Ootamatult saabunud alastifoto ajas armastuse lörri

24.03.2019 19:40
Mariina Rein Foto: Illustreeriv
Kommentaarid
5
Foto:

42aastane tallinlane Erik oli viis aastat ta­gasi lahutanud abielu, siis elanud kaks aastat üksi ja seejärel saanud ­kokku Marikaga, kes oli lahutatud ja tütre ema.

Erik oli õnnelik, et leidis lõpuks toreda naise, kes ei esitanud talle mingeid nõudmisi ja kellega ta tundis end turvaliselt. Nad leppisid kokku, et esialgu ei hakka koos elama. Neil oli piisavalt võimalusi teineteisega koos olla, sest Marika tütar käis regulaarselt nii isa kui ka vanavanemate juures. Marika käis Eriku juures tavaliselt mõne tööpäeva õhtul ja veetis tema juures kõik nädalavahetused. Ja loomulikult veetsid nad koos kõik puhkused.
Koosoldud aastate jooksul harjusid nad niisuguse külastussuhtega ära. Mõlemad olid rahul ega arutanudki kokkukolimist.

Sõbrakutse ilusalt Helenalt
Ühel talveõhtul sai Erik Facebookis sõbrakutse Helenalt. Foto järgi oli too kaunis blond naine, kelle nägu tundus Erikule küll tuttav, kuid ta ei suutnud meenutada, kus nad täpsemalt kohtunud olid. Vastuse sai ta aga kohe, sest Helena kirjutas pärast sõbraks kinnitamist, et nägi tuttavat inimest ja mõtles, et miks mitte sõbraks saada isikuga, kellega firma suvepäevadel on korduvalt kohtutud.
Muidugi meenus Erikule, et naine töötas nende väikelinna kontoris, aga päris kahekesi polnud kunagi vestlenud. Nüüd hakkasid nad peaaegu igal õhtul üksteisega Facebookis vestlema.
Suhtlemist alustas alati Helena. Erik mõtles, et nii ei teki tal Marika ees süütunnet, kui tema ei ole algataja. Aga samas ta lohutas end, et suheldakse kui sõbrad. Üsna pea küsis Helena, et kas Erik on vaba mees, kui niimoodi õhtuti pikalt kolleegiga suhelda saab. Erikul Facebookis suhte kohta märget polnud. Erik kirjeldas oma olukorda nii, nagu see oli. Helena võttis öeldu teadmiseks ja nende suhtlemine jätkus.

Suhtlemisest sai sõltuvus
Erik ei saanud arugi, mis hetkel temast selle suhtlemise sõltlane või siis tegelikult Helena-sõltlane oli saanud. Ta ootas õhtuid magusa erutusega. Nädalavahetusteks vabandas ta end nii välja, et vahel käib Marika külas, aga ta tegeleb lisaks ka oma lapsega ning käib vanematel abiks. Sel ajal ei olevat tal aega Facebooki jaoks.
Ühel laupäevaõhtul oli Helena saatnud talle kaks fotot, kus olid neiu kehakaunistusteks vaid bikiinides. Pealkirjaks oli Helena lisanud “Suve ja kohtumise ootel”. Kui Erik neid pärast Marika lahkumist vaadata sai, tundis ta meeletut soovi Helenaga kohtuda. Sel õhtul leidis aset nende esimene erootiline kirjavahetus, mis muutus kiiresti sekskirjavahetuseks.
Järgmisel õhtul saatis Helena endast alastifoto.
Erik tundis, et ta hakkab mõistust kaotama. Selles suhtlemises oli võimas elekter, kuid ta ei tahtnud oma elukaaslast petta.Erutus ja hirmud
Ühelt poolt oli Erik õnnelik. Tal oli nüüd nii põnev elu. Teiselt poolt aga tundis ta, nagu oleks mingi haigus teda tabanud.
Vahel läks nende kirjavahetus pööraseks ka töö ajal. Helena hakkas sõnumeid ja fotosid saatma ka sel ajal, kui Erik oli koos Marikaga. Ja Helena oskas uskumatuid fotosid teha. Erik otsis võimalusi Marika silme alt kaduda, läks tualetti või magamistuppa ja põhjendas Marikale, et tööl on pingeline aeg. Marikat Eriku jutt ei rõõmustanud, aga ta leppis mehe selgitustega.
Erik oleks väga tahtnud Helenaga kokku saada, aga neid lahutas siiski üle 100 kilomeetri. Kuna Marika helistas Erikule iga päev, siis ei julgenud mees riskida. Niigi tundis ta end Marika külaskäikude ajal ebamugavalt, sest pidi talle valetama. Samas ei julgenud ta Helenale ka öelda, mis ajast mis ajani ei tohi temaga suhelda, sest Helena oli niisuguste soovide peale tõsiselt solvunud. Erik kartis, et Helena võib midagi halba ette võtta, näiteks Marikale sellest suhtlemisest rääkida.

Tõde tõuseb ja vale vajub
Erik ei tahtnud kaotada ei Marikat ega ka Helenat, aga kaksikelu elamine läks järjest raskemaks ja kurnavamaks.
Ühel laupäevaõhtul vaatas Erik rahulikult telekat, kui Marika sisenes tuppa, Eriku telefon käes, ja pahvatas, et seda need WCs ja magamistoas käimised siis tähendasidki.
Kui Erik hüüdis, et see ei ole see, mida Marika mõtleb, vastas naine, et polegi ju midagi mõelda. Ta pakkis oma asjad kokku ja Eriku pisarsilmi palumisest hoolimata lõi korteriukse enda järel kinni. Marika ei vastanud enam kõnedele ega kirjadele.
Soovides Marikat tagasi saada, lõpetas Erik suhtlemise Helenaga. See oli tema jaoks raske. Helena oli esmalt väga õnnetu ja seejärel väga vihane. Aga nad ei suhelnud enam.
Läks mitu nädalat, enne kui Marika oli nõus Erikuga rääkima ja varsti ka temaga kokku saama. Erik tunneb, et ta tõesti armastab Marikat, ja loodab, et kõik läheb veel hästi.

Vaadatud 3919 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
anita

mees ei tea ise ka mida ta tahab.kõige pealt õppigu tõtte rääkima.kui see on isegi raske.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi