Nõid Mari-Liis Pae: ­“Rõõmuga minu juurde ei tulda...”

25.04.2021 22:20
Hillar Kohv Foto: TV3
Kommentaarid
5
Foto:

Mari-Liis Pae sai tuntuks “Selgeltnägijate tuleproovis”, kuid suurem osa tema nõia- ja nõustajatööst on siiski televäline.

Kuidas suhtute teistesse selgeltnägijatesse ja maagidesse? Kas olete ka ise käinud nende vastuvõtul ning lasknud endale midagi ennustada?
Minu esimene teejuht ennustamiste teel oli ja on minu ema. Emaliini pidi on aastakümneid kaartide ja unenägude põhjal ennustatud. Tiina Varatalu on teinud mulle astroloogilise tähevaatluse ja nõiad Liina, Anette ja Helve on mu lugusid ja küsimusi vahel vaadanud ja vastanud. Nendega oli ka au osaleda üheskoos 2017. aastal Eesti selgeltnägijate tuleproovis. Kena sõprus on jäänud püsima. Viimased kolm talve olen rännanud väga suure hulga selgeltnägijatega risti-rästi läbi Eestimaa, on vähe kohti, kus ma ei ole lavalaudadel üles astunud. Need teekonnad on kokku toonud kümneid erinevaid nõidu, selgeltnägijaid ja ravitsejaid. Kolm talve nendega ühiseid sõitmisi on olnud isemoodi vägev ja õpetlik elukool. Ja mitte ainult sõitmisi, vaid tegelikkuses lisaks esinemise võlule ja särale ka tundide kaupa ühiselt tehtud töid, muredele-valudele vastamisi. Ühised vastuste otsimised. Ma olen kokku teinud üle 20000 ennustusvaatluse. Kujutage nüüd korraks ette 20000 inimest... Rõõmuga ei tule keegi nõia juurde.

Kas teil on olnud vahel ka mingi enne, et kui plaanite midagi teha või ette võtta, aga siis tuleb selline enne või tunnetus, et olete jätnud midagi tegemata, sest enne oli halb?
Ma jälgin pidevalt märke, samas need toimetused, mis on kokku lepitud, ma teen ära. Samas kui ma ennustan, siis kirjalike ennustustööde osas, ma võtan oma vastamise aja.  Mulle meeldib kirjutada, kui mõte on selge ja puhanud. Nii tuleb vaadatavasse loosse isemoodi vägi ja jõud. Kaardid, unenäod ja loodusmärgid ei valeta.

Ehk olete näinud selgesti ka mõnda unenägu ning see on ilmsi kuidagi täitunud?
Unenägude karussell on aasta-aastalt kiirenenud. Minu unenäod kannavad igasse päeva uut vägevat energiat. Unenägudesse tuleb ka info päevaste sündmuste, aga nüüd juba ka vahel inimeste küsimustele vastustena.
Alati läheb mul hästi, kui näen unenäos valget laeva või sõidan sellel. Siis läheb päeval midagi ootamatult väga hästi. Unenägude mustrid on ülepõlve tähendustel veidi meie peres korduvad ja erinevad ühteaegu. Nii on sarnaselt minu kui vanaema unenäos nähtud sital alati tulemuseks päeval rahaline reaalne laekumine. Samas ema, kui näeb sitta, siis tal läheb ka sitasti.  Minu hommikused unenäod kannavad tugevaid sõnumeid.

Kas te UFOdesse usute ning ehk olete neid isegi näinud?
Läbi unenägude olen näinud. Samas kui ma laps olin, siis nad lendasid meie maja kohal. Ja Haimre kant oli tol ajal nende jaoks põnev paik. Mul on teadmine, et ma võin nendega läbi enda kontakti võtta, aga see on nagu selline kolme veretilga teema, et see on nii suure enda energeetilise osa andmine, isemoodi tundmatule jõule, et seda naljalt ei tohi teha... Kosmiline ilmaruum on ju nii suur ja tundmatu veel. Minu jaoks ufod on olemas.  Ühel hetkel oleme tänaste robotite jaoks ka natuke ufolikud-jumalikud tegelased... Võis siis vastupidi...


Täispikka intervjuud Mari-Liis Paega saab lugeda ajakirja Müstilised Lood aprillinumbrist. NB! Viimast nädalat müügil!Vaadatud 2320 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Kahjuks

tuleb eelneva kommentaariga nõustuda

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi