Õpilaste meili­aadressides ­domineerivad surm ja seks

21.06.2020 23:30
Helen Mandel Illustreeriv foto
Kommentaarid
1
Foto:

Eriolukorra digi- ja distantsõppe raames sai üks õpetaja muuhulgas teada sedagi, kui morbiidsed on õpilaste meiliaadressid.

Liina on ühes Lõuna-Eesti põhikoolis tegutsev emakeeleõpetaja. Kui õpilased koolidest koduõppele jäid, algas ülesannete ja kodutööde meilitsi saatmine.
Õpetaja jutustab, et nii tarkade kui ka veidi vähem tarkade õpilaste töödest paistis talle esimesena silma väga kummaline meiliaadresside valik.
„Ma ei tea, kas nad lähtuvad mängudest või filmidest või mis nende peas toimub,” ohkab muidu üsna liberaalse maailmavaatega õpetaja. „No mida arvata, kui õpilane kasutab oma veebinimena näiteks sellist nagu Must Surm. Või Rappija Jack. Ma ei teagi, mis viimast elus hoiab ja miks ta pop on,” märgib õpetaja Liina.
Lisaks morbiidsetele ja kriminaalsete sugemetega aadressidele üllatasid õpetajat ka varjamatult seksuaalse sisuga meiliaadressid.
„Kõikvõimalikud lisandid sõnale sweet, aga jätkus ka kiisukesi ning et keegi neid loomadeks ei peaks, kasutas mõni ka sõnu pussy või pussycat,” jagab õpetaja muljeid põhikooli baasilt.Vaadatud 624 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
Nojah

Tiinekatega on jälle see häda, et nad ei käitu haridusametnike sõnade järgi. Nemad võtavad oma käitumismudelid otse neid ümbritsevast ühiskonnast.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi