Paljad rinnad, kaks passi ja piiramatult pealehakkamist

08.07.2018 21:25
Helen Mandel
Kommentaarid
4
Foto:

Mustlanna Anželika on tõeline maailmakodanik, kelle ees on lahti rohkem riike kui enamikul neist, kes praegu seda lugu loevad.

Anželika on naine, kellega kohtumist pole kerge unustada. Nii palju elurõõmu, nii palju pealehakkamist! Nii palju elujulgust! Kas midagi puudu ka on? Kindlasti liigne põdemine ja muretsemine, sest Anželikal pole selliste tegevust jaoks lihtsalt aega.
Tegus naine on end varustanud tervelt kahe passiga. Rumeenia kodanikuna on tema ees lahti kõik Euroopa riigid. Tahab aga kaunitar minna Venemaale või mõnesse SRÜ riiki, võtab ta käekotist elegantse liigutusega Moldova passi – pojeehali!
„Meie kandi mustlastel ongi sageli kaks passi,” selgitab Anželika ning lisab, et nii on võimalik elada rohkem sellist elu nagu tahad ning teha selliseid töid, mis rohkem meeldivad ja ka rohkem raha sisse toovad.
Elatist teenib Anželika erinevate projektiga. Meie kohtumise ajal töötab ta ühes raadiojaamas ning keerutab plaate. Vabal ajal külastab ööklubisid ja kohvikuid, vaatleb inimesi ning kogub ideid edaspidiseks.
Samas stiilis plaanib Anželika elada ka edaspdi. „Mõni kuu või aasta Peterburis, Tallinnas või Londonis...” märgib ta. Kui ära väsib või huvitavaid pakkumisi parajasti pole, elab ta Rumeenias – taboris, omade keskel.”Rahamuret mul pole, ma ei kuluta palju ega pea kogu aeg töötama,” kinnitab kaasaegne hipi rõõmsalt. „Aga kui tuleb mõni töö, millest tunnen, et see on minu, lähen jälle – just sinna, kuhu kutsutakse.”Vaadatud 3988 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
koduuurija

pärast on taskud tühjad ja perse haige.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi