Naisele jalutas parklas vastu 11 aastat tagasi kadunuks jäänud mees

12.11.2017 23:30
Mariina Rein
Kommentaarid
1
Foto:

Pereisa Russel lahkus Lõuna-Austraalia ­suurlinna Melbourne´i lähedal asunud kodust 2006. aastal pärast peretüli.

Tänavu oktoobri lõpus läks tema 44aastane abikaasa Sandie Gillette lastega kaubareisile Ida-Austraaliasse ja kohtas seal 1800 kilomeetri kaugusel küll vanemaks jäänud, aga siiski kergesti äratuntavat abikaasat.
Naine jäi pärast mehe kadumist üksi kasvatama nelja- ja kaheaastast poega. Kuna mehest mingit elumärki enam ei olnud, kuulutas politsei ta kadunuks.
Naine rääkis news.com.au-le, et kuigi ta uskus, et mees on siiski kusagil elus, oli tema ootamatu nägemine šokk. Ta mõtles, kas tõesti see on tema kadunud mees. Naisega koos oli vanem poeg, kes on nüüd 15aastane, ja uuest kooselust sündinud väike tütar.
Eksabikaasad nägid teineteist lähedalt. Kui mees võttis päikeseprillid eest, oli naine täiesti kindel, et see on tema. Naine oli kohe mõelnud, kas mees saab aru, kes nemad on.
Naine ütles pojale, et see on su isa, aga poeg ei uskunud. Hiljem poeg leidis internetist vaid vana pildi kunagi ilmunud kadumisteate juures.
Naine ei saanud kohtumise hetkel sõnagi suust, sest palju aega oli mööda läinud ja nende elud on juba teised. Tema oli šokis, aga arvab, et mees oleks ise võinud nende juurde tulla.
Ta mäletab, et mees vaatas neid veel ka siis, kui nad juba ära sõitsid.
Naine kinnitas, et tahtis jätta kõik enda teada, aga rääkis juhtunust meediale ilma isata kasvanud laste pärast. Ta arvab, et poisid peaks isa siiski tundma, kuigi ta muidugi ei oota isa kojusaabumist.
Võib-olla kuuleme millalgi, kas isa reageerib kuidagi.Vaadatud 1986 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
anita

kahju et naine on teist korda abielus .muidu oleks võtnud kindlasti mehe tagasi.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi