Naised võtavad helikoptereid nähes rinnad paljaks!

28.07.2023 20:50
Kommentaarid
0
Foto:

Ukraina lennuväe kopterimeeskonna sõnul välgutavad naised tisse kui nende kohalt mööduvad. Tegevuse eesmärk on ilmselt tõsta õhuväelaste moraali Venemaaga võitlemisel.

Ukraina helikopteri meeskond rääkis ajalehele The Sunday Times, et nii-öelda välgutamine on suhteliselt sage tegevus. Major Maksim lisas, et üle teatud linna lennates vehiti isegi plakatiga, millel oli abieluettepanek.

Maksim ja tema kaaslennuväelased on lennanud helikopteriga Mil Mi-8 igapäevastel missioonidel Ida-Ukrainas Bahmuti piirkonnas, kus toimuvad jätkuvalt karmid lahingud.
Naiste tegevuse kiidavad nad üksmeelselt heaks ja kinnitavad, et see tõstab moraali kõrgemale kui nende lennumasin üldse jaksaks tõusta.

Elav suhtlemine ja “märkide” vahetamine tsiviilisikutega on tingitud sellest, et Ukraina sõjaväe helikopterid lendavad võimalikult madalal (4-5 meetri kõrgusel), et mitte vaenlase radarile või sihtmärgiks sattuda. Teel missioonidele hoiavad nad omavahel vestluse kerge ja positiivsena, sekka visatakse naljagi.Meeskond on kohalikele püüdnud ka omalt poolt rõõmu pakkuda. Hiljuti viskasid nad rätikusse mähitud konjakipudeli vanemale mehele, keda nad sõjast räsitud maastikul märkasid.

Ukraina õhuvägi võitleb palju paremini relvastatud Venemaa vastu, ütles Maksim. Erinevus on eriti suur õhujõudude vahel, mida ta iseloomustas sõnadega: "Venelased mõistavad, et me ei saa neile õhus midagi teha."
Ta lisas, et Ukrainal on piiratud laskemoona ja mitte ühtegi lennukit, mis vastaks taevasel rindel Venemaa uusimatele mudelitele. Pool tema üksusest on selle ebavõrdse võitluse käigus tapetud.

 

Vaadatud 626 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi