Naise vihane otsus: maja nimel kannatan petva mehe välja

07.01.2018 15:35
Mariina Rein
Kommentaarid
3
Foto:

Ootamatult avastas Liine oma ­mehe kõrvalsuhte. Kas sellega on kooselu läbi või on neil veel või­malus pere säilitada?

Liine on 35aastane ja elab 11 aastat koos Toomasega pealtnäha ilusat elu. Tema sõbranna Ketlin teab, et Liine on kogu elu telesarju ja glamuurset elu nautinud, aga seda, et ta ise halvas mõttes nagu seriaali satub, poleks Liine kindlasti osanud ealeski karta.
Liine oli õppinud turundust, aga kuna Toomase ettevõtte tõi perele väga hästi sisse, siis ta tööl ei käinud. Vahel ta tegi küll töid oma sõbrannade ettevõtetele, kui neil mingid suuremad tellimused olid.
Aga üldiselt pidi Liine lapse hommikul lasteaeda viima ja õhtul ära tooma, kodu korras hoidma ja süüa tegema. Vaba aega kasutas ta sõbrannadega suhtlemiseks ja trennis käimiseks, kõige rohkem aga iluprotseduurideks, sest Ketlini meelest tema sõbranna kartis alateadvuses lausa haiglaselt, et Toomas võib ta maha jätta, kui ta vanemaks saab ja nii esinduslik enam välja ei näe.

Mehel väga palju tööd
Liine nägi tõesti hea välja ja oli hoolikas perenaine. Niipalju kui Ketlin teadis, siis Toomas sageli õhtusöögiks koju ei jõudnudki, sest tal oli nii palju tööd.
Liine muidugi oleks tahtnud, et mehel kodus olemiseks rohkem aega oleks jäänud, aga tegelikult võis ta ju eluga rahul olla. Nii ta vähemalt ennast sõbranna Ketlini juuresolekul lohutas. Liine oli sõbrannale ka seda tunnistanud, et vahel teatas Toomas reede õhtul, et et ta läheb koos kolleegidega linna peale ja ei tea, millal tuleb. Kui Liina püüdis küsida, kellega ja kuhu, vastas Toomas, et igavad tööasjad.
Toomas oskas Liinele hästi ära põhjendada, et kui naisele meeldib see kodu ja isiklik auto ja rikkalik taskuraha, siis keegi peab ju selle raha teenima ja sellepärast tulebki pikki päevi teha.
Liine harjus, et Toomase sage äraolek oli tema hea elu hind.

Huvitav kohtumine metsas
Ühel päeval läks Liine Tallinna teise serva kooliaegsele sõbrannale külla. Nad jõid veidi veini ja klatšisid tuttavaid. Kuna ilm oli ilus, otsustasid nad lähedal asuvasse parkmetsa jalutama minna. Oli lõunane aeg ja metsas liikus teisigi jalutajaid.
Äkki märkas Liine umbes 50 meetri kaugusel teisel metsarajal Toomase sarnast meest koos naisega. Paar oli teineteise najale naaldunud ega pannud ümbritsevat tähele.
Liine palus sõbrannal seisma jääda ja jäi ka ise seisma. Ta mõtles, mida teha. Otse neile läheneda ta julgenud, sest kui see pole Toomas, siis oleks väga piinlik. Liina ütles sõbrannale, et peab korraks ära käima ja sörkis puude vahele. Kontsad kippusid niiskesse maasse kinni jääma, kuid Liine jooksis edasi ja tegi ringi, et paarist ette joosta ning seejärel hakata kallistajatele vastu kõndima.

Mees tutvustas oma kahte naist
Mida lähemale Liine paarile jõudis, seda rohkem sai selgeks, et ongi Toomas. Mees läks näost üleni punaseks ja vaatas Liinest mööda kaugusesse. Kõik kolm seisid nagu vahakujud liikumatult. Liine ütles, sõbrannale, et sel hetkel kartis ta lihtsalt minestada ja maha kukkuda.
Toomas kosus natuke ja tutvustas Liinele Merilit. Pärast seda astus Liine minema ja ütles, et kodus räägime.
Liinel ei olnud varem elus ühtegi suurt muret olnud, aga nüüd oli korraga murede ookean. Kas Toomas jätab ta maha? Mis saab majast? Mis saab nende lapsest? Millest ta elama hakkab?
Kodus keeldus Liine Toomase puudutustest ja vabandustest ja nõudis selgitusi. Toomas ei osanud midagi eriti öelda. Oli aasta tagasi ühel peol Meriliga tutvunud ja armunud ja nüüd ei tea, mis teha. Aga et ta ei taha Liinet maha jätta. Liine ütles, et tema nii alatu mehega ei saa koos elada.
Aga samas, kui Liine nädala jooksul natuke toibus ja oma võimaluste üle järele mõtles, oli ta valmis Toomasele andestama. Maja on Toomase oma ja abielus nad ei ole. Ta kaotaks kõik. Liine esitas Toomasele tingimuse, et mees peab selle naise jätma, siis on tema nõus kooselu jätkama. Aga Toomas ütles, et ta ei suuda Merilit jätta. Ja ka Liinet ta jätta ei suuda.
Nii nad elavad. Mingi aja magasid Liine ja Toomas eraldi voodites, ent siis Liine leebus, sest Toomas olevat nii hea tema vastu.
Liine tunnistas, et omamoodi vihkab ta mõlemaid, aga samas üritab mitte mõelda Merilist, kelle juures Toomas endiselt käib.Vaadatud 2070 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
ariel

maja nimel ei pea ju kannatama,on ju kutse kus saaks töötata,kah ei peaks mööda ilu saale jooksma et mees maha ei jätaks.niikui nii jäi petmisega vahele, targem on üürida korter ja saaks vähemalt magada .kuigi raha on vähe.arvata on et mees annab vähem,kui sa ise teeniksid.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi