi puudumine annavad talle täieliku iseseisvuse. Ka pole õde pekstud ega vägistatud ning Merlin ise on oma elu ja suhete ja uue tööga enam kui rahul.
„Kui ta teaks, et ma kaalun võimalusi, kuidas teda eestkostele saada, oleks ta kindlasti ääretult solvunud... Ja kindlasti ütleks, et ma olen tema peale kade. Tema on enda arvates rahvusvahelise haardega modell, mina aga töötan müüjana kohalikus kaupluses,” ohkab Hille.
Siiski ei anna õe „tööasjad” talle rahu. Kõiki rahaliikumisi haldab Meelis, samuti teeb mees naisest pilte ja videosid ning otsustab, millised neist kuhu üles panna.
Palju nende piltide vaatamisest raha tuleb, seda Merlin ei tea, aga talle piisab teadmisest, et mehel on raha piisavalt, et teda üleval pidada. Millega mees veel tegeleb, seda ei tea Merlin ka. „Igasuguste äriasjadega,” kinnitas ta õele.
Hille meelest aga on tegu mingit laadi erootikaäriga, kus tema ilus õde on lihtsalt nii oma elukaaslase kui ka tema järele keelt limpsavate võõraste meeste mängukanniks.
„Hing valutab ja seda ka ei tea, mis ma oma tütrele tädi imelike ettevõtmiste kohta rääkima peaksin,” ohkab Hille mõtlikult.Vaadatud 1377 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
blondiin

Raha saab seina seest võtta.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi