Noormees sõbrale: „Naiste seksipakkumised ajavad südame pahaks!”

01.05.2022 22:35
Helen Mandel Illustreeriv foto
Kommentaarid
17
Foto:

„Ma ei saa aru, kus liiguvad need tüdrukud, kes tahaksid veidi vanamoodsal moel poisiga käia,” küsib üks verinoor mehehakatis nukralt.

Ronald (19) otsustas ühel õhtul, et võtab ette Tinderiga tutvumise. Profiili teha oli lihtne – õige nimi, foto Facebookist. Paar tutvustavat lauset tekkisid ka kiiresti – meeldib sporti teha ja kinos käia, looduses aega veeta ning filme vaadata. Otsiks tüdrukut, kellele meeldivad samad asjad.
„Olin seni sõprade hulgas ainuke, kel polnud Tinderi kontot. Suhtlen sõpradega Discordis või Facebookis. Instagram on ka, aga seda ma eriti ei kasuta. Nüüd mõtlesin, et võiks ju kellegagi netis tutvuda, sest oma tüdrukut mul pole, elu jooksul kohatud tüdrukud on saanud sõpradeks või kusagile edasi liikunud.”

Lasi end tüdrukutel valida
Ronald otsustas, et esiotsa jätab oma profiili täitsa passiivseks ja ise kedagi vasakule ega paremale klikkima ei hakka – ootab, kuni mõni neiu arvab heaks teda sobivaks märkida ning valib siis nende hulgast.
„Tundus väga lollikindel plaan. Olin selge sõnaga kirja pannud, mida ma otsin ja mõtlesin, et küllap langetavad valiku minu kasuks ainult sellised naisolevused, keda samad teemad huvitavad. Ausalt öeldes on mul üsna ükskõik, kas käia kinos blondi või brüneti tüdrukuga, aga tore oleks, kui enne ja pärast oleks millestki rääkida. Jah, ütlen ausalt, mulle meeldivad splatterid, aga seda tutvumiskuulutusse panna oleks nagu imelik. Kuidas sa ikka kirjutad, et otsin tüdrukut, kellele meeldiks „Saag”...” naerab Ronald ning lisab, et loomulikult vaatab ta igasuguseid muid filme ka hea meelega – multikatest „Titanicuni”.
„Ja mulle meeldib palju kõndida ning välijõusaalides käia. Tallinna parkides on neid mitmeid ja minu meelest on need hea meelelahutus, kõõlun seal erinevate asjade peal oma tunnijagu ja mitu korda nädalas. Jälle oleks palju toredam, kui mul oleks tüdruk, kes tahaks samamoodi aega veeta. Kui välijõusaal talle ei meeldiks, võiksin seal vähem aega olla ja rohkem temaga kõndida,” arutleb noormees.
„Nagu näed, on mul pigem lihtsad ja lõbusad meelelahutused, ei midagi eksklusiivset ega sellist, mis eeldaks suuri summasid, aadlisoost pärinemist või põhjalikku ettevalmistust. Olen lihtne poiss ja tahan samasugust tüdrukut,” võtab ta kokku.

Seks ja palju kanget alkoholi
Esimene Tinderi-tund tõi Ronaldile kuus neidu, kes temaga tutvuda tahtsid. Oma üllatuseks avastas poiss aga, et keegi neist ei taha temaga välja tulla, vaid lihtsalt kokku saada.
Küsimuse peale „Mis me teeksime?” tulid kiiresti vastused, mis ühemõtteliselt viitasid seksile. „Kui me sobime, võime jalutada ka,” kirjutas näiteks üks tüdrukutest.
„Ma olin peaaegu valmis minema, sest tegelikult ta oli päris kihvti välimusega ja kondoome mul ka oli,” räägib Ronald. „Aga kui ta kirjutas, mis ma kaasa pean võtma ja nimekirjas oli muuseas neli pudelit erinevat kanget alkoholi, siis mul hakkas kuidagi imelik ja ma otsustasin loobuda. Ma pole karsklane ja lõbusa õhtu käigus paar siidrit või kokteili ära juua on okei, aga selle kogusega võiks juba väikese baari avada.”
Kui Ronald luges teise neiu sõnumit „Miks sa tahad välja minna, mingi pervert oled?”, hakkas tal päris imelik. „Mis mõttes pervert, kui ma tahan pargis ja kinos käia? Ma isegi ei kirjutanud ju, et võiks veriseid tapmisfilme vaadata ja pärast kuuvalgel varemetes uidata,” irvitab poiss.

Suur segadus vestluses
Ettepanek tulla külla „Reis ümber maailma” mängima seevastu tundus Ronaldile päris toredana. Poiss vaatas kutsujat tähelepanelikult ning püüdis mõelda, et ega too näiteks ratastoolis ei istu. Aga kutsujast oli pilte ka linnamaastikul ning täitsa püsti ja üldse paistis see lauamänguhuviline neiu tore.
„Ära saa valesti aru, mul muidugi võiks olla ka ratastoolis sõber, aga ma siiski otsin nagu aktiivset tüdrukut, kellega koos võiks kõike teha,” seletab tutvusteotsija.
„Mis lauamängud sulle veel meeldivad?” kirjutas poiss vastuseks. Ta on nimelt perest, kus lauamänge on riiulis mitu meetrit ning enne mängutunde käib hoogne arutelu, mida täpselt. „Korra jõudsin juba mõelda, et kui selle tüdrukuga keemia tekiks, siis ta sobiks meie koju väga hästi,” meenutab Ronald.
„Mis...” sai ta vastuseks.
„Lauamängud. Mida veel mängid?” kordas poiss.
„Lollakas...” tuli uus sõnum.
Neiu kadus, nagu poleks teda kunagi olnudki ja Ronald ei saanud üldse aru, mida ta valesti oli teinud.
„Ei tahtnud solvata,” ütles ta nukralt oma telefoniekraani jõllitades ning pani Tinderi kinni. Igaks juhuks.
„Kui õue minek on viide pervert olemisele ja teiste lauamängude kohta ei tohi „Reis ümber maailma” teemal kirjutades küsida, siis mina suhelda ei oska ja ei suhtle,” võtab ta kokku.

„Tundsin end nagu meeslits!”
Selgus saabus paar päeva hiljem kolleegidega suitsu tehes, kui Ronald oma ebaõnnestunud Tinderi kasutamisest rääkis.
„Lollakas,” irvitas ka sõber täie mõnuga, kuid tõmbas kohe tagasi, kui Ronaldi rusikat rulli tõmbamas nägi.
„Sa tõesti ei tea?” küsis teine poiss.
Ronald raputas pead.
„Ära solvu, aga sind ei kutsutud täringuid veeretama vaid niimoodi seksima, et igale poole võib panna,” seletas teine.
Ronald tunnistab, et see loogika võttis ta täitsa pahviks. „Mul polnud aimugi, et sel tavalisel lastemängul on selline tähendus,” ütleb ta.
Sel samal päeval võttis Ronald end Tinderist maha ja Tinderi oma telefonist maha. „Ausalt öeldes mul sees keeras ja süda oli paha,” kirjeldab ta. „Tundsin end nagu mingi... ma ei tea... meeslits.”Vaadatud 2485 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Maali Litsmetsast

Paljud noored Eestimaa naised tahavad meestega seksida.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi