Paarivahetus päästis tõenäoliselt suhte

24.05.2020 20:35
Mariina Rein Illustreeriv pilt
Kommentaarid
11
Foto:

Tallinlased Mai ja Krister, kel eluaastaid üle 40, avastasid aasta tagasi suure suhtekriisi ajal enda jaoks paarivahetuse ja leidsid selle abil teineteist taas.

Eriolukorra ajal nad teise paariga ei kohtunud, aga nüüd, mil viiruse levik on taandunud, julgevad nad hakata kohtumist planeerima.
Kui nad olid 15 aastat koos elanud ja kaks last saanud, said nad aru, et elavad küll koos ja neil pole suuri tülisid, aga nad on pigem nagu sõbrad. Nad ei teadnud, mida teha ja arutasid ka lahkuminekut. Siis aga jõudsid tasapisi mõtteni, et särin tuleb püüda suhtesse tagasi tuua. Nii hakkasid nad, õigemini Mai otsima teist paari, kellel on samasugused huvid ja soovid.

Lahenduseni jõuti tasapisi ja kaalutledes
Mail oli olnud mõned aastad aastat tagasi umbes aastane kõrvalsuhe. Seda seni, kuni Krister sellest teada sai.
Mai teab, et ta tegi Kristerile väga haiget. Krister kannatas, aga ta ei nõudnud, et nad peavad lahku minema. Hakati hoopis omavahel rohkem rääkima ja muuseas ka arutama, mis Mai niisuguse suhteni viis. See kõik võttis aega, aga lõpuks jõuti arusaamisele, et suhet peab värskendama.
Läks veel aega ja siis pakkus Krister, et nad võiks proovida paarivahetust. Muidugi möödusid veel mõni aeg, kuni nad kõik üksikasjad ja hirmud läbi rääkisid. Ka võimaliku armukadeduse. Mõlemad kaalusid mitmeid kordi, mis tähendab näha oma kaasat teisega seksimas. Kui siis oli selge, et nad mõlemad teevad seda hea meelega, siis asus Mai teist paari otsima.

Naine peab soovima ­naisteseksi
Mai tahtis kindlasti, et naine oleks biseksuaalne või vähemalt tahaks proovida seksi naisega – see oli Mai kindel soov ja Kristerile meelepärane. Samas ei tahtnud Krister, et mees oleks biseksuaalne.
Nad leppisid kokku, et kui vahetult enne seksi tekib emmal-kummal tõrge, siis ei pea end sundima, vaid loobutakse koos. Ja paarivahetuse ajal on partnerid samuti koos. Need tingimused tuli ette kokku leppida.
Nad otsustasid ära ka selle, et kui keegi on nõus kohtuma tulema, siis enne räägitakse telefonis ja vahetatakse fotosid. Ning kui teistele sobib, siis esimene kohtumine võiks olla vestlus ja tuttavaks saamine, et intiimsusteni jõudes poleks halbu üllatusi.
Halb üllatus võib olla ka tuttava kohtamine, aga seda nad kumbki otseselt ei kartnud. Esiteks ei panda tutvumissaidile oma näopilte, teiseks pole paarivahetajaid nii palju, et pärast piltide vahetamist tingimata kolleegi või koolikaaslase peale satuks. Ja kui satud, mis siis? Siis lihtsalt selgub, et on sarnased huvid.Juba esimene kogemus oli väga meeldiv
Esimene paarivahetus oli kohe meeldejääv kogemus. Magus ootus koos soovide täitumisega. Esimesed paar tundi nad lihtsalt rääksid ja naersid naljakate lugude peale. Kui tekkis juba hea omavaheline klapp ja himu, laotasid võõrustajad põrandale pehmed tekid. Krister ütleb tagantjärele, et kõige erutavam oli esimest korda pealt vaadata naiste nii kirglikku seksi.
See paar oligi kokku saanud just paarivahetuseks. Abielus nad ei olnud. Kõik oli väga meeldiv, aga selle esimese paariga nad enam ei kohtunud. Kuidagi ajad ei klappinud – igaühel eri ajal töö, Mail ja Kristeril lapsed. See paar oli ilmselt väga nõutud ja otsis aina uusi kogemusi.

Kellelegi ei räägi
Järgmise paariga kohtuvad nad iga kuu. Nemad tahtsid algul, et ärme partnereid vaheta, aga oleme samas ruumis. Paari tunni pärast alustasid aga naised omavahel ja siis vahetati ka partnerid.
Muidugi ei ole nad oma salahuvidest kellelegi rääkinud. Nad teavad, et korralikud perekonnainimesed põlgavad niisugust naiste ja meeste vahetamist ja nad ei soovi, et inimesed nende kallal lõugu lõksutaks. Eriti hull oleks, kui jutt lasteni jõuaks või keegi lastele märkusi teeks. Seetõttu konspiratsioon ennekõike.
Mai ja Krister arvavad, et paarivahetus on toonud nende ellu ainult head. Nad mõlemad naudivad, kui nende abikaasa naudib seksi kellegi teisega. Kodus on palju rõõmsam ja sõbralikum õhkkond.

Vaadatud 1884 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
grupiseks

101 friigikogulast+maksimovskaja

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi