Õpetaja üksildane elu: "Seksima õpetas mind õpilase vanaisa!"

10.09.2017 20:40
Karl Kuusik
Kommentaarid
6
Foto:

Kunagi ei ole hilja oma seksuaalsust avastada ning liiga ranged reeglid võivad teinekord meid elamast takistada.

Olen 49-aastane mees, kes mõned aastad tagasi lahutas oma teise abielu. Võib öelda, et me iseloomud ei sobinud, kuid tegelikkus oli see, et naine leidis endale teise ja ühel päeval lihtsalt pakkis asjad ning lahkus. Esimese vallalise-aasta ma pühendasin tööle ja haavade parandamisele, aga juba järgneval aastal, see on kaks aastat tagasi, hakkasin ka vaikselt ringi vaatama, et ehk leidub mõni silmarõõm. Paraku ei ole keegi mu südant suutnud kiiremini põksuma panna. Samas olen saanud tuttavaks toredate naistega ja ei kahetse midagi.
Olen ka aru saanud, et tutvumistuuridel peab vahel vahet pidama, sest muidu tekib masendus, et ei olegi sellist nagu otsin või kipub enesehinnang alla langema, kui peale esimest koos veedetud õhtut inimene enam lihtsalt telefonile ega kirjadele ei vasta.
Olen kohanud oma tutvumispraktika ajal ikka igasuguseid isendeid, aga ükskord ma üllatusin nii, et ei saanud sõnagi suust. Mõtlesin: kuidas see võimalik on? 21 sajandil? Ebareaalne!
Aga jah, kõik on võimalik. Ma tahaksin kohe jagada teiega oma hämmingut. Kohe räägin, milles teema.

Abielu ja armastus ilma seksita
Tutvusin portaalis 35-45 aastaste naistega. Minu kriteeriumid olid lihtsad – naine peaks olema kaunis, naiselik ja hea suhtleja. Minu jaoks on ka tähtis, et naine oleks vallaline, mitte mingis keerulises suhtes. Küsisin kellegi meeldivaga tutvudes alati ka, kas tal lapsi on ja kas on lapsesoovi, sest mina enam titega mässata ei taha, seega eelistasin neid naisi, kellel olid juba täiskasvanud või vähemalt teismeeas lapsed.
Sattusin aga suhtlema ühe 42aastase naisega, kellel lapsi üldse ei olnud. Minu jaoks lõi selles väike ohtutuluke põlema, kuid kuna naine mulle väga meeldis, siis ma otsustasin siiski välja uurida, miks tal lapsi ei ole. On ju võimalik, et ta ei saa lapsi või on otsustanudki, et pühendab oma elu millelegi, mis ei ole pereloomine. Nii me siis õhtuti telefonivestlustes ja mõnikord kohvikus kohvilaua taga lahkasime kõiki teemasid kuni ma ükskord viisakalt, aga samas otsekoheselt küsisin, et kas ta on abielus olnud ja kuidas ta suhtub lastesaamisse.
Abielu kohta rääkis daam, et ta armus ülikoolis ühte oma kursusekaaslasse ja nende tunded olid vastastikused. Nad abiellusid 19aastaselt ning elasid koos 21 aastat. Ma siis uurisin, et miks nad lapsi ei saanud või et kas nad ei tahtnudki. Selle peale ütles daam, et ega me ei seksinudki. Ma esialgu arvasin, et hea nali, kuid sain peagi aru, et naisel on tõsi taga.
Vabandasin oma uudishimu ja otsekohesust ning küsisin, et kuidas on see võimalik ja kas ta pidas siis sel ajal armukest. Naine aga tunnistas puhtsüdamlikult üles, et tema on kristlike vaadetega ja armukese pidamine ei tulnud kõne alla, kuid seks puudus seetõttu, et esimesel korral nad selle asjaga väga hästi hakkama ei saanud ning edaspidi nagu polnudki tahtmist enam proovida. See oli minu jaoks küll nii üllatav, kui naine teatas, et oli kuni 39eluaastani ehk sinnamaani, kuni ta oma abielu lahutas, täiesti süütu.

Kas see on mingi nali?
Mul oli sellest naisest kahju, kui mõtlesin, millistest naudingutest vaeseke kõik ilma on jäänud. Aga see daam hakkas mind vägagi huvitama ja ma otsustasin temaga suhtlust jätkata.
Meie sõprus kujunes palju sügavamaks ja naine rääkis mulle, et talle tundus, et ta mees oli tegelikult gei. Mehel oli nõuka ajal keeruline ja see oleks välja tulnud, kui ta oleks vanapoisiks otsustanud jääda. Seega oli neil lihtsam ja mugavam koos töötada ja elada. Nad olid head sõbrad ja võis isegi öelda, et armastasid teineteist, kuid füüsilist tõmmet ei olnud grammigi.
Naine pühendas oma elu tööle ja õpetajana koolis, kus ta mees direktorina töötas, tegi ta korralikku karjääri ning oli oma eluga rahul. Kuni ühel päeval mees teatas, et tahab lahutust. Naine isegi ei küsinud, miks. Kui nii, siis nii, ja andis mehe vabaks.
Mees oligi mõne aja üksi, kuid siis kuulis naine, et ta olevat ühe sõbraga välismaale kolinud. Ju siis Hollandis või Saksamaal, kus nad praegu pesitsevad, on geidel lihtsam.Seksitunnid vanaisalt
Mina aga tundsin huvi, et mida siis naine vallalisena ka tegi ja kas tal ka mõni silmarõõm enne mind oli, et viimaks on siiani süütu. Naine aga muigas ja ütles, et tal oli üks eakas seksiõpetaja. Õpetajanna tunnistas, et olgugi tal kõik eesti- ja võõrkeelte reeglid teada olid, oli ta kuni 40nda eluaastani täiesti eluvõõras. Siis aga tutvus ta koolis ühe oma koolijütsi vanaisaga.
Kui seda kuulsin, siis mõtlesin küll, et kukun toolilt maha. Mida leiab üks kena 40aastane naine endast pea poole vanemas mehes? Aga naine pakkus, et võib mullegi tutvustada, mida vanamees talle õpetas. Jaa, pole midagi öelda, veetsime väga kirgliku öö ning naine tundis väga hästi nii oma keha kui teadis ka seda, kuidas mehele mõnu pakkuda.
See oli minu jaoks nii šokeeriv ja uskumatu, et ma mõtlesin selle kirja panna ning jagada ka teistega.
Seda on mulle mu kaunis naine korduvalt öelnud, et ta on kahetsenud vaid seda, et ta juba varem naudingute juurde teed ei leidnud ja kõiki mehi tõrjus, ehkki tema enda abikaasa oli voodis vaid padja eest.

Vaadatud 4267 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
pootsu

ma olen oma naisega 40a aga õiget kepi pole saanud ei ole vist seda assia selgeks saanud kei kah ei 0le mul on 2poega minu tehtud

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi