Paparatso: Hannes Võrno mõnuleb Viimsis

03.12.2017 10:15
Nelli Teataja
Kommentaarid
7
Foto:

Eesti saatejuht ja humorist Hannes Võrno elab Viimsis, Aiandi teel asuvas paarismajas. Krundi pindala on 473 m², millest ehitiste alune maa on 176 m². Maja taga laiub ilus aed. Maja on kahekorruseline ning ruumi peaks jätkuma kõigile pereliikmetele.

Võrno ainsaks ettevõtteks, mis kuulub ainuisikuliselt talle, on Hannessy OÜ. Selle põhitegevuseks oli eelmisel aastal esinemised televisioonis, seminaridel ja koolitustel.
Suurimad kliendid olid Ruudu Produtsendid OÜ,Teater OÜ ja Maagiline Ruum OÜ. Hannessy müügitulu oli eelmisel aastal 40 000 eurot.
Tänavu kevadel lahvatas skandaal, milles Võrno ekskaasa Häli Veskaru rääkis oma loo nende lagunenud liidust ja tõi ühe detailina välja, et mees ei ole talle maksnud osa kunagisest ühisest kinnisvarast Viimsis, täpsemalt 40 000 eurot. Pärast skandaali Hannes siiski tasus võla.Vaadatud 2858 korda

Ole esimene, kes kommenteerib...
kompu

Aga temakene elab hotellis pansioni peal ja sõidab taksoga. Santidele, sohikutele ja viletsatele teadmiseks, et pansioni peal ollakse justkui seebile ja leivale võetud. Ulualune, pesumaja ja triikimine-tärgeldamine, hommikusöök rootsi lauas või apartementi tellituna, komplekslõuna ja õhtusöök tellimisel + minibaar salongis hädapäraste napsidega. Takso tellitakse märguande peale ette ja tellija arveldab. Muu tuleb enda kulu ja kirjadega sebida.

Jäta kommentaar
Korda turvakoodi