Naine sõbratarile: "Üle kahe-kolme armukese ei jõua töö ja laste kõrvalt pidada!"

19.05.2019 21:40
Mariina Rein Illustreeriv Foto: Neeme Reinjärv
Kommentaarid
2
Foto:

Mees jättis 32aastase Kristeli maha kuidagi kiiresti ja muretult – ei Kristel ega keegi teine saanud aru, et mehel on keegi teine. Aga ühel õhtul ta teatas, et on, et armastab teda, ja koliski vaba noore naise juurde.

Õnneks lubas ta enda ja Kristeli ühise tütrega edasi kohtuda ja teda rahaliselt toetada.
Kristel oli kõigepealt pööraselt vihane, sest ta oli reedetud. Varsti ei suutnud ta enam vihane olla, sest oli nii õnnetu, et tema elu on nüüd läbi.
Kristel rääkis sõbrannale, et peab kiiresti uue mehe leidma, sest naine lihtsalt peab kellegagi koos elama ja üksikema seisund on haletsusväärne.

Elul pole ju häda midagi!
Sõbranna nägi pealt Kristeli meeleheitlikke meheotsinguid ja märkas kurvastusega, millist allahindlust oli Kristel nõus tegema, et mees majja saada. Kui Kristel poleks olnud äsja maha jäetud naine, poleks ta iial niisuguste meestega tegemist teinud. Õnneks taipas Kristel tegutseda tütre eest salaja. Kuid sõbrannat tegi kurvaks, millisesse hukatusse Kristel tormaks, kui hing pole mahajätmisest veel terveks saanud.
Sõbranna mõtleb nüüd, et õnneks sahmis Kristel vist nii jõuliselt, et mehed hakkasid kartma nii tema elukaaslase kui ka võõrasisa rolli tema lapsele.
Sõbranna suutis pikkade vestluste tagajärjel lõpuks Kristelile selgeks teha, et tema elul pole ju häda mitte midagi ja nautigu lõpuks see oma vaba naise elu. Kristel jäi esialgu vähemalt kuulama ja otsis meest edasi. Kuid mida vähem tema süda valutas mahajätmise pärast, seda enam nõustus ta sõbrannaga, et ei ole vaja kohe uude kooselusse tormata.

Kõik ei otsigi seiklusi
32aastasena oli Kristel nüüd tegelikult alles esimest korda elus päriselt vallaline, sest gümnaasiumi lõpuklassist alates oli ta kogu aeg suhtes olnud ja viimased üheksa aastat siis abielus oma tütre isaga. Ta ei osanud varem mõeldagi, et ka vabadusel ja isegi seiklustel selles peitub oma võlu, sest tema oli oma tee ehk abikaasa varakult valinud ja temaga pidi Kristel ka lõpuni minema. Nüüd hakkas Kristel aina enam tundma, et millal siis veel elu nautida, kui mitte nüüd.
Kristel oli uut tuvumisraundi alustades täiesti valmis selleks, et mehed tahavad vaid väljas käia ja üsna lühikese tutvuse järel loodavad ka seksi. Eks oli neidki. Kõige suurem üllatus Kristeli jaoks oli umbes pärast kümmet kohtumist asjaolu, et päris mitmed mehed otsisidki suhet.
Kõigepealt üks kena, puhas tore, vaikne noormees, Kristelist viis aastat noorem, kellega Kristel pärast kahte kohtumist oli vaid suudelnud, tegi ettepaneku, kas nad ei võiks koos elama hakata. Kristelil tõusis külm higi otsa ette – pole veel seksinudki ja juba koos elama! Kui Kristel küsis niisama, kus nad siis elaks, vastas noormees, et esialgu ehk Kristeli juures, kuni nad midagi paremat vaatavad. Et tema elab praegu ajutiselt ema juures. Viimane asjaolu võis olla ka põhjuseks, miks ta nii kiiresti Kristeliga kooselu tahtis alustada.
Kristel tahtis võimalikult paljude teiste meestega kohtuda ja oligi juba kohtunud. Seetõttu mõistis ta, et palju üle kahe või kolme paralleelse liini ajada ei jõua, sest oma töö ja laps nõuavad liigselt aega.
Selle noormehega Kristel rohkem ei suhelnud, kuigi noormees saatis armastusest ja hiljem õnnetusest tulvil kirju.
Kristeli süda valutas küll, sest toredast noormehest oli kahju. Kristel põhjendas endale, et ta ei taha kindlasti olla suhtes domineeriv pool, nagu selle noormehega elades peaks olema.Jälle kooseluettepanek
Läks vaevalt kuu aeg mööda, Kristel käis muudkui kohtamas ja seksis ka paari mehega. Aga siis tahtis juba järgmine mees, seekord Kristelist neli aastat vanem, temaga koos elama hakata. Kusjuures hoolimata Kristeli hoiatusest, et suur osa tema ajast kulub koolis käiva tütre peale. Mees muutus väga õnnetuks, kui Kristel küsis imestades, kas natuke vara ei ole koos elama hakata.
Nüüdseks on Kristel ära õppinud kindla deitimise rütmi ja ja oskab oma arust päris hästi meeste soove ja plaane läbi näha. Seetõttu arvab ta, et tema saab suhtlemisest seda, mida tema tahab. Oma sõbrannale, kes hoidis ära uue mehe rüppe tormamise, oskab ta tänulik olla.

Vaadatud 2885 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
juku

no on eit

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi