Õhk on kuum ja seisab? Lahendus on lihtne!

03.08.2019 23:20
Foto: Shutterstock.com
Kommentaarid
0
Foto:

Õhukonditsioneer kodus või kontoris ei ole enam kuigivõrd uudne asi. Paljud meist on aru saanud, kui mõnus on, kui palaval ajal jahutavad tuba kliimaseadmed.

Kuuma ilmaga tunneme selgesti, kuidas meie töövõime väheneb ja hullemal juhul võimenduvad ka terviseprobleemid. Hea on teada, et konditsioneer ei pruugi olla üksnes seadeldis õhu jahutamiseks, vaid mõni mudel suudab ka ruume kütta.

Mobiilne konditsioneer – lihtne ja mugav variant

Juhul kui aknasse või seinale paigutatav konditsioneer tundub teile liiga tülikas, siis on hea variant n-ö kaasaskantav konditsioneer. See on lihtne võimalus suvepalavuse tõrjumiseks kontoris, suvilas või kodus. Seade on varustatud ratastega, seega saab jahutusmasina sättida täpselt sinna, kus seda on kõige enam tarvis.

Käepideme ja ratastega mobiilsed kliimaseadmed ei vaja keerulist paigaldustööd. Soe õhk juhitakse välja kaasas oleva toru abil, näiteks läbi akna või ventilatsiooni. Niisiis on selline lahendus väga mugav, kui konditsioneeri vajatakse pigem harvem, näiteks suvel kuumalaine ajal. Elektrikulu on seadmel üsnagi väike ja hooldus on ka lihtne. Mugavust lisab kaugjuhtimispult, mille abil saab sättida temperatuuri. Ideaalne on hoida temperatuur vahemikus 21–23 °C.Parem õhukvaliteet

Konditsioneeride puhul ei pea rääkima ainult õhu jahutamisest või kütmisest, sest seade filtreerib õhku ning paneb selle ruumis ringlema. Nõnda on tagatud siseruumides puhas ja värske õhk, mis kaitseb samal ajal ka hallituse, bakterite ja muude tervisele kahjulike mikroorganismide eest.

Kui vajate püsivamat lahendust, siis on võimalik soetada ka aknale või seinale paigaldatav mudel. Aknamudeli tarbeks on vaja ava seina või aknaraami sees. Selline konditsioneer sobib hästi nii majja, korterisse kui ka väiksemasse kontorisse. Seinale paigaldatavad konditsioneerid on püsivaks lahenduseks kõige tavapärasemad. Nende puhul on kompressor seadmest kaugemal ja masin ei tee palju müra ning sobib pea kõikidesse oludesse.

Vaevlete kuumas ruumis ja ihkate jahutust?  Kliimaseadmed, konditsioneerid, ventilaatorid ja muud kodumasinad on saadaval K-Rauta e-poes!

 

 

 

 

 

 

Vaadatud 964 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Jäta kommentaar
Korda turvakoodi