Paparatso: Erki ­Savisaar sai unistuste maja ja naise

11.10.2020 23:25
Nelli Teataja
Kommentaarid
1
Foto:

Riigikogu liikmel Erki Savisaarel täitus suur unistus – ta ostis maja Vormsi saarele, Diby külasse. Kinnistu suurus on 4257 m². Maja ehitusaasta on 1906 ning maja suurus 142,6 m². Maja hind oli 36 500 eurot.

Erki Savisaarele kuulub ka ridaelamu boks Pirital, Udeselja tänaval. Korteril on neli tuba ja ruutmeetreid kokku 94,7.
Kuulus perekonnanimi on Erki elus uksi nii avanud kui ka kinni löönud. “Saldo on tänaseks nullis ja nii olen just seal, kus olen. Ehkki kunagi lubasin, et poliitikasse ma küll ei tule,” avaldab veteranpoliitiku Edgar Savisaare ­vanim laps.
Erki Savisaare suhted naistega on keerulised. 2019. aasta vabariigi aastapäeva vastuvõtul säras Savisaare käevangus jurist Gert Üprus (47). Riigikogu juubelipeole ilmus aga oma seadusliku abikaasa Margitiga (42). Erki ja Margit paistsid olevat peoõhtu armunumaid paare, ühiseid kauneid hetki jagasid nad tuttavatega ka Facebooki lehel. “20 aastat ehitatud suhe on piisavalt tugev ja nii­sama lihtsalt ei purune,” sõnas toona Erki Savisaar. Ajal, mil tema süda Gerdile tuksus, suhtles ta ka Margitiga edasi: “Side ei katkenud ja mõistsime, et kuulume kokku.”
Erkil on Margitiga kaks teismelist tütart.Vaadatud 2289 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
võta

hauda kaasa!

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi