Need on kõige stiilsemad nutikellad 2021. aastal

19.02.2021 15:35
Kommentaarid
2
Foto:

Kaasaegsed nutikellad aitavad omanikul lisaks aja planeerimisele elada tervislikumalt ja sportlikumalt. Lisaks erinevatele funktsioonidele näevad nutikellad vägagi stiilsed välja ning neid saab kombineerida erinevate riietustega.

Kuidas leida endale sobiv nutikell?

Esmalt mõelge tulevase nutikella funktsioonide peale, mis peaksid kokku sobima teie eluviisiga. Seejärel hinnake muid omadusi nagu näiteks suurus, gps, rakendused, aku, veekindlus ja palju muud.
Kui otsite kella, mis teie stiiliga sarnaneks oleks oluline kella valimisel mõelda värvidele, kella disainile ja kellarihmadele. Eelistage igal juhul tuntuid kaubamärke nagu Polar, Garmin, Apple Watch, FitBit, Xiaomi - keda saab kindla peale usaldada.

Nutikellade funktsioonid

Nutikellad on muutumas sama võimekaks kui telefonid pakkudes kasutajale erinevaid funktsioone ja stiile, mille vahel valik teha. Nutikella ekraanile kuvatakse nii sotsiaalmeedia teavitusi, sõnumeid kui pilte. Samuti on võimalus kellaga rääkida ehk kasutada seda telefonikõnede vastuvõtmiseks või nutika häälassistendiga suheldes.
Veebipoest Kaup24 leiate laia valiku erinevaid nutikellasid kogu perele!
Võimalusi jagub iga ühele - poes käies on kellast abi viipemaksete tegemisel, lennujaamas check-in-is pileti koodi näitamisel, spordisaalis või ujumisbasseinis on võimalik detailideni oma treeningute tulemuslikkust analüüsida. Nutikas kell tuletab teile meelde, millal istumisest paus teha ja end liigutada või kui sügavalt sisse hingata, et pulss alla viia.

Olemas on küll palju funktsioone, kuid millised on neist need kõige stiilsemad nutikellad 2021. aastal?

Samsung Galaxy Watch Active 2

Samsung Galaxy watch Active 2 on üks stiilsemaid nutikellasid. Kell pakub teile suurepärast võimalust kohandada kella välimus enda soovidele. Valige enda jaoks sobiv moderne kellaplaat, korpus ning erineva värvuse ja materjaliga kellarihm. Valida on musta, roosa, kuldse või hõbedase korpuse vahel. Katkematu vaade, elegantne korpus ja puutetundlik, kiiret juhtimist võimaldav raam tagavad teile maksimaalse ekraaniruumi.
Samsungi kellad töötavad nii Androidi kui ka Apple’i telefonidega. Kell ühendub Samsung Health äpiga, mille abil saab Galaxy Watchi nutitelefoniga ühendada, et veelgi rohkem erinevaid võimalusi ära kasutada – näiteks hoida silma peal oma tervisel, jälgida toitumist ja palju muud. Suurem ekraaniga kell annab teile täpsemat teavet teie tervise kohta nii, et kõik mugav oleks ainult ühe puudutuse kaugusel.Fitbit Versa 2

Fitbit Versa 2 on stiilne ning hea jõudlusega nutiseade. Valikus on erinevaid värve, mis teeb kella sobivaks nii meestele, kui ka naistele. Nutikella ekraanil saab mugavalt sirvida teie püstitatud eesmärke, teha hingamisharjutusi, vaadata juhendatud treeninguid ja saada nutitelefoni teavitusi. Samuti saab teha kaarditerminali makseid Fitbit Versa 2-ga mugavalt poes teha ning samuti on kellal väga hea aku, mis ühe laadimisega kestab 5-6 päeva.

Polar Ignite

Polar Ignite on värvilise puutetundliku ekraaniga stiilne nutikell, millel on integreeritud pulsiandur ja sisseehitatud GPS. See on disainitud ööpäevaringselt kasutamiseks ning sobib suurepäraselt kokku nii piduliku-, kui ka treeningrõivastega. Kell annab teada, millal on õige aeg ennast liigutada ja millal puhata. Lisaks saate jälgida veel nutitelefoni teavitusi, motiveerivat tagasisidet pärast treeningut ja muudki kasulikku.

Apple Watch 5

Apple Watch 5 on ilusa disainiga käekell, mis sobib kasutamiseks nii sporti tehes, kui teatris käies. Apple Watch 5 on varustatud puutetundliku ekraaniga, mis tänu energiasäästlikumale protsessorile ei lähe kunagi puhkerežiimile ning püsib koguaeg aktiivsena. Seega ei pea kellaaja vaatamiseks kätt isegi silme ette tõstma.
Lisaks on Apple oma nutikella varustanud ka kompassiga, mis lubab senisest mugavalt kasutada kellal erinevaid kaardirakendusi. Kella sisse on pakitud muuhulgas veel WiFi & Bluetooth ühendus, GPS, optiline pulsiandur ning veekindlus kuni 50 meetri sügavuseni.

Garmin Vivoactive 4s

Garmin Vivoactive 4s on loodud igapäevaseks kandmiseks. Valikus on erinevaid värve ja stiile, samuti saate vajadusel vahetada kellarihma. Nutikella alati aktiivne Garmin Chroma ekraan on hästi loetav ka otsese päikesevalguse käes ning kella aku kestab kuni 7 päeva.
Kella sisse on pakitud GPS-vastuvõtja, 24/7 pulssi jälgiv andur, 20 erinevat sise- ja välitreeningrežiimi ja VO2max mõõtmine. Treeningsaalist väljaspool jälgib Vivoactive 4s ka iga astutud sammu, põletatud kalorit, ronitud trepiastet ja analüüsib ka iga unetundi. Samuti ei puudu Vivoactive 4s seest nutifunktsionaalsus – kõik nutitelefoni jõudvad teavitused hüppavad edasi ka randmele ning kell toob treeningutele ka muusika ja võimaldab poes kontaktivabalt maksta.
Vali endale stiilne Garmin nutikell Kaup24 veebpoest juba täna!

Canyon Marzipan

Canyon Marzipan on stiilne nutikell, mis kannab rahakotisõbralikku hinnasilti ent on sellest hoolimata varustatud rohkete sensorite ja funktsioonidega, mis aitavad jälgida igapäevast aktiivsust ja salvestada treeninguid. Kellal on värviline puutetundlik ekraan, kuhu kuvatakse saabuvad kõned, sõnumid ja muud märguanded.
Nutikella korpus on valmistatud vastupidavast alumiiniumist, see on veekindel ning sellega on komplektis kohe kaasas nii silikoonist kui nahast kellarihm, mida on hea kombineerida viisakamate rõivastega.

Vaadatud 1525 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Maapealne paradiiz

Õiged inimesed sülitavad aja peale ja võtavad mõnuga...

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi