Noormehe kogemus: „Keskealised naised muudkui ahistavad!”

19.07.2020 23:40
Helen Mandel Illustreeriv foto
Kommentaarid
25
Foto:

„Nad on sama vanad nagu mu ema, isegi vanemad. Aga räägivad häbenemata minu riistvarast, nagu oleksin ma mõni arvuti,” ühmab Rainer oma kolleegidest rääkides.

Rainer otsustas koolivaheajal raha teenida ning sai tööle ühe suure kaubaketi poodi saali­tööliseks. Ehkki noormees on napilt kohalikel valimistel valimis­õigust võimaldavas eas, eelistas ta end kolleegide seltskonnas veidi vanemaks valetada.
Poiss ütleb häbelikult, et selle põhjuseks oli üks kena tüdruk kassas, kelle tähelepanu ta lootis pälvida.
See mõte on seni aga lootuseks jäänudki, sest kassa­preilil on mingid oma asjad ajada, kuid Rainerile ajavad hoogsalt ligi keskealised müüjaprouad.

Käsi pandi kohe tagumikule
„Ma saan oma ema ja mitmete tema sõbrannadega väga hästi läbi, mistõttu ma tunnen end vanemate naiste seltskonnas alati turvaliselt ja kindlalt,” märgib Rainer. Ning lisab, et tõe huvides tuleks vist öelda, et see lause peaks olema minevikus.
„Algul pidasin turvaliseks ja meeldivaks ka seda müüjataride seltskonda. Kes tegi nalja, kes tõi salatit, kes pakkus banaani... Kes tuli niisama maast ja ilmast jutt ajama... Esimese asjana hakkas mind segama, et kõigil oli vaja mind kuidagi näppida. Kes pühib midagi mu varrukalt ära, kes kohendab mu T-särgi kaelust. Ema pole lasteaiast saati minuga nii käitunud, ma vaatan ise peeglisse ja tean, et olen okei,” räägib poiss.
Veel suuremaks läks jahmatus aga juba õige pea. Rainer jutustab sellest ning ei saa tegelikult siiamaani aru, kuidas selline asi keset päeva ja teiste nähes võimalik on.
„Kaks tädikest on seal eriti aktiivsed. Üks näpistas mind ootamatult põsest ja siis patsutas teise põse peale. Teine aga panu käe mu tagumiku peale ja patsutas mind. Kurat, ega ma mingi hobune pole – ime veel, et peo pealt suhkrutükki ei pakuta,” irvitab poiss.
„Tädid, ei ahista!” hõikas ta kiiresti ning astus „tädidest” kaugemale. „See ka mõni ahistamine,” liikusid tädid sama automaatselt talle järele.
„Mul on mõne omaealise tüdrukuga enda meelest täitsa mõnusalt vaba suhtumine, räägime näiteks netis kõik­võimalikest asjadest,” räägib poiss. „Aga nii me küll omakeskis ei käitu,” lisab ta.

Naiste jutt oli päris nilbe
Veel suurem üllatus tabas Rainerit aga siis, kui ta omapäi õues suitsetamas käis ning kuulis, millest ta naiskolleegid omavahel räägivad.
„Olin veidi eemal ja ühe suure konteineri varjus, nii et nad ei näinud mind, aga mina kuulsin kõike, millest naised suitsetamise ajal rääkisid. Parajasti lahati mingit meest ja seda tehti ikka päris füüsiliselt. Mul oli hea meel, et vahelduseks pakub neile mõni teine mees huvi ja ma kuulasin päris suure huviga, millest naised omavahel räägivad. Jutt käis mingi mehe kehast ja seda arutati sellise naturalismiga, nagu käiks jutt lihatükist leti peal.”
Rainer kuulas huviga, mida naised mehe juures huvitavaks peavad. „No kohe kindlasti ei räägitud seal mingist sisemisest ilust ega inimlikest väärtustest, nagu ema ja õpetajad räägivad. Naisi huvitasid peamiselt konkreetsed seksuaalsed parameetrid ning nendel teemadel muudkui arutati ja oletati.”
Tõeline jahmatus tabas Rainerit aga siis, kui ta sai aru, et mees, kellest jutt käib, on tema ise!
„Mu esimene reaktsioon oli – ei ole olemas! Sellise nilbe jutu keskmes ei saa olla mina! Olin olnud kindel, et naised räägivad kellestki omavanusest, aga mina... Nende pojad on minust vanemad! Isegi sellest vanusest vanemad, mis tööl valetasin...”
Poisil oli hea meel, et tema T-särgil on kapuuts. Ta tiris selle pähe ning „imbus” seinaääri pidi kaugemale, et ebamugavat juttu ajavate naistega mitte kohtuda.
Rainer kinnitab, et ta ei tunne end selles mõttes ahistatuna, et tal tööl midagi karta oleks või et ta vanemate naiskolleegidega pärast sellist kogemust enam suhelda ei julgeks.
„Ma loomulikult ei karda neid. Aga veidi imelik on ikka. Kui ma kellegagi neist puhkenurgas kohtun ja ta mind vaatab, siis ma mõtlen küll, et ei tea, kas üritab jälle mingeid pikkusi või läbimõõte ennustada,” muigab poiss.
Teda ennast tüdrukute puhul strateegilised mõõdud ei huvita.
„Pigem see, et oleks millestki rääkida ja võiks midagi koos teha, mitte et tüdruk tahab kogu aeg ninapidi telefonis istuda,” ütleb Rainer.
Oma ahistamiskalduvustega naiskolleegidele soovib ta aga kõike paremat ning lisab muigega, et loodetavasti leitakse ikka õigetes mõõtudes ja sobivamate vanustega mehi.Vaadatud 2836 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
düsgraavik

Mina olen kuulnud haritust saab ka osta sexika. Ja haritud on veel seksi näljasemad kui arimatud. Härge solvake arimaduseid väikse palkalis.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi