Õnnelikus kooselus naine sai teada, et tema mehel on ka teine õnnelik kooselu

25.08.2019 21:35
Mariina Rein Illustreeriv Foto: Aivart Pärtel
Kommentaarid
5
Foto:

25aastane Mari oli oma elukaaslase Georgiga väga õnnelik. Georg oli just niisugune kena ja hästi kasvatatud mees, keda ta oma ellu oli ­oodanud.

Kuni ühel päeval sai mehest lausa koletis, kes Mari elu ära lammutas.
Kui Mari rääkis Georgile, et ta ootab last, siis ei rõõmustanud Georg. Pigem oli ta nagu ehmunud. Aga ta ei olnud vihane. Hiljem selgitas ta oma ehmatust sellega, et enamik mehi suhtub alguses lapse sündi ettevaatlikult ega rõõmusta nagu naised.
Mari nägi rõõmuga, kuidas Georg harjus lapsesaamise mõttega ja talle paistis elu väga ilus. Isegi sellest hoolimata, et Georg polnud talle teinud abieluettepanekut.

Tore kohtumine töökaaslasega
Ühel õhtupoolikul sattus Mari tänaval kokku oma endise töökaaslasega, kes oli koos sõbrannaga. Nemad kavatsesid minna veini jooma ja kutsusid Mari ka kaasa. Mari läks hea meelega. Georg oligi tihti õhtuti kodust ära ja Maril oli sageli igav. Aga ta ei heitnud äraolekut mehele ette – ei pea ju kõik õhtud vestlema oma raseda naisega.
Mari jäi kohvikuskäiguga väga rahule ja mõtles, et üle hulga aja oli tal päriselt lõbus õhtu.
Paar päeva hiljem tahtis töökaaslane uuesti kokku saada, öeldes, et tal on üks ootamatu jutt. Mari oli väga põnevil, mis jutt see on. Töökaaslane alustas, et kui Mari poleks rase, poleks ta seda juttu kindlasti rääkinud, aga ta kardab, et Mari võib räägitavast asjast teada saada veel halvemal moel ja ajal. Nimelt oli ta oma sõbrannaga pärast Mari lahkumist rääkinud, kes Mari on ja kes tema mees on. Oli telefonist pilte ka näidanud. Sõbranna oli öelnud, et see mees elab ju nende tänaval ja saab varsti isaks. Vanemad jätsid tema naisele maja kingituseks ja kolisid maale. Töökaaslane ei uskunud, aga oli seal kontrollimas käinud ja tõesti kohe ka Georgi näinud.

Raske jutuajamine külla tulnud mehega
Nii sai Mari teada, et üks teine naine ootab ka tema mehelt last. Või mis mehelt, nüüd siis järelikult voodipartnerilt.
Marile sai äkki kõik palju selgemaks. Mehe äraolekud, ema juures käimised, tööl ööbimised. Ta süüdistas end, kuidas ta võis nii naiivne olla ja uskuda juttu, et kui Georg tööl mõned olulised asjad ära teeb, siis me saavad nad lõpuks hakata koos last kavatama ja palju rohkem koos olema.
Kui Mari siis Georgi külaskäigu ajal teise sündiva lapse jutuks võttis, näis Georg kõvasti ehmatavat, aga siis muutus vihaseks ja karjus: "Kes sulle niisugust asja rääkis?"
Mari ütles, et rääkis üks inimene, kes tunneb seda naist ja kellel on mõlemast kahju, sest mõlemad arvavad, et on Georgi ainsad naised. Kumbki ju ei aima, et mehel on paralleelselt kaks naist ja ta saab nende mõlemaga ka lapse.Mehe jutt oli lohutav, aga mitte usutav
Georg hakkas pobisema, et tema päris naine on ikka Mari ja see teine asi lihtsalt juhtus, aga ta käitub aumehena ega hakka eitama, et tema võib olla selle lapse isa. Mari küsis õelalt vastu, et kas Georg sellele teisele naisele juba ütles sama asja või alles kavatseb öelda. Mari teab, et keerutada ja sõnu teha oskab mees hästi.
Mari elu muutus neil päevil täielikult ja ega muud teha polnudki, kui oodata, kumba Georg valib. Ta ise küll ütles, et asi on otsustatud ja ta jääb püsivalt Mariga, hoolitsedes jõudumööda ka teise lapse eest. aga Mari ei uskunud. Ja tal oli õigus. Kui laps paari kuu pärast sündis, hakkas Georg nende juures veel harvemini käima. Teine laps oli sündinud kuu aeg varem. Mari ikka helistas Georgile, aga mees hakkas harva telefoni vastu võtma ja tagasi helistama. Ka Facebooki kirjadele vastas ta suure hilinemisega, kuigi Mari nägi, et ta vaatas kirju üsna kohe. Ühel päeval kustutas Georg Mari oma Facebooki sõprade hulgast.
Mari lootis, et küll ajaga loksub kõik paika ja isa hakkab siiski last vaatamas käima, aga see oli asjatu lootus. Lõpuks ei võtnud ta enam üldse mu kõnesid vastu, ei vastanud sõnumitele ega kirjadele. Nii lõppes üks kooselu, mis algas nagu muinasjutt.

Vaadatud 2193 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
See Georg ei tundu isegi mitte elukaaslane olevat

Ma ka aru ei saa naistest, kes mingi nn. elukaaslasega, kellega lihtsalt pinda üüritakse, üldse kohe käimale jäädakse... Kui pole abielupaberit, võiks enne vähemalt mõningad ühised investeeringud teha, et teineteist rohkem põimida...

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi