Naine uhkustab naabrite ees, kui hea ta voodis on

17.11.2019 20:20
Rasmus Ott Illustreeriv foto
Kommentaarid
7
Foto:

„Mehed tiirlevad minu ümber, sest mul on kuldv**t,” kinnitas Liisa ühel hommikul trepikojas kohtudes oma naabritele.

Selline tegus võrgutaja elab ühes mitmekorruselises kortermajas Tartu külje all. Liisa naabriteks on paljulapseline pere, kus truudust ei murta. Mehel on käed-jalad tööd täis ning naisel lastega kodus olles samuti.
Elu nende majas on nagu mõni Mehhiko seebisari, sest pidevalt on põnev. Naabrid Heiko ja Marge kõrvalt uusi armuseiklusi ei otsi, aga Liisa elu on küll seiklusterohke.
Liisa kiidab oma kuldset kehaosa sellepärast, et tal on korraga nii laste isa kui ka armuke. Loomulikult ükshaaval, sest korraga nad Liisa juurde ju ära ei mahuks.
Siis, kui laste isa pole parajasti Liisa juures, siis on asetäitjaks armuke. Laste isa nimetab Liisa tossikeseks, aga samas temast lahti ka ei ütle. Armukesel on aga auto olemas ning Liisale on sellest kasu.
Kui naabrid suhtuvad Liisa elusse tolerantselt, ehkki väikese muigega, siis Liisa käib tihti Heikole „moraali” lugemas, et tema tehtav töö pole midagi väärt ning annab aga õpetust, et mida ta peaks tegema, et asjalikum paistaks.
Heiko pere juurde astub Liisa vahel uksest sisse suisa koputamata, et käed puusa lüüa ja öelda, et kuidas nad käituma peaksid. Samas aga on nii Liisa laste isakui ka armuke tuttavad ja sõbrad Heiko ning Margega ja mehed käivad ka kordamööda neil külas.
Liisale on suisa öeldud, et kui sa tahad mõlemat meest saada, et siis võta nad korraga vastu ja mine ühte voodisse ning toimi nii, et üks mees lõbustab sind magama jäädes ja teine mees hommikul ärgates.
Armuke on Liisale tuttav juba lapsepõlvest, aga siis ei arvanud Liisa sellest mehest midagi. Nüüd, kus uue mehega on lapsed tehtud, ei kõlba mees enam Liisale ning nii mõnelgi korral kähvatab Liisa laste isale, et ole kordki ometi mees. Armukesel laseb Liisa aga autoga vajalikke sõite teha, sest laste isa autoga sõita ei oska.
Heiko ja Marge on Liisale öelnud, et kaua sa selliselt mängid, et kaks meest käivad kordamööda külas. Liisa on naerdes öelnud, mida rohkem mehi on, seda uhkem.
Liisa ise tööl ei käi ning mehed aitavad teda ülal pidada. Olukord tuletab meelde seika ühest sõust, kus kaks meest lepivad kokku, et tulistavad paukpadrunitest üksteist ning kukuvad korraga maha nagu surnud, et siis seejärel jälgida, kumma juurde naine esimesena tuleb? Mehed teevad tembu ära ja kukuvad korraga maha, aga naine ütleb sealsamas kolmandale mehele, et tule välja, need lollid lasid ennast maha.Vaadatud 3391 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
abielumees

Kui sa nii hea voodis oled nagu väidad,siis tahaksin ka proovida.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi